Gönderen Konu: BÖLÜM KURALLARI  (Okunma sayısı 756 defa)

Çevrimdışı -Qlv-

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1008
  • Wasp
    • Profili Görüntüle
    • YOK A...Q
BÖLÜM KURALLARI
« : 28 Ocak 2008, 22:15:51 »
OYUNSITENIZ.COM  | | YARIŞMALAR  Bölümünde eğer isterseniz sizlerde anket açabilirsiniz. Yapmanız gerekenler sırasıyla şunlardır:

1) Bu bölümde anket açmak için, öncelikle anketin içeriğini hazırlamanız gerekmektedir. Anket seçenekleri, anket sorusu ve ek yorumunuz şeklinde hazırladığınız anketi KILAVUZ & BALLACK adlı kullanıcıLara özel mesaj ile iletiyorsunuz.
Örnek Anket konusunu bir alt mesajda görebilirsiniz.

2) İstediğiniz her konuda (oyunsiteniz kurallarına uygun) olmak şartı ile anket açmanız mümkün. Hazırladığınız anketi BALLACK & KILAVUZ adlı kullanıcılardan birine yolladıktan sonra değerlendirmeye alınacaktır. Eğer anket kurallarımıza uygun veya benzeri daha önce açılmamış ise anketiniz bu bölümde yayınlanıcak (anket sahiplerinin üye adı konu içerisinde not düşülecektir.)
Eğer anketiniz değerlendirmeden geçemediyse, size yanıt olarak anketiniz uygun değildir cevabı gelecektir.

3) Anket süreleri yönetim tarafından karar verilecektir, bu anketin içeriğine göre değişecek ve 15 ila 45 gün arasında süre ile anketiniz sunulacaktır.

4) Anketlere katılım gösterirken lütfen yorumlarınızı saygı çercevesi içerisinde yapmaya özen gösterelim. Çünkü bu yorumlar diğer kullanıcılar için çok önemli.

5) Bu bölümde Oyunsiteniz genel kuralları geçerlidir, lütfen anketlerin ve yorumlarınızın ses getirmesi için bunlara dikkat ediniz.

6) Hazırladığınız anketleri değerlendirmeye sunduktan en geç 7 gün içinde yayınlanır veya uygun değildir yanıtı verilir. Anketinizi değerlendirmeye gönderdikten sonra lütfen "benim anketim ne oldu" "yayınlanıcak mı?" Gibi mesaj veya özel mesaj atmayınız.

7) Anket açma özelliği üyelerimize kapalıdır, bu nedenle bu bölümde konu açmamanız önemle rica olunur. Anketler sadece yönetim tarafından açılabilir, hazırlamış olduğunuz anketi KILAVUZ & BALLACK adlı kullanıcılara özel mesaj ile ileterek sunulmasını sağlayabilirsiniz.