Gönderen Konu: Korktuğu yanına geldi!  (Okunma sayısı 588 defa)

Çevrimdışı incemert

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -19
  • SessiZVurquN
    • MSN Messenger - incemert@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • BİRZAMANLAR
Korktuğu yanına geldi!
« : 14 Haziran 2010, 18:57:54 »
Tarih 17 Eylül 2009, rakip Twente... Devre arasında Gökhan Gönül maçı yorumluyor, rakibin 15 numarasından, “Böyle bir adamla hiç karşılaşmadım” diye övgüyle bahsediyor... Ve aylar geçiyor, o 15 numara, yani Stoch artık Gökhan'ın takım arkadaşı oluyor.

Fenerbahçe’nin ezeli rakibi Galatasaray’ın kıskacındayken renklerine bağladığı flaş transfer Stoch’un Sarı-Lacivertli formayı giyecek olmasına en çok sevinenlerin başında Gökhan Gönül geliyor... Çünkü Hollandalı genç yıldızı ilk keşfeden Fenerbahçeli ondan başkası değil! Tabloyu biraz daha aydınlatmak için yakın geçmişe kısa bir yolculukta fayda var. Tarih 17 Eylül 2009’u gösterirken Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanan Fenerbahçe-Twente Avrupa Ligi mücadelesi Sarı-Lacivertliler için tam bir kabus olmuştu. 2-1 Twente galibiyetiyle biten maçın devre arasında soyunma odasında ise büyük şaşkınlık vardı. Oyundaki durumdan memnun olmayanlardan biri de Gökhan Gönül’dü ve karşılıklı oynadığı 15 numaralı futbolcudan bahsediyordu: Ligde ne derbilerde ne de daha önceki bir Avrupa maçlarında böyle birine karşı oynamadım. Sağı kapatıyorum soldan zorluyor, solu kapatıyorum sağdan bindiriyor. Nasıl durduracağımı şaşırdım...

Habere çok sevindi
Stoch’un özellikle son sezondaki performansı ayakta alkışlanırken, bu övgüleri mevkisinde en iyiler arasında gösterilen Gökhan’ın yapması da ne kadar doğru bir tercih olduğunu gösteriyor.