Gönderen Konu: Hakan Şükür, Lincoln ile çoşacak...  (Okunma sayısı 487 defa)

Çevrimdışı N0RM

• 2. SINIF UYE
  • Puan 310
  • Narq0z
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Hakan Şükür, Lincoln ile çoşacak...
« : 02 Temmuz 2007, 13:55:32 »
G.Saray'dan yeni sezon öncesi yapılan transferler camianın yüzünü güldürürken, özellikle Lincoln'ün gelişiyle en çok faydalanacak isim Hakan Şükür oldu...

Lincoln, Brezilya’daki bir radyoya yaptığı röportajda Hakan için özel bir paragraf açtı, "Onunla oynamak büyük zevk olacak. Attıracağım gollerle gol kralı olacak" dedi.

Yeni sezon hazırlıklarını aralıksız sürdüren G.Saray’da Kalli rüzgarı eserken, bu esintiden en çok faydalanan Hakan Şükür oldu.

Tecrübeli golcü yapılan kondisyon, koşu ve test çalışmalarında grubunun hep ön tarafında çalışmayı tamamlıyor. Hem teknik patronu hem de takımın yeni 10 numarası Lincoln ile çok iyi anlaşıyor. Takımın yeni beyni, Brezilya’daki bir radyo programına hem Türkiye hem de Galatasaray’a övgüler yağdırdı.

Brezilya’dan farksız
Hakan Şükür’ü de unutmayan yıldız futbolcu, "Özellikle kaptanımız Hakan Şükür’ü zaten Avrupa’da bile tanımayan yok. Onunla birlikte oynamak daha büyük zevk olacak. Ona attıracağım gollerle inanıyorum gol kralı da olacaktır" dedi.

Lincoln sözlerini şöyle sürdürdü: "Bazı Avrupa kulüplerinden de teklif aldım ama Galatasaray’ı tercih ettiğim için çok mutluyum. Futbol sevgisi Brezilya’dan farksız. İnanılmaz bir ilgi var.

Antrenmanlarda bile taraftarlarımız bizleri yalnız bırakmıyorlar. Hiçbir futbolcunun hangi takıma giderse gitsin yüzde yüz oynama garantisi olmaz. Çok çalışan ve formayı hak eden giyer. Yeni sezon için inanılmaz yüksek bir tempoyla başladık ve arkadaşlık çok iyi. İstanbul’a alıştım. Zaten başka takımlarda oynayan Brezilyalı futbolcular da var. Hepsiyle de görüşmeye çalışacağım. Ekibimiz çok iyi."

Rekor kıracaksın
Lincoln gibi Kalli’nin de takım içindeki gözdesi Kral. Alman çalıştırıcı, sık sık bir araya geldiği Hakan’a, "Bana ilk teklif yapıldığında seni sordum. Takımda kalıp kalmayacağını öğrendim. Bu sezon sana çok iş düşecek. Arkadaşlarınla aramda köprü vazifesi yapacaksın. Buraya gelirken çok eleştiri aldım ve almaya da devam edeceğim. Bunları beraber atlatacağız. Sen kırılmadık rekor, takım da almadık kupa bırakmayacak" dedi

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2007, 14:37:45 »
sağol emre ;)
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2007, 16:21:00 »
paylaşımın için saol

Çevrimdışı ***ALfoNSo***