Gönderen Konu: alexin hakkını verina artık  (Okunma sayısı 661 defa)

Çevrimdışı gencfbyusuf

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 11
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
alexin hakkını verina artık
« : 23 Eylül 2007, 13:24:05 »
takıma kattığı şeylerle bir türlü türk basınına ve yorumcularına bir türlü yaranamayan alexin hakkını artık verin inter maçında sergilediği güzel oyuna rrağmen yaptığı ufak tefek hatalar görülmüş ve gene eleştirilmişti ama sion maçından sonra maça etki edemeyen sadece 1 gol atıp hiç birşey yapamanayan lincoln gene aferin aldı.italyan basını maçın üstünden 3 gün geçmesine rağmen hala alexi konuşuyor.hatta söylenenlere göre alex ver adrianoyu al demişler.artık alexin hakkını werin yeter kardeş :'( :'( :'(sinirlerim bozuldu.....

tamamen kendi yorumumdur :-\   ayrıca konunun sabitlenmesini istiyom

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2007, 13:47:22 »
 :)
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2007, 20:03:39 »
sana katiliyorum yusuf . Alex onca yaptiklarina rağmen halen yerden yere vuruluyor . Bana kalırsa o Carlos tan sonra Türkiyedeki en iyi brezilyali . Lincoln ve ricardinho gibi futbolcularin oyunlarina laf söylemiyorum elbette ancak Alex onlardan daha teknik bi oyuncu . Bu tür futbolculari Ligimizde daha çok barındırmaliyiz . Bakın Anelka'ya . şu anda Fransa milli takımında her maç ilk 11 de . fenerbahçedeyken herkes onu eleştire eleştire bitirememişti . Şimdi Dünyanin en zor ligi olarak tanimlanan Premiler ligde harikalar yaratiyor .

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Eylül 2007, 16:24:54 »
cemil yakısmıo sana önceden ne yazdıgı önemli deil ama önemli olan  senin öle davranmamandır ;)