Gönderen Konu: TURNUVA FORMATI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU ! ! !  (Okunma sayısı 2093 defa)

Çevrimdışı Malatyasporlu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
TURNUVA FORMATI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU ! ! !
« : 19 Ağustos 2008, 15:33:51 »
TURNUVAMIZ ŞU ANDA 64 KİŞİDEN DEVAM ETMEKTEDİR.  2. TURDA GRUPLARDA MÜSABAKALAR TAMAMLANDIĞINDA GRUPLARDAN İLK 4 TAKIM BİR ÜST TURA ÇIKMAYA HAK KAZANMIŞ OLACAKTIR.

3.TURA KALAN 32 TAKIM 4 TAKIMIN YER ALDIĞI 8 GRUBA DAĞITILACAKTIR. 3. TURDA GRUPTAN İLK İKİ TAKIM ÜST TURA ÇIKMAYA HAK KAZANACAKTIR.

4. TURA KALAN 16 TAKIM 4 TAKIMIN YER ALDIĞI 4 GRUBA DAĞITILACAKTIR. 4. TURDA GRUPTAN İLK İKİ TAKIM ÜST TURA ÇIKMAYA HAK KAZANACAKTIR.

ÇEYREK FİNALE KALAN 8 TAKIM 4 TAKIMIN YER ALDIĞI 2 GRUBA DAĞITILACAKTIR. ÇEYREK FİNALDE GRUPTAN İLK İKİ TAKIM ÜST TURA ÇIKMAYA HAK KAZANACAKTIR.

YARI FİNALE KALAN 4 TAKIM SON OLARAK TEK GRUPTA MÜCADELE EDECEK VE FİNAL FOUR DEDİĞİMİZ DÖRTLÜ GRUPTAN GRUBU LİDER BİTİREN TURNUVANIN ŞAMPİYONU OLMAYA HAK KAZANACAKTIR.

Çevrimdışı Aykut

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 263
  • 5L4V€N B!L!Ç
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2008, 15:37:19 »
Eyvallah Ama Müdür Yarı FinaL Müsabakasındaki Format Çok Saçma.4 Takım Kaldıktan Sonra Grup Yerine Rovanslı Olmak Uzere 2 Maç Yapılsa Finale Çıkan 2 Takım Finalde 1 Maç Yapıp Kazansa Olmaz MıIı. Bence En Uygunu Bu. Senin Yazdığın Yarı Final Formatı Bana Yanlışmış Gibi Gelio.   :X

Çevrimdışı Malatyasporlu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2008, 15:42:09 »
Eyvallah Ama Müdür Yarı FinaL Müsabakasındaki Format Çok Saçma.4 Takım Kaldıktan Sonra Grup Yerine Rovanslı Olmak Uzere 2 Maç Yapılsa Finale Çıkan 2 Takım Finalde 1 Maç Yapıp Kazansa Olmaz MıIı. Bence En Uygunu Bu. Senin Yazdığın Yarı Final Formatı Bana Yanlışmış Gibi Gelio.   :X

Kardeş fikrine saygı duyuyorum.Haklısın fakat tek maçlı eleminasyon sistemli turnuvalarda oyuncu gününde olmayabilir yada maçın son saniyesinde 1 gol yiyip turnuvadan elenebilir.Ama kalan 4 oyuncu grupta mücadele ederse 4 takımında şansı eşit olmuş olur.

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2008, 14:20:28 »
yorum yok  :gsr :gsr

Kardeş fikrine saygı duyuyorum.Haklısın fakat tek maçlı eleminasyon sistemli turnuvalarda oyuncu gününde olmayabilir yada maçın son saniyesinde 1 gol yiyip turnuvadan elenebilir.Ama kalan 4 oyuncu grupta mücadele ederse 4 takımında şansı eşit olmuş olur.

Çevrimdışı sonosmanlı

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2008, 14:32:03 »
sizce bu turnuva kaç aya biter  ???

Çevrimdışı GRANİT

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • MSN Messenger - granit@trfifa.com
    • Yahoo Instant Messenger  - hscagribicer@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 20 Ağustos 2008, 15:35:44 »
bu nasıl iş anlamadım finalde grub yapıyosunuz açıkcası ben formatı begenmedim ama bana düşmez + keşke biraz daha serii olabilsek okullar acılcak  :'(
[/CENTER][/CENTER]

Çevrimdışı jAckaL_kAkA

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 20 Ağustos 2008, 15:39:47 »
ewet okulları acılacak ozaman bırakıcam ben yanii hemen bitsin bence son 8 takım kaldıgında ceyrek fınalden devam edelım ???

Çevrimdışı Malatyasporlu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 20 Ağustos 2008, 17:04:29 »

HERKES MAÇLARINI SERİ BİR ŞEKİLDE YAPARSA 2 HAFTADA BİTER.BU KADAR BASİT.

Çevrimdışı sonosmanlı

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 20 Ağustos 2008, 17:15:10 »

HERKES MAÇLARINI SERİ BİR ŞEKİLDE YAPARSA 2 HAFTADA BİTER.BU KADAR BASİT.

millet yapmıyoki  :o

Çevrimdışı kotuchocuk

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 20 Ağustos 2008, 17:30:31 »
Kimse yapmıyoki maçını h grubunda aktif olan sadece 4 kişi var bütün maçları yenil (yenilen de var zaten) gene gruptan çıkıyorsun. gruplardaki kişi saıyısı azalsa ve çeyrek finalden sonra eleme sistemi en iyi tercih olacaktır ama final hariç elemeler rovanşlı olsun şanstır baldır o zamandan ortadan kalkar.

Çevrimdışı Aykut

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 263
  • 5L4V€N B!L!Ç
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : 20 Ağustos 2008, 18:48:43 »
ewet okulları acılacak ozaman bırakıcam ben yanii hemen bitsin bence son 8 takım kaldıgında ceyrek fınalden devam edelım ???

katılıorm sana aĞa.dediğin gibi olmasını bende istedim.evren abi aklıma bi fikir geldi.ben diorm bu format kötü başkası dio bu format iyi böle olmayacak ; en iyisi bi anket düzenleyelim.ne dersin.   ;)

Çevrimdışı kemal35

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -23
    • MSN Messenger - r0b3rt0_c4rl0s@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kemaltoprak.tr.cx
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : 20 Ağustos 2008, 19:54:54 »
Kimse yapmıyoki maçını h grubunda aktif olan sadece 4 kişi var bütün maçları yenil (yenilen de var zaten) gene gruptan çıkıyorsun. gruplardaki kişi saıyısı azalsa ve çeyrek finalden sonra eleme sistemi en iyi tercih olacaktır ama final hariç elemeler rovanşlı olsun şanstır baldır o zamandan ortadan kalkar.

Katılıyorum!! Bizim gruptada aktif 4 kişi var!! :-\