Gönderen Konu: Hayali İspanya  (Okunma sayısı 862 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Hayali İspanya
« : 25 Mayıs 2008, 16:43:11 »
Hayali İspanya
24.05.2008 16:36
Milli futbolcu Halil Altıntop, 2008 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nin hem Türkiye hem de kendisi açısından çok önemli olduğunu ve bunu en iyi şekilde değerlendirmek istediğini söyledi.

A Milli Takım ile birlikte Bielefeld'de kampta bulunan milli futbolcu Halil Altıntop, 2008 Avrupa Şampiyonası Finalleri'ne az bir süre kaldığını hatırlatarak, "Şampiyonaya en iyi şekilde hazırlanıyoruz. İyi bir arkadaşlık ortamı var. Şu anda finallerde oynayacağımız maça konsantre olmuş durumdayız. Rakiplerimizi tanıyor ve bütün özelliklerini biliyoruz. Avrupa Şampiyonası hem ülkemiz hem de benim için çok önemli. Bunu en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum" dedi. A Milli Takım'da sakatlığı bulunan kardeşi Hamit Altıntop'un son durumunun sorulması üzerine ise Halil, "Şu anda kendisinin durumu gayet iyi. Son karar yarın verilecek, ancak ciddi bir sorunu bulunmuyor" şeklinde konuştu.

Halil Altıntop, hayalinin İspanya'da bir takımda futbol oynamak olduğunu söyleyerek, "Daha önceleri hep İngiltere'de futbol oynamayı hayal ediyordum. Ancak bu hayalim, Chelsea ile oynadığımız maçtan sonra değişti. Artık idealim İspanya'da futbol oynamak. Orada daha iyi bir oyun anlayışı var. Takımlar hücum ağırlıklı oyun anlayışla mücadele ediyor. Taraftar da daha coşkulu" diye konuştu.

İspanya'nın Villarreal takımında forma giyen milli futbolcu Nihat Kahveci'nin bu sezon 18 gol kaydettiğinin hatırlatılması üzerine de Halil Altıntop, "Nihat çok iyi bir futbolcu. Oyun stili de İspanya futboluna çok uyuyor. Almanya'da futbol oynamak daha zor. Almanya'da defans ağırlıklı bir oyun hakim. Ancak İspanya'da hücum ağırlıklı oyun oynanıyor. Bu yüzden Nihat'ın İspanya'da o kadar gol atması doğal" ifadelerini kullandı.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Hayali İspanya
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2008, 00:12:33 »
haber için sağol