Gönderen Konu: ''Yıldırım istifa!''  (Okunma sayısı 656 defa)

Çevrimdışı weathered

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 65
  • OyunSiteniz.Com
    • Profili Görüntüle
''Yıldırım istifa!''
« : 01 Şubat 2009, 23:38:05 »
Geçen hafta Trabzonspor karşısında oynanan etkisiz oyununun ardından bu hafta Gaziantepspor karşısında alınan beraberlik Fenerbahçe taraftarını çileden çıkardı. Sarı lacivertli taraftarların bir kısmi şu ana kadar tam destek verdiği yönetim ve başkan Aziz Yıldırım'ı istifaya davet etti.

Geçen haftaki Trabzonspor karşılaşmasındaki etkisiz futbolun ardından bu hafta da Gaziantepspor karşısında beraberliği Alex'in kişisel becerisi ile kurtaran Fenerbahçe'de taraftarın sabrı taşmaya başladı. Sarı lacivertli futbolseverler, 1998'den bu yana görevde olan ve yaşanan bir çok sıkıntıda arkasında durdukları Aziz Yıldırım ve yönetimine olan inancını kaybettiğine yönelik sinyaller verdi.

1-1 sona eren Gaziantepspor karşılaşmasının son düdüğüyle birlikte tepkilerini dışa vuran taraftarlar "Yıldırım istifa", "Yönetim istifa" ve "Yönetim bu takım senin eserin" sloganlarıyla başkanlarını istifaya davet ederken, bir kısım sarı lacivertli taraftarın da tepki gösteren grubu ıslıklarıyla protesto ettiği gözlendi.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
''Yıldırım istifa!''
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2009, 22:04:56 »
Haber İçin Sağol

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta