Gönderen Konu: SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN YERİ  (Okunma sayısı 10295 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN YERİ
« Yanıtla #36 : 03 Mart 2007, 17:07:34 »
HAMZA ABİ NEDEN PES 4 TURNUVLARI İÇİNE AÇTIN ALT BÖLÜMÜ
we8 ve pes4 oyun olarak aynı oyunda ufak tefek bir iki ayar farklı sadece biri asya(WE) biri diğer kıtalar için hazırlanıyor diye biliyorum ;) fakat oynarken bi fark goremiyoruz ;)

erdoganinda dediği gibi we 8 ve pes 4 oyunlari arasinda gözle görülür farkılılıklar bulunmuyor . bu sebeple iki oyunu bir başlık altinda toplamaya karar verdim . bu şekilde hem görsel açidan hemde pes 4 - we 8 turnuvalarinin bir katagori altinda toplanmasindan ötürü online turnuvalar & yarişmalar katagorisi altinda düzen bakımından daha hoş durduğuna inanmaktayim

tmm kardeşim inş güzel turnuvalar yaparız

inşallah kardeşim , sen katilmayi düşünüyor musun

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 03 Mart 2007, 17:08:54 »
we8 ve pes4 oyun olarak aynı oyunda ufak tefek bir iki ayar farklı sadece biri asya(WE) biri diğer kıtalar için hazırlanıyor diye biliyorum ;) fakat oynarken bi fark goremiyoruz ;)

erdoganinda dediği gibi we 8 ve pes 4 oyunlari arasinda gözle görülür farkılılıklar bulunmuyor . bu sebeple iki oyunu bir başlık altinda toplamaya karar verdim . bu şekilde hem görsel açidan hemde pes 4 - we 8 turnuvalarinin bir katagori altinda toplanmasindan ötürü online turnuvalar & yarişmalar katagorisi altinda düzen bakımından daha hoş durduğuna inanmaktayim

kardeşim ben iyi oynuyamıyorum pes 4 var cdleri ama bi ara pes oynamaya başladım fifayı unuttum bide pes 4 de kadrolar çok kötü pes 5 olsa hadi neysem ama cnm sıkılırsa gelirim  ;)

Çevrimdışı ganyan78

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 153
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #38 : 03 Mart 2007, 21:22:21 »
selam...we8 tamamı inmiş ama ne yaptım ettim çalıştıramadım ama en azından,bugün cd'sini bulduk.onur'a(bjk) haber verdim bulmuş almış getirdi saolsun inşallah herkes bulur oyunu da güzel turnuvalar yaparız... ;D

Çevrimdışı rdgnblt

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #39 : 03 Mart 2007, 21:26:41 »
inş. abi bulmak dileğiyle
bir gün gözlerimin ta içine bak anlarısn ölüler niçin yaşarmış

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #40 : 04 Mart 2007, 00:12:29 »

kardeşim ben iyi oynuyamıyorum pes 4 var cdleri ama bi ara pes oynamaya başladım fifayı unuttum bide pes 4 de kadrolar çok kötü pes 5 olsa hadi neysem ama cnm sıkılırsa gelirim  ;)

oynamak istediğin zaman kapımız sonuna kadar açıktır korsan dostum ;)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 04 Mart 2007, 06:20:04 »
HAMZA ABİ DÜN CNM SIKILMIŞTI PES 4 Ü YÜKLEDİM GERÇEKTEN ÇOK BEĞENDİM KESİNLİKLE BİR SONRAKİ TURNUVADA VARIM BİDE BANA KURMAYI ÖĞRETİN TMM DIR İŞ  ;)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 04 Mart 2007, 07:06:18 »
BEYLER BENCE BU İLK TURNUVAYI 8 KİŞİDEN YAPIN DİĞERLERİNİ DEĞİŞİK FORMATLARDA YAPARSINIZ

Çevrimdışı rdgnblt

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #43 : 04 Mart 2007, 10:48:30 »
HAMZA ABİ DÜN CNM SIKILMIŞTI PES 4 Ü YÜKLEDİM GERÇEKTEN ÇOK BEĞENDİM KESİNLİKLE BİR SONRAKİ TURNUVADA VARIM BİDE BANA KURMAYI ÖĞRETİN TMM DIR İŞ  ;)
online bolumu var oyunun ana sayfasında oraya geliyorsun oyunu kuracakssan host diyorsun ayarları yaptıktan sonra ok dedikten sonra rakibinin gelmesini bekliyorsun aynı anda girme şartınız yok 3-4 dk bekleyebiliyorsunuz ligimizde olan katılımcılarımızın hepsinde 1,10 versiyonu var. versiyon farklıysa oyuna girilmiyor.client olan kişi ise online bolumunden cliente geldiğinde ekranda server listesini gorebileceği bir şeyler çıkıyor bu serverlar oyunu kuran kişiler tabii hiç kimseyi goremezse a tuşuyla orta tuşuyla refresh yapabilir gene gozukmuyorsa şut tuşuna basıp hamachi ipini girebilir bu şekilde bir bağlantı sağlanabilir
oyuna girmeden once pingleri kontrol edinçunku client olan kişi zorlanabiliyor bu nedenle maçlarımızı rovanşlı yapıyoruz.we8 de pese nazaran daa az bir kasılma oluyor bu da we8 in avantajı

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #44 : 04 Mart 2007, 12:32:14 »

buna sevindim kardeşim , yeni açılan turnuvalarimiza bekliyorum seni . erdogan kardeşim yukari da nasil online oynayacağini da en ince ayrıntısına kadar anlatmiş saolsun ;)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #45 : 04 Mart 2007, 13:04:13 »
BEYLER BENCE BU İLK TURNUVAYI 8 KİŞİDEN YAPIN DİĞERLERİNİ DEĞİŞİK FORMATLARDA YAPARSINIZ

bana kalırsada as kayitlarimiz 8 ' e ulaşmişken bundan sonraki kayitlarimizi yedek kayit olarak nitelendirilip turnuvamızı 8 kişililik play - off veya grup formatinda düzenleyelim . ne diyorsunuz beyler ?

Çevrimdışı rdgnblt

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #46 : 04 Mart 2007, 13:05:31 »
uygun bence ;)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #47 : 04 Mart 2007, 13:08:18 »
uygun bence ;)

peki o halde eşleşmelerimizi belirlemeye başlayalim istersen . grup formatinda mi yapiyoruz , yoksa play off usulüne göre mi ?