Gönderen Konu: .:: ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI ::.  (Okunma sayısı 10553 defa)

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
.:: ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI ::.
« Yanıtla #60 : 18 Mart 2007, 14:25:53 »
NESE BENIM ISIM CIKTI YARI FINALI 30 DK SONRA YAPARIZ OKE YEDEK ALMAYIN REAPERI YENMEK ISTIYORUM ;)

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 18 Mart 2007, 14:27:09 »
cemal yazdıklarımı editlemessen seni rezil edebilirim.

bakma sesimi çıkarmıyorum. golü izledim diye oyundan çıkıp yenilirken takım değişmende cabası. + hakaretler.

LAN BEN GOLU SADECE BI KERE IZLEDIM DIYE SIHIRBAZ BANA DEMEDIGINI BIRAKMADI SEN GOLU 3 KERE IZLICEKTIN NERDEYSE SADECE MACTAN CIKITIGIMA DUA ET + TAKIM SERBEST ISTEDIGIMI ALIRIM  FAZLA KONUSMA OKE YENILGIYI HAZM ET SABAHA KADAR OYNASAK GENEDE YENERDIM SENI ..

sihirbaz sana küfretti diye bende küfretmek zorundamıyım ?

ayrıca sabaha kadar oynasak yenebileceğini söyledin.

ben 2-1 öndeyken neden golü izledim diye oyundan kaçtın ?

hadi kaçtığına bişey demiyorum. 60. dakikada oyun kesilmişken ve geriye kalan 30 dakika için neden farklı takım seçtin ?

istersen logları olduğu gibi yayinliyim ? ne dersin ? hemde hiç değişmeden. değişen şerefsizdir ..

:D YARI FINALE KIM KALDI SEN MI BENMI _?? 

SU-SA-CAK-SIN...

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 18 Mart 2007, 14:28:42 »
YENEN ARKADAŞLARI TEBRİK EDİYORUM

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 18 Mart 2007, 14:28:52 »
NE KADAR KONUSSAN BOS TAKIMIDA DEISIRIM STADIDA DEISIRIM .. ORDA TAKIM SERBEST YAZIYO OKE...

AYRICA SEN HEP IKINCI YARILAR CIKTIN BEN BISI DEDIMMI ;)

Çevrimdışı Behram

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -15
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #64 : 18 Mart 2007, 14:29:31 »
cemal yazdıklarımı editlemessen seni rezil edebilirim.

bakma sesimi çıkarmıyorum. golü izledim diye oyundan çıkıp yenilirken takım değişmende cabası. + hakaretler.

LAN BEN GOLU SADECE BI KERE IZLEDIM DIYE SIHIRBAZ BANA DEMEDIGINI BIRAKMADI SEN GOLU 3 KERE IZLICEKTIN NERDEYSE SADECE MACTAN CIKITIGIMA DUA ET + TAKIM SERBEST ISTEDIGIMI ALIRIM  FAZLA KONUSMA OKE YENILGIYI HAZM ET SABAHA KADAR OYNASAK GENEDE YENERDIM SENI ..

sihirbaz sana küfretti diye bende küfretmek zorundamıyım ?

ayrıca sabaha kadar oynasak yenebileceğini söyledin.

ben 2-1 öndeyken neden golü izledim diye oyundan kaçtın ?

hadi kaçtığına bişey demiyorum. 60. dakikada oyun kesilmişken ve geriye kalan 30 dakika için neden farklı takım seçtin ?

istersen logları olduğu gibi yayinliyim ? ne dersin ? hemde hiç değişmeden. değişen şerefsizdir ..

:D YARI FINALE KIM KALDI SEN MI BENMI _?? 

SU-SA-CAK-SIN...

sustum. en azından şerefimle kaybettim. hile hurda ile değil.

sonuc itibari ile zaman geçirmek için yapılan bi turnuvada. kendinizi küçültmenin ne anlam ifade etmiş olduğunu çözebilmiş değilim.

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 18 Mart 2007, 14:29:44 »
YA CEMAL 1 GÜN RAHAT DUR BÜTÜN OLAYLARDA BOŞROLDE SEN VARSIN 5 GÜN ÖNCEYE HARUNLA TARTIŞTIN GEÇEN GÜN SİHİRBAZLA Kİ BU ADAMLAR HİÇ LAF YAPMAZLAR BUGÜN DE BEHRAM LA BİR RAHAST DUR KARDEŞİM ;)

Çevrimdışı Behram

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -15
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #66 : 18 Mart 2007, 14:33:07 »
YA CEMAL 1 GÜN RAHAT DUR BÜTÜN OLAYLARDA BOŞROLDE SEN VARSIN 5 GÜN ÖNCEYE HARUNLA TARTIŞTIN GEÇEN GÜN SİHİRBAZLA Kİ BU ADAMLAR HİÇ LAF YAPMAZLAR BUGÜN DE BEHRAM LA BİR RAHAST DUR KARDEŞİM ;)

Nightmare kardeş istersen sana sorayım . sadece mantığınla cevap vermen yeterli.

Sen olsan napardın. ?

Maçın 60. dakikasında 1-1 devam eden bi maçta rakibin kornerden bi gol atmış. ve o golü izliyorsa. oyundan çıkarmısın ?

Peki çıktın diyelim ? bu hareketinle 3-0 hükmen yenilmen gerektiği halde rakibin seni tekrar davet edip bi 30 dakka daha oynatmaya izin vermişse. ve sen bunu kabul edip 60 dakika oynadığın takımı değişirmisin ?

ve en önemlisi kim olursa olsun böyle bi olay için. başkası sana küfrettiyse sende rakibine hakaret edermisin ?

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 18 Mart 2007, 14:37:00 »

Nightmare kardeş istersen sana sorayım . sadece mantığınla cevap vermen yeterli.

Sen olsan napardın. ?

Maçın 60. dakikasında 1-1 devam eden bi maçta rakibin kornerden bi gol atmış. ve o golü izliyorsa. oyundan çıkarmısın ?

Peki çıktın diyelim ? bu hareketinle 3-0 hükmen yenilmen gerektiği halde rakibin seni tekrar davet edip bi 30 dakka daha oynatmaya izin vermişse. ve sen bunu kabul edip 60 dakika oynadığın takımı değişirmisin ?

ve en önemlisi kim olursa olsun böyle bi olay için. başkası sana küfrettiyse sende rakibine hakaret edermisin ?

kardeşim haklısın bu adam böyle ne yaparsın banada aynısını yaptı ilk gitti tothenam ı aldı 2-0 yeniodum sonra kaçtı man utd yi aldı ne degiştirion takımı dedim beni man utd le yenemezsin fln dedi gir la dedim noluyoz sonuçta yendim böyle bu adam ;)

Çevrimdışı Behram

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -15
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #68 : 18 Mart 2007, 14:38:08 »

Sen olsan napardın. ?

kardeşim haklısın bu adam böyle ne yaparsın banada aynısını yaptı ilk gitti tothenam ı aldı 2-0 yeniodum sonra kaçtı man utd yi aldı ne degiştirion takımı dedim beni man utd le yenemezsin fln dedi gir la dedim noluyoz sonuçta yendim böyle bu adam ;)
tamam bişey demiyorum. Sadece sitede yetki verdiğiniz elemanlarınıza dikkat edin derim. başka da bişey demem..

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 18 Mart 2007, 14:40:06 »
biz nightmare ile geçen herkes mod oluor die boşuna şikayet bnölümüne konu açmadık.
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 18 Mart 2007, 14:45:43 »
biz nightmare ile geçen herkes mod oluor die boşuna şikayet bnölümüne konu açmadık.

Haklısın kardeş...
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #71 : 18 Mart 2007, 15:54:26 »

aga bu cemal kim yha yenmi üyemi yoksa eski üyelerdende nickinimi değiştirdii ?? tanıyamadımda