Gönderen Konu: Forlan  (Okunma sayısı 1417 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Forlan
« : 05 Haziran 2010, 13:34:18 »
A.Madrid'in yıldız oyuncusu Diego Forlan Sizce Fenerbahçe'ye gelmeli mi ? Gelirse katacakları ve götürecekleri ne olur ? Yorumlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Forlan
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2010, 13:42:48 »
Fenerbahçe yönetiminden yalanlama geldi lakin Lugano, röportajında Forlan'ın Fenerbahçe ile temasta olduğunu söyledi. Forlan iyi futbolcu ama benim İspanya liginde başarılı olup buraya gelecek futbolcular hakkında tereddütlerim var. Orada oynanan futbolla burada oynanan futbol çok farklı.  Eleştire eleştire bitiremediğimiz Guiza bu ligde gol krali olmuştu 2 sene evvel. Şimdi koysan gene gol krallığına oynar. Biraz bizim İngiltere liglerinde oynamış savaşçı santraforlara ihtiyacimiz var. Biraz da kendini ispatlama çabasında olmalı. Forlan gibi ünlü olup milyonlarca dolar kulübü zarara uğratacağına dörtte bir fiyatına daha yararlı bir transfer yapabilir. Yönetim bunları düşünmüyor mu farkında değil mi ? Yoksa amaçları sadece ses getirecek transfer yapmak mı? Eğer buysa gerçekten çok yanlış bir politika. Amaç forma satmaksa amaç Avrupa'da ses getirmekse bizim liglerimizin Amerikan Futbol Lig'inden ne farkımız kalıyor ?

Çevrimdışı Sinoplu57

• Osc Admin
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 291
    • Profili Görüntüle
Forlan
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2010, 07:28:26 »
Hacı Bu ... ler kendi yerlerini sağlamlaştırmak için uğraşıyor.Bak Aziz Yıldırım g*t gibi kaldı.Ne yapması lazım genç fblileri stada çekmek için bir iki tane oyuncu alınması lazım bunun içinde ne war ne yoqsa tüm paralar saçılacak ama birazda genç oyunculara yönelsek kendi ligimizde oynayan bir.ok genç oyuncu war belki 100 adet ardanın çıkacağı gökhan gönülün çıkacağı kişiler sırf bu adamlar yerini sağlamlaştıracak die yok olup gidiyorlar.

Çevrimdışı emre 123

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Forlan
« Yanıtla #3 : 07 Haziran 2010, 10:16:09 »
beyler bence bu transfer gerceklesmez..Ama gerçekleşsse güzel olur.güiza işe yaramıyor zaten ara sıra parlıyor fenere de boyle oyuncular lazım değil

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Forlan
« Yanıtla #4 : 07 Haziran 2010, 16:31:00 »
Hocam Fenerbahçe'de Türkiye'nin en iyi santraforu Genç Semih vardı. Artık gençliği kalmadı kulübe de yaşlandı resmen. Ama halen bu futbolcumuzu değerlendirebiliriz. Ben Teknik direktör olsam Semih'i ara sıra kötü oynasa da sürekli ilk 11'de forma şansı verirdim. Semih bu Forlan'dan, Guiza'dan kat kat daha iyi. Hem de yerli oyuncu. Kontenjan işgal etmiyor. Ayrıca şimdi kalkıp Forlan'ı almaya kalksan Semih'e ödediğin paranın 5 katını ödemek zorundasın. Resmen israf

Çevrimdışı yyusuf1993

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 43
    • MSN Messenger - felsefigencyusuf@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - felsefigencyusuf@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Forlan
« Yanıtla #5 : 13 Haziran 2010, 23:39:09 »
Forlan'a ödenen para asla boşa çıkmaz.Ama Forlan'a 20 milyon avro da versen gelmez Barca,Chelsea,M.Utd. gibi kulüplere menajerinin en ufak haber vermesi halinde hepsi transfer teklifinde bulunacaktır.Bu transferin gerçekleşmesi imkansız.