Gönderen Konu: Messi:Sadece GS'yi tanıyorum!  (Okunma sayısı 830 defa)

Çevrimdışı oki1905_gs

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Messi:Sadece GS'yi tanıyorum!
« : 24 Aralık 2008, 21:22:53 »
"Sadece Galatasaray"
    Lionel Messi, Türkiye denince aklına Galatasaray'ın geldiğini söyledi.

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Messi, Özbekistan'da yaptığı açıklamada, "Aragones ve Güiza'nın zamana ihtiyacı var. Türkiye denince aklıma gelen tek şey Galatasaray" dedi.

Özbekistan Futbol Federasyonu'nun davetlisi olarak Taşkent'e giden Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, Türk futbolu hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aragones'in ve sarı-lacivertli takımın golcüsü Daniel Güiza'nın zamana ihtiyaçları olduğunu söyleyen ünlü futbolcu, Sabah'ta yer alan habere göre, "Türkiye denince aklıma sadece Galatasaray geliyor" dedi.

Messi, Türkiye'ye transferi söz konusu olursa hangi kulübü tercih edeceği yolundaki soruya, "Barcelona'da çok mutluyum ve kesinlikle ayrılmayı düşünmüyorum. Türkiye denildiğinde aklıma gelen tek şey ise Galatasaray" şeklinde konuştu.

Aragones'in ve Güiza'nın çok önemli isimler olduğuna da değinen Arjantinli futbolcu, "İkisi de kendilerini tam gösteremediler çünkü zamana ihtiyaçları var" ifadelerini kullandı.

Çevrimdışı oki1905_gs

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2008, 21:24:11 »
Kaynak :Habertürk , Sabah , TV kanalları:)

Ne gelcektiki,derenin yanına yapılan stadmı gelicekti,elle atılan goller mi gelicekti,şeref tribününde küfür eden yöneticimi gelicekti,sigmadan 7 yiyenler mi gelicekti,bağdat caddesinde başkan bizi bırakma diye ağlayanlarmı gelicekti,kaldırımları sarı laciverte boyayıp son hafta şampiyonluğu bize kaptıranlarmı gelicekti,tabiki uefa ve süper kupa şampiyonu galatasaray gelicek çok normal değilmi?

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2008, 10:36:28 »
ıste bundan gurur duydum gercekten

Çevrimdışı XeLL

• Osc Yönetici