Gönderen Konu: SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN  (Okunma sayısı 5749 defa)

Çevrimdışı meert

• 3. SINIF UYE
  • Puan 50
    • Profili Görüntüle
SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN
« Yanıtla #48 : 18 Şubat 2007, 18:12:57 »
syn: fernando gago gözün aydın turnuvadasın
Bir Gün Herkes FENERBAHÇE'li Olacak !!!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #49 : 18 Şubat 2007, 18:15:03 »
Ozaman arkadaşımız diskalifiye oldu yedek kayıttan ilk yazan gelsin maçını senle yapsın

tamam kardeşim , birinci yedek kaydi Ferdango Gago yaptirmiş sanirim . ben kendisiyle bu gün yaparim maçimi

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
« Yanıtla #50 : 18 Şubat 2007, 22:49:37 »
hamza abi bizim maç yapmamız için benim cd yi almam lazım sen birazdaha bekle en geç salı çözücem o işi yarın söylerim salıya getirir

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #51 : 18 Şubat 2007, 23:19:36 »
hamza abi bizim maç yapmamız için benim cd yi almam lazım sen birazdaha bekle en geç salı çözücem o işi yarın söylerim salıya getirir

tamam kardeşim , cd leri temin ettiğin takdirde bana ulaşmaya çaliş . ikimizinde müsaid olduğu ortak bir zamanda yapalim maçimizi

Çevrimdışı Force23

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 21 Şubat 2007, 18:17:13 »
Tamam hamza abi benim rakibim cral 86 gelmedi iki haftadır bu hafta cumaya kadar beklicem gelmezse yedek kayıttan birisiyle maçımı yaparım....
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
« Yanıtla #53 : 21 Şubat 2007, 18:59:31 »
abi çocuk getirmiyo cd yi 4. levent yakınlarında oturan var mı alayım cd yi

Çevrimdışı Force23

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 24 Şubat 2007, 11:19:07 »
Nightmare arkadaşım theblon adlı arkadaş karşılaşmaya hazır eğer sende hazırsan bugun maçınızı yapında aradan en azından bir maç çıksın bende yedek kayıttan birisiyle oynuyacağım diğer arkadaşlarda lütfen eşleriyle msn üzerin den görüşüp helledin maçınzı bu hafta sonu bu turnuva bitsin ve 2. bi turnuvaya başlayalım...
Only God Can Judge Me !!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #55 : 24 Şubat 2007, 15:34:29 »
Nightmare arkadaşım theblon adlı arkadaş karşılaşmaya hazır eğer sende hazırsan bugun maçınızı yapında aradan en azından bir maç çıksın bende yedek kayıttan birisiyle oynuyacağım diğer arkadaşlarda lütfen eşleriyle msn üzerin den görüşüp helledin maçınzı bu hafta sonu bu turnuva bitsin ve 2. bi turnuvaya başlayalım...

xrcrash kardeşim turnuvamızla ilgilenip theblon adına buraya kendisinin maç yapmaya hazir olduğunu söylemenden dolayi sana teşekkür ediyorum fakat şunu da söylemek istiyorum ki , katilimcilarimiz buraya kendi kullanıcı adlarindan giriş yapip mesaj gönderdikleri takdirde turnuvamız çok daha seri bir şekilde ilerleyecektir . bunun için kendilerini bu konuda uyarip turnuvamızla en az senin kadar ilgilenmeleri gerektiğini söylemenin çok yararlı olacağina inaniyorum 

Çevrimdışı Force23

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 24 Şubat 2007, 20:06:05 »

xrcrash kardeşim turnuvamızla ilgilenip theblon adına buraya kendisinin maç yapmaya hazir olduğunu söylemenden dolayi sana teşekkür ediyorum fakat şunu da söylemek istiyorum ki , katilimcilarimiz buraya kendi kullanıcı adlarindan giriş yapip mesaj gönderdikleri takdirde turnuvamız çok daha seri bir şekilde ilerleyecektir . bunun için kendilerini bu konuda uyarip turnuvamızla en az senin kadar ilgilenmeleri gerektiğini söylemenin çok yararlı olacağina inaniyorum 

Hamza abi cok haklısın ama bu arkadaş theblon adlı böle hiç site görmemiş sitede msjlar yazmamoş bi arkadaş o yüzden ben nightmare arkadaşın onun msn adresini ekleyerek msn üzerinden görüşmelerini rica ediyorum en uygunu bu olur bence ....
Only God Can Judge Me !!

Çevrimdışı Force23

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 07 Mart 2007, 21:05:09 »
Yaw kimse online deil 1. turnuva açılalı 1 ayı geçicek ve daha 1 maç yapılmadı bu bölümü açdık ama bence boşa gibi oldu kimse ne mesaj yazıor nede gelip maç yapalım diyor eğer kimse ilgilenmicekse(ben hariç) sölesin onuda diskalifiye edelim MEERT HAMZA ABİ VE BEN ONLİNE IZ SÜREKLİ Bİ KİŞİ DAHA GELSİNDE ARTIK MAÇIMIZI YAPALIM !!!
Only God Can Judge Me !!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #58 : 07 Mart 2007, 23:20:51 »
Yaw kimse online deil 1. turnuva açılalı 1 ayı geçicek ve daha 1 maç yapılmadı bu bölümü açdık ama bence boşa gibi oldu kimse ne mesaj yazıor nede gelip maç yapalım diyor eğer kimse ilgilenmicekse(ben hariç) sölesin onuda diskalifiye edelim MEERT HAMZA ABİ VE BEN ONLİNE IZ SÜREKLİ Bİ KİŞİ DAHA GELSİNDE ARTIK MAÇIMIZI YAPALIM !!!

xrcrash kardeşim şu anda turnuvamızı takip eden beş katilimcimiz bulunuyor , bunlar :

1. XRCRASH

2.NİGHTMARE

3.ABDULLAH

4.HAMZA

5.MEERT

isterseniz bu beşlı arasinda mini bir düzenleyelim . herkes birbirleriyle birer maç yapsin ve en iyi beşimizi çıkartalim. ne dersiniz ?

Çevrimdışı Force23

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 08 Mart 2007, 16:53:37 »
en iyi beş derken takımlar transfer şeklinde mi olucak yani roster ler resetlenmeden herkez istediği adamı bi takımda oynatabilecekmi yoksa herkez arasında maç yapsın puanlımı olsun??
Only God Can Judge Me !!