Gönderen Konu: Konu Açmadan Evvel Okuyunuz  (Okunma sayısı 1210 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Konu Açmadan Evvel Okuyunuz
« : 02 Ağustos 2008, 01:41:13 »
Öncelikle Bu Bölümü Açmamdaki amacım Sitelerinizde yaşadiğiniz problemleri Forum İçinden Bizlere Sorarak Benzer Sorunlari yaşayacak olan Müşterilerimizin Bu konuda bilgilenmesini Sağlamaktır.Bölüm İçinde Tüm Sorunlarınızı Çekinmeden Sorabilirsiniz.Müşteri Temsilcilerilerimiz ve belkide Bu konuda bilgi sahibi olan Üyelerimiz Sizlere Yardım Edebilir

Not: Probleminiz Özel İse www.hostingsiteniz.net ' e üye olarak ticket açabilir ayrıca destek@hostingsiteniz.net veya msn@hostingsiteniz.net adreslerinden Müşteri Temsilcilerimiz İle Online İrtibat Kurabilirsiniz.

Konu Açmadan Evvel Uyulmasi Gereken Kuralları Söylemek İstiyorum

1) " Lütfen Yardim Edin" , " Merhaba Buraya Bakabilir misiniz " " Bir Problemim var " " Lütfen Yardim Edin..ACİL", " Hamza Bey Yardim Edin " " Abdullah bey Bakar mısınız"  tarzında başlıklar Açılması Kesinlikle Yasaktır.Bu tür Konular Derhal Kilitlenecektir.

Konu Başlıklarınız KONU İLE ALAKALI OLMALIDIR

2) Müşteri Temsilcilerimiz Size cevap yazana kadar lütfen sabırla bekleyiniz.Çok Önemli olmadikça 24 saati geçmeden Ard Arda Flood Şeklinde Mesajlar Yollamayınız.Bu Tür Topicler de Derhal Kilitlenecektir

3) Bu Bölüm Sadece Müşterilerimizin Aklına Takılan Soruları Sorması İçindir.Forum Ortamında Size Verilecek yanıtlarla Bilgiler Paylaşilacak Ve Paylaştikça da Çoğalacaktır. Özel Olarak Sitenize kuracağiniz ek bir özellik,eklenti,modül vs istekleriniz olursa msn desteğini ve sitemizden ticket sistemini kullanınız

Saygılarımla

Müşteri Temsilcisi Hamza