Gönderen Konu: "Türkiye'yi tanımıyorum"  (Okunma sayısı 1013 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
"Türkiye'yi tanımıyorum"
« : 25 Mayıs 2008, 16:46:11 »
"Türkiye'yi tanımıyorum"
25.05.2008 14:06
Dünyanın en iyi futbolcusu konumunda bulunan Portekizli Cristiano Ronaldo, Portekiz Milli Takım kampında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Manchester United ile geçtiğimiz çarşamba Moskova'da Şampiyonlar Ligi kupasını havaya kaldıran, Premier Ligi şampiyon olarak tamamlayan, attığı 31 golle Avrupa Gol Kralı olan Ronaldo, EURO 2008'i kazanarak bu sezonu hat-trickle tamamlamak istediğini söyledi.

'BİZİM İÇİN ZOR OLACAK'

"Gerçeği söylemek gerekirse Türkiye'yi hiç tanımıyorum. Ne bir takımını, ne Milli Takımı'nı, ne de bir oyuncusunu. Fakat geçmişten gelen bilgilerimle bizi sert bir takımın beklediğini söyleyebirim. Türkiye genelde teknik ama sert olan futbolculardan kurulu sert bir takım olarak bilinir. Bizim için zorlu bir rakip olabilirler. Fakat şunu da söylemeliyim... Türkiye'den daha çok bizim ne yapacağımız önemli. Çünkü biz mükemmel bir takımız. Mükemmel futbolcularımız var ve daha da mükemmeli arıyoruz.”

'DAHA ATACAĞIM GOLLER VAR'

Sezonun geneli, EURO 2008 ve kendisinin Real Madrid'e gideceği yönündeki haberlerle ilgili olaraksa şu ifadeleri kullandı: "Çok iyi bir sezon geçirdim. Ama işim daha bitmedi. Atacağım gollerin hepsini atmadım. Buraya da sakladım. EURO 2008'i kazanarak sezonu taçlandırmak, onurlandırmak istiyorum. Herkesin benden beklentisi bu. Fakat anneme bile kupayı kazanacağıma dair söz vermedim. Verdiğim söz, kupayı kazanmak için elimden geleni yapacağım şeklinde...

'TRANSFERLE HAVAYI BOZMAM'

Transferlerle ilgili konuşmak istemiyorum. Şu anda Milli Takım'dayız. Ama turnuva sonunda ya da ona yakın bazı haberler alabileceğinizi belirteyim. Bu konuyla ilgili olarak bir daha konuşmayacağım. Takım arkadaşlarıma ve Scolari'ye karşı sorumluluklarım var. Onları yerine getirmeliyim. Burada transfer konuşulmaz. Geldiğimden beri muhteşem bir takım havası seziyorum. Bunu bozmak istemem. Ben de bu takımın bir parçasıyım. Scolari zaten geçen gün bunu herkese söyledi. 'Biz Ronaldo için değil, o bizim için oynayacak'sözlerine katılıyorum Scolari'nin...

'TEKME OLAYINI KONUŞMADIK'

Sabah hem Scolari hem de Carvalho ile uzun uzun konuştuk. Ama finaldeki o pozisyon (Carvalho'nun tekmesi) için kelime bile etmedik. Çünkü ben de Carvalho da Scolari de futbolu kazanmak için oynuyoruz. Futbolun içerisinde böyle pozisyonlar var. Üzerinde fazla durmamak lazım. En sonunda burada aynı forma ile kupa kazanmak için sahaya çıkacağız. Zaten Carvalho da benim en çok görüştüğüm arkadaşlarımdan bir tanesi.

'ÇOK SABIRSIZLANIYORUM'

Hedefim, EURO 2008'i de kazanıp uzun ve güzel bir tatile çıkmak. Gece yatarken yastığa kafamı koyduğumda içim huzurlu uyumak istiyorum. Ülkeme karşı görevimi yerine getireceğim. Formamı son ana kadar gerektiği gibi terletip, zafere ulaşmak için oynayacağım. Burada takım arkadaşlarımla bunun planlarını yapıyoruz. İyi bir takımız. Mükemmeliz. Bunu herkese göstermek için sabırsızlanıyoruz."

O AKDAR ARTİST OLMA RONALDO GÖKHAN OLSAYDI SENİİN ÇAĞRENE BAKARDI AMA YOK..BİZ SENİ İYİ TANIYORUZ RAHAT OL 3-0 YENDİĞİMİZ MAÇTA ;)
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ynt: "Türkiye'yi tanımıyorum"
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2008, 17:59:14 »
Alıntı
"Gerçeği söylemek gerekirse Türkiye'yi hiç tanımıyorum. Ne bir takımını, ne Milli Takımı'nı, ne de bir oyuncusunu. Fakat geçmişten gelen bilgilerimle bizi sert bir takımın beklediğini söyleyebirim. Türkiye genelde teknik ama sert olan futbolculardan kurulu sert bir takım olarak bilinir. Bizim için zorlu bir rakip olabilirler. Fakat şunu da söylemeliyim... Türkiye'den daha çok bizim ne yapacağımız önemli. Çünkü biz mükemmel bir takımız. Mükemmel futbolcularımız var ve daha da mükemmeli arıyoruz.”

7 Haziranda Tanıyacaksın Türkleri

Çevrimdışı XeLL

• Osc Yönetici
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 351
    • Profili Görüntüle
Ynt: "Türkiye'yi tanımıyorum"
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2008, 15:12:26 »
Alıntı

7 Haziranda Tanıyacaksın Türkleri

Bozguna uğradığında ağlıyor ronaldo  ;D