Gönderen Konu: İLİÇ takıma ihanet etti  (Okunma sayısı 490 defa)

Çevrimdışı N0RM

• 2. SINIF UYE
  • Puan 310
  • Narq0z
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
İLİÇ takıma ihanet etti
« : 07 Nisan 2007, 13:00:22 »
Maç sonrası basın mensuplarına açıklamada bulunan Polat, Kayseri Erciyesspor karşısında iyi mücadele etmelerine rağmen yenilgiden kurtulamadıklarını kaydederek, şöyle konuştu:
''Artık şampiyonluk yolunda şansımız mucizelere kaldı. Kalan haftalarda rakiplerimizin bu oranda puan kaybetmesi imkansız. Beklemediğimiz bir yenilgi oldu. Seyircisiz oynamamızın da büyük etkisi var. Ben buradan, o bıçağı sahaya atıp, takımı seyircisiz bırakan kişiyi lanetliyorum.''

Kayseri Erciyesspor maçında gol yedikten sonra, birçok gol fırsatı yakaladıklarını, ancak değerlendiremediklerini ifade eden Polat, ''En az 10 pozisyonumuz vardı, ama değerlendiremedik. Bu sezon golcülerimiz, geçen sezon attıklarının yarısı kadar atabildi. Gol sıkıntısı yaşadık'' diye konuştu.

Polat, karşılaşmanın 41. dakikasında kırmızı kart görerek oyun dışı kalan Ilic'i de eleştirerek, şunları söyledi:
''Kırmızı kart görmekle, bana göre takımına ihanet etti. Hakem, gösterdiği kırmızı kartta son derece haklıydı, ama bence mücadelenin ikinci yarısında rakip takımda da kırmızı kart görmesi gereken oyuncular vardı. Hakem burada taraflı davrandı.''

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
İLİÇ takıma ihanet etti
« Yanıtla #1 : 08 Nisan 2007, 12:53:28 »
Paylaşım için teşekkürler kardeş eline sağlık
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu