Gönderen Konu: Josico Türkiye’ye ısınıyor  (Okunma sayısı 1072 defa)

Çevrimdışı DEMONNNNNNNN

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • MSN Messenger - tolqa74@live.de
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Josico Türkiye’ye ısınıyor
« : 02 Ekim 2008, 22:07:21 »

Transferin son günlerinde Fenerbahçe'nin kadrosuna Villareal'den katılan İspanyol oyuncumuz Josico, Kurtköy Milennium Evleri'ndeki yeni yuvasına yerleşti. Yeni evinin çok kullanışlı olduğunu ve evini çok sevdiğini söyleyen Josico, Türkiye'ye ve Fenerbahçe'ye de alışmaya başladığını söyledi.
Yeni evinin yakınlarında alışveriş yaparken yakaladığımız Josico, "Bu ev çok isabetli bir seçim oldu. Hem antrenman tesislerimize yakın hem de burada takımdan birçok arkadaşımın da evi var. Maldonado, Edu, Güiza, Deivid, Vederson ve kondisyoner Carlos Cascallana'nın da evi burada. Bu nedenle yabancılık ve sıkıntı çekmiyorum. Alışverişlerimi de evimin çok yakınında yeni açılan Viaport Alışveriş Merkezi'nden yapıyorum. Her şey gayet iyi" diye konuştu
Hedefleri çok büyük olan bir takıma geldiğinin farkında olduğunu söyleyen Josico, "Tüm kulvarlarda başarı için yarışıyoruz. İlk başlarda yaşadığım şanssız sakatlıklar can sıkıcı ama takıma faydalı olacağıma inanıyorum. Takım için kritik bir mevkide görev alıyorum ve pozisyonumun farkındayım. Aragones'i de yakından tanıyorum ve başarının geleceğine eminim" dedi.
Şimdiye kadar oynadığı tüm takımlarının renklerinin sarı-lacivert olduğunu hatırlatan Josico, "Bu benim kaderim olmalı. Profesyonel yaşantımdaki takımlar sarı-lacivert renklerdeydi. Şimdi bunlara bir de Fenerbahçe eklendi. Şimdiye kadar oynadığım takımlarda başarılı olduğumu düşünüyorum. Fenerbahçe'de de başarılı olacağıma inanıyorum" dedi. FBDERGİ68-Diğer Fotoğraflar Fenerbahçe Dergisi'nde)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #1 : 03 Ekim 2008, 14:37:53 »
Fenerbahçenin aradiği Oyuncu değil bence josico.Aurelio gibisini bulmak zor olacak.Maldonado-Selçuk-Josico Ve Denizle Bu İş yürümez

Çevrimdışı DEMONNNNNNNN

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 03 Ekim 2008, 14:45:21 »
Aynen Öyle Kardeşim Tam Benim Kafadansın ;D

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #3 : 03 Ekim 2008, 15:19:35 »

:) Evet.

Maldonado Ve Selçuk Yerine Tuncay-Aurelio'yu geri getirebilirsek zaten Geçen sene avrupadaki başarimizi sürdürürz bence çok rahat.Fenerbahçenin tek zayıf noktası orası gibi..

Hayalimdeki kadroyu çıkarayim içimden geldi :))

Volkan

Gökhan Gönül               Lugano                  Edu                      R.Carlos
                                                                                 ( Önder )

Aurelio               

Emre                                   
                                                                                                          Tuncay
Mehmet Topuz                                                                                     ( Uğur-Vederson )
( Deivid - Kazım )
                                            Alex

Semih ( Guiza )

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Ekim 2008, 15:22:25 »
Josiconun mu evi Bura yuh bu Kalasın Bile Böyle Evi var
Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!

Çevrimdışı DEMONNNNNNNN

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 03 Ekim 2008, 15:29:57 »

:) Evet.

Maldonado Ve Selçuk Yerine Tuncay-Aurelio'yu geri getirebilirsek zaten Geçen sene avrupadaki başarimizi sürdürürz bence çok rahat.Fenerbahçenin tek zayıf noktası orası gibi..

Hayalimdeki kadroyu çıkarayim içimden geldi :))

Volkan

Gökhan Gönül               Lugano                  Edu                      R.Carlos
                                                                                 ( Önder )

Aurelio               

Emre                                   
                                                                                                          Tuncay
Mehmet Topuz                                                                                     ( Uğur-Vederson )
( Deivid - Kazım )
                                            Alex

Semih ( Guiza )

evet süper bır kadro gerçekten ama o öndeki guiza yerine daha iyi bir transfer yapabılırdık..

agüero , villa gibi bir futbolcu alsaydık çok şahane olurdu ve aurelio yu kaptırmasaydık olurdu bu iş..

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Ekim 2008, 12:23:10 »
josico trdeki sobaya bile ısınamaz