Gönderen Konu: "Bizde paranın lafı olmaz"  (Okunma sayısı 513 defa)

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
"Bizde paranın lafı olmaz"
« : 26 Ocak 2009, 12:57:51 »
Fenerbahçemizin file bekçisi Volkan Demirel, Trabzonspor maçında alınan 1 puanın, önümüzdeki haftalarda işimize yarayacağını söyledi.

Turkcell Süper Lig'de 17. haftanın en önemli maçında Fenerbahçemiz sahasında Trabzonspor ile 0-0 berabere kaldı. Maçın yıldızlarından birisi olan Fenerbahçe'nin file bekçisi Volkan Demirel, maçın ardından yaptığı açıklamada, 100. maçının kendisi için farklı bir anlamı olduğunu, Trabzonspor karşısında kazanmak istediklerini ama 1 puanın da kötü sayılmaması gerektiğini ifade etti.

Volkan Demirel, "Benim için farklı bir gündü. 100. maçımda kazanmak istiyorduk ama olmadı. İki takım da çok iyiydi. Maçta sadece gol yoktu. Bir puanla yetinmek zorunda kaldık. Önümüzdeki haftalarda bu bir puanın işimize yarayacağını düşünüyorum" dedi.

Transferi ile ilgili açıklamalarda bulunan Volkan, "7 senedir Fenerbahçe Kulübü'ne hizmet ediyorum. Sözleşme yenilerken bizde paranın lafı hiç olmadı. Medyada yer alan haberler gerçek dışıdır. Ben gerçek bir Fenerbahçeliyim. Menajerim gerekli görüşmeleri yapıyor. Ben sadece iki tarafın da mutlu olmasını istiyorum" şeklinde konuştu.
Kaynak: Fenerbahce.com
Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
"Bizde paranın lafı olmaz"
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2009, 19:37:55 »
Haber İçin Sağol