Gönderen Konu: FIFA 07'nin Yaptığı Türkiye Ligi Gerçekçi Yapılmışmıdır  (Okunma sayısı 2587 defa)

Çevrimdışı nadir_pıero

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -101
    • MSN Messenger - nadir_piero10@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
arkadaşlar bu itibarımı düşürenler ortaya çıksın erkekçe ben düşürdüm desin bişi demicem ama ne bu ya 20 di 2 olmuş böle bişi görmedim ben çıksın hemen orataya çekmeyenler

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
arkadaşlar bu itibarımı düşürenler ortaya çıksın erkekçe ben düşürdüm desin bişi demicem ama ne bu ya 20 di 2 olmuş böle bişi görmedim ben çıksın hemen orataya çekmeyenler

nadir bu sorunu sorular ve sorunlar bölümündeki itibar konusuna yazarsan daha iyi olur . burasi fifa 07 forumu

Çevrimdışı nadir_pıero

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -101
    • MSN Messenger - nadir_piero10@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
biliyom abi ama çok sinirlendim çekemiyolar ya

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
bence azda olsa gereken ilgi verilmiş hamza kardşeim bütün sölenenleri söledi zaten ona katılıyorum türkiye ligi hakkında tek üzüldüğüm şeyde türk takımlarımızın büyük tkaımlarımızın statlarını yapılmaması bu üzdü beni ama ben fifa08 de şükrü saraçoğlu stadının yapılıcağını düşünüyorum malum 2009 finali biizm stadımızda oynanıcak yaa o yüzden büyük bi ihtimal var inş. alisamiye ,inönü ve avi akeride yaparlar kayseriyide unutmasınlar :D ayrı bi sempati duyuyom o takımada :D

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
benim en çok istediğim şey . oyundaki tüm takimlarin stadlarinin yapılmasi . fakat bu stadlar baştan savma değil . nasil bir san siro , ataturk olimpiyat , nou camp gibi özene bezene yapiliyor . işte aynen böyle olmali . ea böyle bir şey yaparsa gerçekten müthiş olur

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
benim en çok istediğim şey . oyundaki tüm takimlarin stadlarinin yapılmasi . fakat bu stadlar baştan savma değil . nasil bir san siro , ataturk olimpiyat , nou camp gibi özene bezene yapiliyor . işte aynen böyle olmali . ea böyle bir şey yaparsa gerçekten müthiş olur

hade imza toplayıp eaya yollayak 08de böle bişey yapıslnı diye :D :D

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
evet aslinda ea forumunda bu konuda israr edersek yapabilirler . nitekim geçen sene turkiye ligi yapilmasi için inanilmaz derecede bir istek olmuştu . ve turkiye ligi yapildi . gerçi bu dediğim gerçekten çok zor ve uzun bir çalişma ister . fakat isterlerse neden yapmasinlar . ellerine öyle bir olanak var

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
sen napıcağımıza karar ver bizde yapalım  :D yaptıralım arkadşalar biz türkler olarak ligimizin stadlarının yapılması için bastıralım bütün fifacılar msjlarını atsa yaparlar bence biliyosunuz fifa yeniliklerle dolu nerden nereye geldi ;)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
sen napıcağımıza karar ver bizde yapalım  :D yaptıralım arkadşalar biz türkler olarak ligimizin stadlarının yapılması için bastıralım bütün fifacılar msjlarını atsa yaparlar bence biliyosunuz fifa yeniliklerle dolu nerden nereye geldi ;)

sonuna kadar katiliyorum . haydi millet . imza topluyoruz . bunu ea ya gösterecez :D

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
adres taksim meydanı yanınıza kalem almayı unutmayın :D :D

Çevrimdışı fifa07_1905

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 39
  • TEK BÜYÜK GALATASARAY
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BENCE TÜRKÇE MENÜ VE TÜRKÇE SPİKER YAPMALARI LAZIMDI İSPANYA VE ALMANYA DİLLERİNE YAPTIKLARI GİBİ İLERDE ODA OLUR BİDE SEZON HIGHLIGHTS TA BİZDE OLMALIYDIK İLK DEFA TURKISH SÜPER LİGİ OLDUĞU İÇİN BİRAZ YAĞ ÇEKMELERİ LAZIMDI BİZİM GÖNLÜMÜZÜ FETH ETMELERİ İÇİN ÇÜNKÜ TÜRKİYE 75 MİLYON KİŞİ VAR DİMİ YANİ  ;)

Çevrimdışı fifa07_1905

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 39
  • TEK BÜYÜK GALATASARAY
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta

hade imza toplayıp eaya yollayak 08de böle bişey yapıslnı diye :D :D
EA İLK DEFA KOYDUĞU İÇİNDİR BELKİ İLERDE OLUR KESİN