Gönderen Konu: ŞAMPİYON SEMIHWELS  (Okunma sayısı 991 defa)

Çevrimdışı SemihWels

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2812
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
ŞAMPİYON SEMIHWELS
« : 15 Şubat 2009, 18:12:12 »

ULTRA LİG 5. SEZON ŞAMPİYONU

** SEMIHWELS ** OLMUŞTUR!!!KENDİSİNİ TEBRİK EDERİZ...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
ŞAMPİYON SEMIHWELS
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2009, 23:08:57 »
tbrkler semih.Bu arada kinyolun puanları eksik mi yazildi bir baksana haksızlık olmasın kardeş.ben takip etmediğim için bilmiyorum sadece sordum bu da yanliş anlaşılmasın.Kinyol bana gelip yardim istedi.ilgilenmek görevim

Çevrimdışı hopeful

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1562
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
ŞAMPİYON SEMIHWELS
« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2009, 00:27:19 »
hükmen maçları sadece kendin için mi topluyorsun semihwels:) bizim maç yaptığımız kişilerle oynamadan hükmen sonuç yazıyorsun. hükmen sonuç yazılacaksa herkes için o sonuç geçerli olmalıdır. herkesin hanesine aynı 3 puan yazılmalıdır. yoksa bizim maç yapıp yendiğimiz/yenildiğimiz kişiyle sen maç oynamadan hükmen yazarsan kendi açtığın turnuvada herzaman sen şampiyon olursun. turnuva tam bir fiyasko..

Çevrimdışı SemihWels

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2812
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Re: ŞAMPİYON SEMIHWELS
« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2009, 12:49:11 »
hükmen maçları sadece kendin için mi topluyorsun semihwels:) bizim maç yaptığımız kişilerle oynamadan hükmen sonuç yazıyorsun. hükmen sonuç yazılacaksa herkes için o sonuç geçerli olmalıdır. herkesin hanesine aynı 3 puan yazılmalıdır. yoksa bizim maç yapıp yendiğimiz/yenildiğimiz kişiyle sen maç oynamadan hükmen yazarsan kendi açtığın turnuvada herzaman sen şampiyon olursun. turnuva tam bir fiyasko..

Valla gelip yazaydiniz millet gelip yazmis sizle urasama gelip yasaydiniz

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
ŞAMPİYON SEMIHWELS
« Yanıtla #4 : 16 Şubat 2009, 14:56:22 »

Valla gelip yazaydiniz millet gelip yazmis sizle urasama gelip yasaydiniz

Hopeful doğru söylüyor  ;) turnuvayı sen yönetiyosun hangi maçlara hükmen geçileceğinide sen iyi bilirsin