Gönderen Konu: FENERBAHÇE 0 - 3 İNTER ( MAÇ SONUCU )  (Okunma sayısı 1174 defa)

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
FENERBAHÇE 0 - 3 İNTER ( MAÇ SONUCU )
« Yanıtla #12 : 29 Kasım 2007, 16:03:48 »
benim mesajımı kim sildi lan ..!!!! yada ben başka bi  konuya attım  :D ;D ;D
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 29 Kasım 2007, 16:22:35 »
ne oldu lan demon nerdesin :D oturttularmı fenere :D zlatan ne kodu be :D carloss izledi resmen :D free kick te geliodu hadi sizin manda tuttu onu :D

olm valla senden gıcık kaptım...bu akşam nasri size bombalar inş..konuşamazsınız...sen bizimle dalga geçeceğine REZİl(ezik(zaten bizde soktuk jimnastiğe)) TAKIMIN 8TAŞ İLE ÖVÜN TARİH GEÇTİNİZ...8-0
ewt tarihe geçtik ama  genç  bişeyi unutma biz liwerpool ile oyandık ingilizler  hücumuyla  italyanlar savunmasıyla meşhurdur.Siz savunması ii olan tkmdan 3 gol yediniz biz ise ingilizlerin gelmiş geçmiş en ii tkmından  fark yedeik dorudur.Ona bakarsan 6 maçtan 1 puan bile alamayan hangi tkmdı beyler
Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener

Çevrimdışı t-jey

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 8
    • MSN Messenger - pasali_panterler@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • H@sReTFoRuM
« Yanıtla #14 : 01 Aralık 2007, 12:43:56 »
ulan ben daha size ne diim türkmüsünüz ya siz lan fenerde bizim takımımız galatasarayda beşiktaşta hepsi bizim takımımız değilmi avrupada gidip liverpoolu interi tutuyorsunuz bu ne ya nie türk takımını tutmuyorsunuz türkiye liginde bişi demem istediginizi deyin ama avrupada yapmayın be kendinizi rezil etmeyin ben fenerliyim mesela galatasaray gol attı sevindim beşiktaş gol attı sevindim.

Şimdi 3 takımında 1 maçı kaldı 3 üde kazanırsa çıkıyorlar nie kazanmasınlar hepsi yensin mutlu olalım sokaga dökülerim ne büyük gurur ülke puanımız artsın avrupa bizlerden türklerden bahsetsin yalan mı arkadaşlar?

Bu kadar uzak olup, Kalbimde uyuman ne tuhaf!...