Gönderen Konu: .:: ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI ::.  (Okunma sayısı 10557 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
.:: ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI ::.
« Yanıtla #72 : 18 Mart 2007, 16:08:54 »
YA CEMAL 1 GÜN RAHAT DUR BÜTÜN OLAYLARDA BOŞROLDE SEN VARSIN 5 GÜN ÖNCEYE HARUNLA TARTIŞTIN GEÇEN GÜN SİHİRBAZLA Kİ BU ADAMLAR HİÇ LAF YAPMAZLAR BUGÜN DE BEHRAM LA BİR RAHAST DUR KARDEŞİM ;)

aga bu cemal kim yha yenmi üyemi yoksa eski üyelerdende nickinimi değiştirdii ?? tanıyamadımda

yeni ahmett cim artist tin teki gerçektende herkes mod olmamalı ya  >:(

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 18 Mart 2007, 16:11:09 »
biz nightmare ile geçen herkes mod oluor die boşuna şikayet bnölümüne konu açmadık.

YANİ ! ;)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #74 : 18 Mart 2007, 16:14:15 »
YA CEMAL 1 GÜN RAHAT DUR BÜTÜN OLAYLARDA BOŞROLDE SEN VARSIN 5 GÜN ÖNCEYE HARUNLA TARTIŞTIN GEÇEN GÜN SİHİRBAZLA Kİ BU ADAMLAR HİÇ LAF YAPMAZLAR BUGÜN DE BEHRAM LA BİR RAHAST DUR KARDEŞİM ;)

aga bu cemal kim yha yenmi üyemi yoksa eski üyelerdende nickinimi değiştirdii ?? tanıyamadımda

doğru sölüyosun kardeşim yapıcaksan 2 veya 3 kişiyle yapıcaksın bu işi turnuva yetkilisini ama aynı bölümde 8-10 tane turnuva yetkilisi var neden acaba hamzaya sormak gerek hamza sence gereksiz değilmi bukadar turnuva yetkilsii

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 18 Mart 2007, 16:16:48 »

doğru sölüyosun kardeşim yapıcaksan 2 veya 3 kişiyle yapıcaksın bu işi turnuva yetkilisini ama aynı bölümde 8-10 tane turnuva yetkilisi var neden acaba hamzaya sormak gerek hamza sence gereksiz değilmi bukadar turnuva yetkilsii

her 1000 msj yazan turnuva yetkilisi olursa .... böyle olur

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #76 : 18 Mart 2007, 16:18:41 »
şuan saydıklarıma göre 8tane turnuva yetkilisi var bu sayı ilerleyengünlerde bence dah çok artar bütün üyelere bi modluk verilir çoğunluğu turnuva yetkilsi olur sitede üyek almaz  :D :D :D

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 18 Mart 2007, 16:21:08 »
şuan saydıklarıma göre 8tane turnuva yetkilisi var bu sayı ilerleyengünlerde bence dah çok artar bütün üyelere bi modluk verilir çoğunluğu turnuva yetkilsi olur sitede üyek almaz  :D :D :D

haklısın :D :D

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 18 Mart 2007, 16:23:19 »
bencede beyler herkes kabul edilior modluga biraz daha ince eleyip sık dokumak lazım
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #79 : 18 Mart 2007, 16:27:21 »
bencede beyler herkes kabul edilior modluga biraz daha ince eleyip sık dokumak lazım

doğru sölüyosun kardşim işi birde aşırılığa kaçırmamak lazım çok gereksiz bi durum 8 adet turnuva yetkilisi bu yetkililik çoğaldıkça diğer arkadaşların bu işi yapası gelmiyo çünkü işe çoluk çocuk eli bulaşıyo :D :D varsa üstüne alınan saygım sonsuz :D bu modluk arttıkça bende soğdum hamzanın yerinde olsaydım işi duygusallığa bırakmazdım kim görevini yapmıyo ise modluğunu alırdım elinden mesela ben yapmıyorum kardeşim benim modluğumu alabilirsin çünk tadı kalmadı bu işin bi ayrıcalığımız olması gerek değilmi yha 

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 18 Mart 2007, 16:29:01 »

doğru sölüyosun kardşim işi birde aşırılığa kaçırmamak lazım çok gereksiz bi durum 8 adet turnuva yetkilisi bu yetkililik çoğaldıkça diğer arkadaşların bu işi yapası gelmiyo çünkü işe çoluk çocuk eli bulaşıyo :D :D varsa üstüne alınan saygım sonsuz :D bu modluk arttıkça bende soğdum hamzanın yerinde olsaydım işi duygusallığa bırakmazdım kim görevini yapmıyo ise modluğunu alırdım elinden mesela ben yapmıyorum kardeşim benim modluğumu alabilirsin çünk tadı kalmadı bu işin bi ayrıcalığımız olması gerek değilmi yha 
walla tepkilere neden olabilecek bi yorum  :D :D :D :D
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #81 : 18 Mart 2007, 16:31:04 »

walla tepkilere neden olabilecek bi yorum  :D :D :D :D

farketmez ne tepkiler gördük biz :D :D

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 18 Mart 2007, 18:50:12 »

Nightmare kardeş istersen sana sorayım . sadece mantığınla cevap vermen yeterli.

Sen olsan napardın. ?

Maçın 60. dakikasında 1-1 devam eden bi maçta rakibin kornerden bi gol atmış. ve o golü izliyorsa. oyundan çıkarmısın ?

Peki çıktın diyelim ? bu hareketinle 3-0 hükmen yenilmen gerektiği halde rakibin seni tekrar davet edip bi 30 dakka daha oynatmaya izin vermişse. ve sen bunu kabul edip 60 dakika oynadığın takımı değişirmisin ?

ve en önemlisi kim olursa olsun böyle bi olay için. başkası sana küfrettiyse sende rakibine hakaret edermisin ?

YORUM SİZİN ..!!!!!!

BUNDADA HATALIYSAM EĞER HAMZA BENİ ANINDA BANLASIN OKE... ALLAHTAN SİHİRBAZLA BEHRAM KARSILASMAMIS YOKSA KIYAMET KOPARDI BEN BIKERE IZLETTIM DIYE BUKADAR LAFI YIYOSAM BEHRAM BI GOLU IKI KERE IZLIYO DIYE NELER OLURDU BİLEMEM....

Çevrimdışı Behram

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -15
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #83 : 18 Mart 2007, 19:52:38 »

Nightmare kardeş istersen sana sorayım . sadece mantığınla cevap vermen yeterli.

Sen olsan napardın. ?

Maçın 60. dakikasında 1-1 devam eden bi maçta rakibin kornerden bi gol atmış. ve o golü izliyorsa. oyundan çıkarmısın ?

Peki çıktın diyelim ? bu hareketinle 3-0 hükmen yenilmen gerektiği halde rakibin seni tekrar davet edip bi 30 dakka daha oynatmaya izin vermişse. ve sen bunu kabul edip 60 dakika oynadığın takımı değişirmisin ?

ve en önemlisi kim olursa olsun böyle bi olay için. başkası sana küfrettiyse sende rakibine hakaret edermisin ?

YORUM SİZİN ..!!!!!!

BUNDADA HATALIYSAM EĞER HAMZA BENİ ANINDA BANLASIN OKE... ALLAHTAN SİHİRBAZLA BEHRAM KARSILASMAMIS YOKSA KIYAMET KOPARDI BEN BIKERE IZLETTIM DIYE BUKADAR LAFI YIYOSAM BEHRAM BI GOLU IKI KERE IZLIYO DIYE NELER OLURDU BİLEMEM....
sihirbaz gol izledim diye oyundan çıkmazdı  ;)