Gönderen Konu: Canaydın'dan gecikmiş itiraf  (Okunma sayısı 302 defa)

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
Canaydın'dan gecikmiş itiraf
« : 08 Kasım 2007, 16:47:33 »
Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canyadın, son haftalarda hakem hatalarının büyük gündem olmasına ve kulüp yöneticilerinin hakemler hakkındaki sözlerine ilişkin açıklamada bulundu. LİG TV'de yayınlanan Futbol Gündemi adlı programa telefonla bağlanan Özhan Canaydın, 2003-04 sezonunda Galatasaray'ın, Beşiktaş ile oynadığı maçtan sonra karşılaşmanın hakemi Ali Aydın hakkında yaptığı açıklamalardan dolayı üzüntü duyduğunu söyledi.

Maçtan sonra ''Ali Aydın artık düdüğünü asmalıdır'' şeklinde yaptığı açıklamayı hatırlatan Canaydın, ''Ali Aydın hakkında kullandığım beyandan dolayı üzüldüm. O sözleri söyledikten sonra olayın üzerine gitmedim. Ben sonra kendi kendime 'Bunu nasıl söyledim' diye özeleştiri yaptım. Artık konuşmuyorum'' dedi.

Canaydın, Ali Aydın ile karşılaştığı bir gün kendisinden özür dilediğini de kaydetti. İyi şeylerle anılmak istediğini ve o günden sonra bir daha maç sonlarında sıcağı sıcağına hakemler hakkında konuşmadığını belirten Özhan Canaydın, ''6 seneden beri başkanlık yapıyorum. Ali Aydın haricinde konuştuğumu gördünüz mü? Takımın iyiyse, hakem hatasıyla 1 gol yersen 2 gol atarsın. 2 golün sayılmazsa 3 gol atarsın. Yeter ki takımın iyi olsun. 4 sene üst üste şampiyon olduğumuz zamanı düşünün. Söylemedik laf bırakmadılar, ama takımımız iyiydi'' diye konuştu.

Her maçta hakem hatası olduğunu ve olmaya devam edeceğini, Avrupa liglerinde de hakem hatalarının çok olduğunu ifade eden Canaydın, hakemlerin üzerine çok gidilmemesi gerektiğini sözlerine ekledi.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Canaydın'dan gecikmiş itiraf
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2007, 00:13:33 »
Haber için saol