Gönderen Konu: *** ŞAMPİYON CRAZY_YİĞİT ***  (Okunma sayısı 3613 defa)

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
*** ŞAMPİYON CRAZY_YİĞİT ***
« Yanıtla #12 : 05 Haziran 2007, 21:06:58 »
haklısın ama diğerlerine engel olmak mümkün füze vuruşlar tamamıyle kişinin tekelinde yani füze vuruşlar yasaklanırsa yeterli

Çevrimdışı LuNaT1C

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 649
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 05 Haziran 2007, 21:10:52 »
tamam ama bunlar wcg kuralları dünyanın en iyi oynayanları bu kuralllara gıkını çıkartmadan uyuyor yani dünyanın en iyi oynayanları altını da çizelim.
Buraya tıkla

ma

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 05 Haziran 2007, 21:11:39 »
biz korner frikik demiyoruzki sadece füze yasaklansın yeter

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #15 : 05 Haziran 2007, 21:30:46 »
haklısın ama diğerlerine engel olmak mümkün füze vuruşlar tamamıyle kişinin tekelinde yani füze vuruşlar yasaklanırsa yeterli

frikiklere engel olmak mümkün mü cüneyt ?

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #16 : 05 Haziran 2007, 21:36:15 »
acaba değil kesinlikle haksızsın nasıl diyebilirsin a+d  korner ve frikiklerden iyi yok böyle bir şey senin gibi biri bunları söylememeli aksine karşı çıkmalı bu buglara neyse insan bildiğini eder.

daha fazla uzatmak istemiyorum yiğit kardeşim . bana kalırsa a + d oyuna ayrı bir zevk katiyor .

tüm bunlarin yaninda a+d yasaklansin mi diye sitemizde anket açildi ve bu anket 10 gün boyunca açik kaldi . anketin sonucunda çoğunluk, oyunu yasaklanmasin şıkkından yana kullandi ve o günden bu yana fifa 07 turnuvalarimizda füze vuruşlarindan gol atmayi yasaklamiyoruz

sadece bir kaç kişi yasaklansin dediği için kurallarimizi da değiştiremeyiz malesef

Çevrimdışı R3s0rces

• 3. SINIF UYE
  • Puan 985
  • Ölümlü Dünya !!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Haziran 2007, 22:00:01 »
bilgilendirme için saol hamza :)

Çevrimdışı LuNaT1C

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 649
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 05 Haziran 2007, 22:06:34 »
eheh tabi herkesin işine geldiği için yasaklanmasın neyse tamam son msjım nasılsa öyle kalsın.
Buraya tıkla

ma

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #19 : 05 Haziran 2007, 22:50:11 »
eheh tabi herkesin işine geldiği için yasaklanmasın neyse tamam son msjım nasılsa öyle kalsın.

anket sonuçlari ortada yiğit kardeşim . milletin işine geldiği için veya değil ! sonuçta çoğunluk kaldirilmasin demiş . bizde kaldirmadik . lütfen bu konuyu kapatalim artik

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 06 Haziran 2007, 00:09:08 »
benim için farketmez ama kaldırılması çok doğru olurdu ayrıca o şekilde atılan gollere de sevinmenin anlamı yok ve golü o şekilde attığı bilinen bi fifacıyı da gerçek fifacı değilde sadece kazanma hırsına kurban gitmiş bi fifacı olarak görüyorum.Gerçek fifacının o tür gollere ihtiyacı yoktur..Ayrıca frikiklere de önlem alınabiliyomuş hamza...Wcg de bu tür işler olmaz ve o şekilde yenilen gollerin dışında orta sahadan atılan gollere de çözüm yok geçen hafta 4 golü o şekilde yedim ama bu oyunda tabelaya bakılıyo yenilenin mazeretleri bahane olarak görülüyo onun için böyle turnuvalarda tabelacı olmak adına herşey yapılabiliyo saygı duymak ve ciddiye almamak lasım

Çevrimdışı LuNaT1C

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 649
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 06 Haziran 2007, 00:14:18 »
benim için farketmez ama kaldırılması çok doğru olurdu ayrıca o şekilde atılan gollere de sevinmenin anlamı yok ve golü o şekilde attığı bilinen bi fifacıyı da gerçek fifacı değilde sadece kazanma hırsına kurban gitmiş bi fifacı olarak görüyorum.Gerçek fifacının o tür gollere ihtiyacı yoktur..Ayrıca frikiklere de önlem alınabiliyomuş hamza...Wcg de bu tür işler olmaz ve o şekilde yenilen gollerin dışında orta sahadan atılan gollere de çözüm yok geçen hafta 4 golü o şekilde yedim ama bu oyunda tabelaya bakılıyo yenilenin mazeretleri bahane olarak görülüyo onun için böyle turnuvalarda tabelacı olmak adına herşey yapılabiliyo saygı duymak ve ciddiye almamak lasım
kesinlikle zaten bug kullanan eğlence değil hırs için oynuyor o oyunu ,eeğer bu sitede turnuvalar eğlence için yapılıyorsa eğlenceli maçlar olsun millet bilgilendirilsin bu konularda kapatalım diyorsun ancak  elbet haklı olduğumuzu göreceksin.
Buraya tıkla

ma

Çevrimdışı metehannn

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : 06 Haziran 2007, 10:02:19 »
Hamza abi p.m attım bakarmısın artık çok aktif olcam

Çevrimdışı metehannn

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : 06 Haziran 2007, 10:03:51 »
acaba değil kesinlikle haksızsın nasıl diyebilirsin a+d  korner ve frikiklerden iyi yok böyle bir şey senin gibi biri bunları söylememeli aksine karşı çıkmalı bu buglara neyse insan bildiğini eder.

daha fazla uzatmak istemiyorum yiğit kardeşim . bana kalırsa a + d oyuna ayrı bir zevk katiyor .

tüm bunlarin yaninda a+d yasaklansin mi diye sitemizde anket açildi ve bu anket 10 gün boyunca açik kaldi . anketin sonucunda çoğunluk, oyunu yasaklanmasin şıkkından yana kullandi ve o günden bu yana fifa 07 turnuvalarimizda füze vuruşlarindan gol atmayi yasaklamiyoruz

sadece bir kaç kişi yasaklansin dediği için kurallarimizi da değiştiremeyiz malesef

haklısın hamza abi adam yenilirken dk 90 olsa bile gol atabiliyor birde birkaç kişi için kaldırılmaz  ;)