Gönderen Konu: “Kazanacağız.. Başka yolu yok !”  (Okunma sayısı 370 defa)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
“Kazanacağız.. Başka yolu yok !”
« : 02 Aralık 2006, 11:05:09 »
Fenerbahçe'nin Ganalı futbolcusu Appiah, Galatasaray ile yapacakları derbi maçı, taraftarları mutlu edebilmek için mutlaka kazanmaları gerektiğini söyledi.. Yıldız oyuncu, UEFA Kupası ve gideceği söylentileri hakkında da konuştu..

Appiah, kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, şunları söyledi:
"Celta Vigo karşısında oynamamız gerektiği gibi oynadık. Bir çok gol pozisyonu yakaladık. İkince yarıda da bir çok pozisyon bulduk, topun hakimiyeti bizdeydi, ama maçı kaybettik. Çok şanssızdık. Bu maçta sağ kanatta oynadım, gerçek pozisyonum bu değil, ama teknik direktörümüz bana güveniyor ki bu görevi bana veriyor. Onun beklentilerini boşa çıkartmamalıyım. Teknik direktörümüz taktiksel bir plan kurmuş durumda ve biz de ona uymak durumundayız. Benim görevim de bu maçta sağ kanattaydı ve iyi oynadığımı düşünüyorum.

Gruptaki son maçımızı kendi evimizde oynayacağız. Bu maçta beraberlik gruptan çıkmamız için yeterli. Ama biz beraberlik ile yetinmeyip maçı kazanmak istiyoruz çünkü son maçı kendi evimizde oynayacağız" diye konuştu.

Appiah kendisi hakkında çıkan gidiyor haberleri ile ilgili olarak ise şunları söyledi:
"Türkiye’de çok mutluyum. Fenerbahçe’de çok mutluyum ve kulübümü seviyorum. Gazetelerin ne yazdığı ile ilgili bir bilgim yok. İngiltere ve İtalya’ya gideceğim ile ilgili haberler yazıyorlar. Ama benim onların yazdıkları haberler ile ilgili bir fikrim yok."

Palermo maçında attığı gol ile ilgili olarak eski takım arkadaşı Del Piero’nun kendisini arayıp tebrik ettiğini söyleyen Appiah, "Diğer arkadaşlarım da ne zaman İtalyan takımları ile oynasanız gol atıyorsun dediler. İtalya’da 8 yıl oynadım. Arkadaşlarıma Appiah’ın hala var olduğunu göstermek beni mutlu ediyor" diye konuştu.

Galatasaray maçı ile ilgili ise Appiah, "Derbi maçları her zaman çok özeldir. Atmosfer çok farklı olacak. Galatasaray maçının Fenerbahçe için ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Özellikle evimizde oynuyorsak, taraftarlarımızı mutlu etmek için kazanmaktan başka çaremiz yok" dedi

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
“Kazanacağız.. Başka yolu yok !”
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2007, 14:06:29 »
HABER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞ