Gönderen Konu: BU YIL KAN AKACAK  (Okunma sayısı 9439 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
BU YIL KAN AKACAK
« Yanıtla #108 : 14 Kasım 2007, 09:03:12 »
hala konuşmaga yüzünüz varmı sizin ya kümeye kümeye hadi  ;)

dua edin hamza abinin sitesi olmasa çok olay çıkarttırdımda sitede neyse salla
kötü gidiş her tkmda olur  hamzanın deilde başkasının olsa bu site  sen süresiz ban almıştın ztn  ;)
ondan sonra'da site gitmişti  ;)  ;D hadi kardeş kapansın konu ortam gerilmesin bu olayla tribünde konuşulur sanal alem yalandır

t-jey senle kağışmıcam çünkü senin gibi elimizden binlerce lamer geçti istanbul değil alem biliyor bizim kral olduğumuzu şuan büyük bir sitede anket yapsak hangi takım tribünü sağlam falan inana g.osmanpaşa ezikleri ankete bile giremez koçum sen rahat ol sanalda giderini yap
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
BU YIL KAN AKACAK
« Yanıtla #109 : 22 Kasım 2007, 13:00:36 »
hala konuşmaga yüzünüz varmı sizin ya kümeye kümeye hadi  ;)

dua edin hamza abinin sitesi olmasa çok olay çıkarttırdımda sitede neyse salla
kötü gidiş her tkmda olur  hamzanın deilde başkasının olsa bu site  sen süresiz ban almıştın ztn  ;)
ondan sonra'da site gitmişti  ;)  ;D hadi kardeş kapansın konu ortam gerilmesin bu olayla tribünde konuşulur sanal alem yalandır
tribünde konuşulur dionda ben sizin isminizi ilk defa burdan senden duyuyorum iii olsanız herkes bilir   ;)
Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
BU YIL KAN AKACAK
« Yanıtla #110 : 22 Kasım 2007, 15:22:29 »
hay ben gazinin  >:( >:(
tek maç yatırdı gazi-eyüp maçı 0 oynadım 90 da attı gazi ...... >:( >:( >:(

dier maçlar karagümrük 10 tuttu
zeytinburnu 10 tuttu
ş.urfa 10 tuttu

>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
BU YIL KAN AKACAK
« Yanıtla #111 : 22 Kasım 2007, 15:23:30 »
 ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı t-jey

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 8
    • MSN Messenger - pasali_panterler@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • H@sReTFoRuM
BU YIL KAN AKACAK
« Yanıtla #112 : 01 Aralık 2007, 12:47:44 »
iddaa gazi kendi evinde bankodur deplasmanda ya 0 yada gaziye verin arkadaşlar bu saatten sonra yenilmeyiz..

Osmanpaşa herşeyimiz
Her zaman hep seninleyiz
Yemin ettik biz bu sene
Şampiyonluga yürüyecegiz.

Yarın Gebzeye akıyoruz 5 oto gidiyoruz  ;D

Bu kadar uzak olup, Kalbimde uyuman ne tuhaf!...

Çevrimdışı t-jey

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 8
    • Profili Görüntüle
    • H@sReTFoRuM
BU YIL KAN AKACAK
« Yanıtla #113 : 01 Aralık 2007, 12:51:17 »
Karagümrüklü arkadaşlar sizin tribüne bişi demiyorum sağlam tribün çok güzel ama siz deplasman maçlarında hep geliyorsunuz ama bazen dayak yiyip (örnek gop) bazen kovalıyorsunuz (örnek eyüp) ama sizin semtinize kimse gelemiyor. Ben kendi tribünümden utanıyorum ya karagümrüge gidemediler ama biz yine 10 kişi olsa gittik pankartımız vardı aldık geldik olay budur arkadaşlar. artık ben diğer maçlarda gümrüğe küfür etmem yüzümüz yok ne zaman karagümrük maçı olursa biz gidersek yada siz gelirseniz öyle küfür ederim olay budur kalın sağlıcaklar hadi bye

Çevrimdışı cemil2

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -129
    • Profili Görüntüle
BU YIL KAN AKACAK
« Yanıtla #114 : 01 Aralık 2007, 14:36:54 »
Karagümrüklü arkadaşlar sizin tribüne bişi demiyorum sağlam tribün çok güzel ama siz deplasman maçlarında hep geliyorsunuz ama bazen dayak yiyip (örnek gop) bazen kovalıyorsunuz (örnek eyüp) ama sizin semtinize kimse gelemiyor. Ben kendi tribünümden utanıyorum ya karagümrüge gidemediler ama biz yine 10 kişi olsa gittik pankartımız vardı aldık geldik olay budur arkadaşlar. artık ben diğer maçlarda gümrüğe küfür etmem yüzümüz yok ne zaman karagümrük maçı olursa biz gidersek yada siz gelirseniz öyle küfür ederim olay budur kalın sağlıcaklar hadi bye

görmedin mi olm gaziosmanpaşa deplasmanındaki şovumuzu kaç yüz kişi girdik stada videolar hala elimde bu sitedekilerlede paylaştım aşlıkta gidip şovuuzu yapıp geldik ti.daha ne yapalım mevzumu istiyorsunuz işte o gelecek büyük hesaplaşma eyüp,z.burnu,g.o.paşa değil istanbul olsa yıkamazsınız bizi desteğe ihtiyacımız olmadı olmıcakta olursada izmirin kralı KARŞIYAKARAGÜMRÜK'TE

sen hiç gelmedin anlaşılan İNÖNÜ STADYUMUNA gel bakim oraya BİZLER ''KARAGÜMRÜKLÜLER'' gelince tüm stadın nasıl ALEMİN KRALI GELİYOR diyetempo tuttugunu bundan sonra konuşmana gerek yok kim kimin nasıl yer olduğunu biliyor bu siteyede sorsan başka siteyede sorsan gazi mi gümrük mü diye verecekleri tek cevap KARAGÜMRÜK olacak kardeşim.
;)

Çevrimdışı t-jey

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 8
    • Profili Görüntüle
    • H@sReTFoRuM
BU YIL KAN AKACAK
« Yanıtla #115 : 02 Aralık 2007, 14:06:46 »
bana eyüpten bahsetme onları nasıl s.ktigimizi tüm alem biliyor 300 kişi gittik deplasmana adamları kendi semtlerinde kovaladık adam değil eyüp merak etme buraya gelemediler tam semte giricekler taşladık geri kaçtılar semtlerine karagümrüge gelince minibüslerle geldiniz minibüssüs gittiniz ona ne demeli tamam kardeşim karagümrük tribünü sağlamdır merak etme herkes gümrük der fakat bizim eski tribün yok  ;)

tekirdaga 20 otobüs gittik esnaflardan böyle ses çıkıyor dükkanlarınızı kapatın gaziosmanpaşalılar geliyor die  ;D neyse salla hadi bye

KONUYU KAPATIN BU TOPİCİ KİLİTLEYİN UZAMASIN MAÇ GÜNÜ GÖRÜŞÜRÜZ...

Çevrimdışı Senceru

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2749
  • SeMTiMiZ BoĞaZa KaRŞı Bu ALeMDe KRaL ÇaRŞı
    • Profili Görüntüle
    • www.OyunSiteniz.Com
BU YIL KAN AKACAK
« Yanıtla #116 : 02 Aralık 2007, 14:11:36 »
al konuya bak... hala tribündenmi bahsediyorsunuz siz bütün dünya ÇARŞI'yı konuşurken...

SeMTiMiZ BoĞaZa KaRŞı Bu ALeMDe KRaL ÇARŞI... !

Çevrimdışı t-jey

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 8
    • Profili Görüntüle
    • H@sReTFoRuM
BU YIL KAN AKACAK
« Yanıtla #117 : 02 Aralık 2007, 14:14:41 »
çarşıya laf yok  ;D

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
BU YIL KAN AKACAK
« Yanıtla #118 : 02 Aralık 2007, 14:15:47 »
 ;D ;D
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimdışı Senceru

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2749
  • SeMTiMiZ BoĞaZa KaRŞı Bu ALeMDe KRaL ÇaRŞı
    • Profili Görüntüle
    • www.OyunSiteniz.Com
BU YIL KAN AKACAK
« Yanıtla #119 : 02 Aralık 2007, 14:22:56 »
eywW  ;D ;D

ayrıca bunca yıldır maçlara gidelim alemin kralı geliyor diye birşeyde duymadım karagümrüklülere karşı... karagümrüklü beşiktaşlılar grubu var onlara demişlerdir diğerkiler üzerina alınmasın ;)