Gönderen Konu: Basın Toplantıları  (Okunma sayısı 2620 defa)

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
Basın Toplantıları
« : 15 Kasım 2008, 13:32:20 »
Burada Herkes Maç Öncesi veya Sonrası Takımlarıyla ilgili Düşüncelerini Yazabilirler  ;)

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
Basın Toplantıları
« Yanıtla #1 : 15 Kasım 2008, 13:42:10 »
Daha ilk haftada Manchester karşısında hezimete uğrayan eski takımım Real Madrid'den istifa ederek Ada'nın yolunu tuttum ve Liverpoolun teknik direktörlüğüne getirildim.

3 günlük kısa bir zamanda takımımı 2.haftadaki Barcelona karşılaşması için yetiştirmeye çalıştım.

Takımım Barcelona karşısında göze hoş gelen bir futbol sergilemesine rağmen son dakikalarda yediğimiz 2 gol bizi hüsrana uğrattı.

Liverpoolun gelecek haftalardaki başarısını hepiniz göreceksiniz...Sezon sonunda şampiyon olan Biz olacağız. Bundan şüpheniz olmasın ;)

Liverpool Teknik Direktörü
        FabregaS

Çevrimdışı MaviAtes78

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 3477
  • Kişiliğinizi sakın kaybetmeyin !
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Basın Toplantıları
« Yanıtla #2 : 15 Kasım 2008, 13:59:10 »
Lige Inter galibiyetiyle başladık.Mutluyuz , umutluyuz.Ancak gol yollarında sıkıntı çekiyoruz.Forvete çok daha hızlı bir futbolcu bulmalıyız.2. Haftada ise Bayern Munich i mağlup ettik.2 gol atan oyuncum Drogbayı kutlarım.Ligte emin adımlarla yol alıyoruz.

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
Basın Toplantıları
« Yanıtla #3 : 15 Kasım 2008, 18:30:08 »
Arsenalin Sıcak Koltuguna ben Getirildiğim için Cok mutlu oldugumu Belirtmek istiyorum.Önümüzde Cok uzun bir maraton var.Ve oyuncularımında Maksimum Performans bekliyorum özellikle Takımımda Adebayorun Form u cok önemli inşallah ligde İyi bir pozisyon elde ederiz. Başka sorunuz yoksa basın mensupları toplantı bitmiştir.

ARSENAL TEKNİK DİREKTÖRÜ

EL_NİNO
Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
Basın Toplantıları
« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2008, 19:46:56 »
Ligde 2.Haftada Arsenal karşısında 50.dakikayaya takımım 1-0 önde girerken rakip takım teknik direktörünün skoru hazmedememesi nedeniyle maç ertelendi.Maça gelirsek ilk yarı maç ortada geçti.Rakip takımın 2-3 net pozisyonu varken bizimde kaçırdığımız inanılmaz bir pozisyon vardı.Fakat 43.dk da golü bulan biz olduk.Federsayondan isteğimiz maçın 1-0 üzerinden tek devre oynanıp bitirilmesidir...
Dilerim bundan sonra bunun sadece bir oyun olduğunu bilenler bize rakip olur.Arsenal camiasını da teknik direktörlerini kovdukları için tebrik ediyor,federasyon başkanı Mr.Hamza'nın maçımızla ilgili kararını bekliyoruz...

Manchester United Manager
Sir ALfoNSo

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
Basın Toplantıları
« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2008, 20:32:48 »
OSC ÖZEL RÖPORTAJ !!!!

MUHABİR
EVET SEVGİLİ SEYİRCİLER BUGÜN COK ÖZEL BİR KONUGUMUZ VAR YANIMDA ARSENALİN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ EL_NİNO VAR. EVET SAYIN EL_NİNO HOŞGELDİNİZ

EL_NİNO :

HOŞBULDUK EFENDİM

MUHABİR :

EFENDİM İLK ÖNCE MANCHESTER UTD. MAÇI İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ ALMAK İSTİYORUM.

EL_NİNO :

EVET HATIRLANDIĞI GİBİ BENDE ÖNCEKİ TEKNİK DİREKTÖRÜN AYRILMASIYLA MAÇ YARIDA KESİLMİŞTİ.İNŞALLAH FEDERASYON MACIN TAMAMINI OYNATIR YOKSA BU MAÇ BİZİM İÇİN FORMALİTE MAÇINA DÖNER

MUHABİR :

EFENDİM.ARSENALİN ESKİ TEKNİK DİREKTÖRÜNÜN AYRILMASINA NE DİYECEKSİNİZ.

EL_NİNO :

BÖYLE SORU OLMAZ KARDEŞİM! SİZE KAÇ KERE DEDİM YORUM YAPMICAM DİYE (ŞLAP ODADAN AYRILIR ) xD xD [/b]

Çevrimdışı camon

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 62
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Basın Toplantıları
« Yanıtla #6 : 15 Kasım 2008, 21:28:13 »
italyayı gercekten cok  sevdiğim için interin basına  gectiğimden cok memnunum ve  ilk maca takımım ii  hazırlanmadı  ve  2 macım da  gördümki o gencecik bi futbolcu balotelli bu takımın  herşeyii  ibrahimoviçle beraber yapmadıkları yoktur  tüm  takıım  lara saygı duyuyorum ama  bende  sampiyonluğu istiyorum gol kralı balotelli ve  ibrahimoviç  olursa şaşmayın..... önümümdeki mac hersey için olacak. :(ar)

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
Basın Toplantıları
« Yanıtla #7 : 16 Kasım 2008, 20:01:38 »
LİGİN 3.HAFTASINDAKİ B.MÜNİH GALİBİYETİ BİZE HAMASETLİK VERDİ. MAÇTA GOL YOLLARINDA ETKİLİ OLDUĞUMUZ APAÇIK ORTAYDI. TAKIMIMI TEBRİK EDİYORUM GELECEK HAFTADA YİNE BİZİ İZLEYİN  :wing

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
Basın Toplantıları
« Yanıtla #8 : 17 Kasım 2008, 00:41:22 »
Milan maçında gerçekten çok iyi bir oyun sergiledik.Maç daha büyük farka gidebilirdi.3 gol dışında 2 tane direkten dönen ve kaçırdığımız çok net pozisyonlar vardı.Tabi maç erkenden 3-0 olunca rehavetin etkisiyle skoru korumayı başardık.Şimdi bu maçı unutup hafta arası oynayacağımız tehir maçı olan Arsenal maçına hazırlanacağız.O maçı da alıp 3 te 3 yaparak yolumuza devam etmek istiyoruz

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
Basın Toplantıları
« Yanıtla #9 : 17 Kasım 2008, 20:27:23 »
Evet 1o kişi kaldıgımız macı 2-2 bitirmenin hem mutluğunu hem de üzüntüsünü yaşıyorz.Gerçekten Cok Etkin oldugumuz bir macta ama maalesef Top 3 direk arasına girmek istemeyince girmiyor. Ama Oyuncularımı Üstün Gayretlerinden Dolayı Tebrik ediyorum

eL_NiNo
               ArsenaL Teknik Direktörü

Çevrimdışı MaviAtes78

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 3477
  • Kişiliğinizi sakın kaybetmeyin !
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Basın Toplantıları
« Yanıtla #10 : 17 Kasım 2008, 21:14:47 »
2-2 lik bir skorla ayrıldığımız maçın hüznü içerisindeyiz.Beceriksiz Didier Drogbanın kaçırdığı gol karşısında beraberliğe razı olduk..Önümüzdeki haftalara bakacağız.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Basın Toplantıları
« Yanıtla #11 : 19 Kasım 2008, 00:04:21 »
Sayın Basın Mensuplari Ve Sevgili Taraftarlarımız;

Tamamlamiş Olduğumuz 4.Hafta Müsabakalarından Sonra İlk Puanımızı Almak Taraftarlarimizi Korkutabilir Ve Akıllarda Bu Takım Kümeye Oynar Düşüncesi var olabilir ancak Bu Hafta Ligin En İddiali Ve Güçlü Ekiplerinden Chelsea'ye karşı Göstermiş Olduğumuz İyi Futbol,Katı Defans Ve Akıllı Hücum Anlayişi Şahsen Bana Büyük Umut Verdi Ve İnaniyorum Ki 4.Hafta Ac Milanın Diriliş Haftası Olacaktır.Öncelikli Hedefimiz tekrar edilmesi kararlaştirilan Birinci Hafta Müsabakasını Kazanip Taraftarımıza kendimizi affettirmektir

Saygılarımla

Coach Hamza