Gönderen Konu: Daum: Sezon başındaki gibiyiz  (Okunma sayısı 440 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Daum: Sezon başındaki gibiyiz
« : 06 Nisan 2010, 18:41:04 »

--------------------------------------------------------------------------------
.. ..

Teknik Direktörümüz Christoph Daum, takımın yoğun maç trafiğini geride bıraktığını ve sezon başındaki formuna yeniden ulaştığını söyledi.

Maç sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalar yapan Daum, Fenerbahçe'nin keyif veren oyununun, mücadele gücünün ve bulduğu bol pozisyonların hatırlatılması üzerine,"Size katılıyorum. Bunun nedeni futbolcularımız çok daha fit durumda. Şubat'ta çok maç oynadık ve çok yorulmuştuk. Şimdi eski formumuzu, yani sezon başındaki formumuzu yakalamaktayız. Böyle olunca bu tip maçlar görürsünüz" diye konuştu
Fenerbahçe'nin son maçlarda gol yememesi hakkındaki ise Daum, "Pozisyon vermiyoruz veya az pozisyon veriyoruz. Defans anlayışımız iyi. Burada Alex kilit oyuncumuz durumunda. Orta alana gelip savunmaya da katkıda bulunuyor. Bu nedenle de defansımız rakibe pozisyon vermiyor" diye konuştu
Fenerbahçe'nin rakibe çok fazla pres yapması hakkında ise Daum, "En azından bu maçta oyunu kalemizden uzakta tutmak istedik ve bunu da iyi yaptık diye düşünüyorum. Böyle olunca daha çok pozisyon buluyorsunuz" diye konuştu .
Daum, gelecek haftayı bay geçecek olmaları nedeniyle takıma 2 gün izin verdiğini de sözlerine ekledi.

Resmi Site.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2010, 18:41:40 »
Gerçekten sezon başındaki o takım havasını yeniden yakaladık. Kalan maçlarımızda bu seriyi devam ettirirsek Şampiyonluğa ulaşacağımıza inaniyorum