Gönderen Konu: Aslan'ın gözü Başbakan'da  (Okunma sayısı 316 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
Aslan'ın gözü Başbakan'da
« : 08 Şubat 2007, 23:14:50 »

Akşam Gazetesi'nin 08 Şubat 2007 tarihli haberine göre, Galatasaray kaynak arayışları için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan yardım isteyecek. Sarı-Kırmızılı yönetim kurulu, özellikle ara dönemde giderilemeyen transfer ihtiyacının, sezon sonunda alınacak yıldız isimlerle telafi edilmesi için düğmeye bastı. Bir yandan da bütçe çalışmalarını yürüten yönetim, kaynak arayışlarını da hızlandırdı.

TRANSFERE KAYNAK

Sarı Kırmızılı kulübün Seyrantepe ve Riva projeleri kısa vadede transfer, uzun vadede de geçmiş yıllardan kalan borçlarının kapatılması için kullanılacak. Konuyla ilgili toplantı üstüne toplantı yapan Galatasaray Kulübü yönetimi, iki dev proje için gerekli yasal prosedürlerin düzenlenmesinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan da yardım isteyecek.

40 DÖNÜM DAHA EK ARAZİ

Galatasaray yönetimi ayrıca, Riva’daki mevcut araziye ek olarak 40 dönümlük bir tarla için de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan istekte bulunacak. Talepleri bir dosya halinde Başbakan’a sunacak olan yönetim, konuyla ilgili Erdoğan’dan randevu talebinde bulundu. Başbakanlık’tan Sarı-Kırmızılı kulübe verilen cevabi yazıda talebin olumlu karşılandığını bildirildi.

SÖZLEŞMELER BEKLİYOR

G:Saray yönetimiyle Erdoğan arasında yapılacak görüşmenin tarihi henüz netleştirilmezken, Sarı-Kırmızılılar tüm umutlarını Başbakan ile yapacakları zirveden çıkacak sonuca bağladılar. Öyle ki yönetim, Teknik Direktör Erik Gerets ile futbolcular Song, Inamoto ve Carrusca’nın yeni sezonda takımda kalıp kalmayacaklarına bile bu zirveden sonra karar verecek.

08.02.2007   

Kaynak : Akşam

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #1 : 26 Haziran 2007, 14:18:23 »
bilgi için saol kardes