Gönderen Konu: OSC Suprise League # Coming Soon... [2OO9]  (Okunma sayısı 625 defa)

Çevrimdışı DemoN

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 9851
  • t 0 L Q a ^
    • MSN Messenger - unitedturkey@live.de
    • Profili Görüntüle
    • www.oyunsiteniz.com
OSC Suprise League # Coming Soon... [2OO9]
« : 20 Temmuz 2009, 13:07:46 »
EVET BEYLER SONUNDA TEKRAR ARANIZDAYIM VE BOMBA GİBİ GELİYORUZ...

FİFA 2009 TURNUVA ORGANİZASZONLARI İLE BAŞLIYORUM İŞTE İLK PROJEM...

OSC SUPRİSE LEAGUE :

* 16 - 18 KİŞİLİL BİR LİG
* TABLOSU VE HAFTAIK MAÇLARI MEVCUT
* LİG İSTATİSTİKLER LİGİN SONUNDA VERİLİCEK
* LİGDE HER MAÇTA İSTEDİĞİNİZ TAKİM SEÇEBİLİR..
* LİG DE BAZİ YENİLİKLER OLUCAKTIR [EKLENİCEKTİR]..
* LİG BİRİNCİSİNE SÜPRİZ ÖDÜLÜMÜZ VARDIR

SÜPRİZ ÖDÜL :

* 20 € DEĞERİNDE PAYSAFE CARD

PAYSAFE CARD NE İŞE YARAR ?

* Paysafecard Nedir?

Paysafecard, piyasaya BAWAG P.S.K. ve Commerzbank AG tarafından sunulan ön ödemili bir karttır.

Ne İşe Yarar?

Paysafecard, internette ödeme yapmanızı sağlar.

Neden Paysafecard Kullanmalıyım?

Paysafecard, kullanımı nakit para kadar basit olan tek yöntemdir. Banka hesabı, kredi kartı gerektirmez. İnternette ödeme yapanların gittikce rağbet gösterdiği en güvenilir ödeme yöntemlerinden biridir.

Nasıl Kullanabilirim?

Değeri 10 EUR, 25 EUR, 50 EUR veya 100 EUR olan dört farklı paysafecard seçeneği bulunmaktadır.Bunları kullanmak için ödeme yapmak istediğiniz sitede ödeme yöntemini paysafecard olarak seçmeli ve bizden satın aldığınız 16 haneli paysafecard PIN kodunu siteye girmelisiniz.Ayrıca kartınızdan istediğiniz miktarı çekebilir istediğiniz miktarı kartınızda bırakabilirsiniz örneğin 100 EUR luk kart şifreniz var kullanmak istediğiniz miktar 80 EUR ise kartınızda 20 EUR kalabilir , daha sonra bu 20 EUR dan istediğiniz miktarı istediğiniz bir sitede kullanabilir ve her bir ödeme işlemi başına toplamda on adeti geçmemek kaydıyla paysafecard’ları birbirleriyle kombine edebilir ve maks. 1000 EUR’ya kadar olan tutarları ödeyebilirsiniz. Ödeme penceresinde “Başka PIN girme” yazan yere tıklamanız yeterlidir. Kısaca nakit para ile yapabileceğiniz herşeyi bu kartla yapabilirsiniz...

Hemen Kullanmam Gerekir mi?

Hayır; ilk üç yıl için paysafecard hiçbir işlem ücreti talep etmemektedir. Ancak üretim tarihini takip eden 4. yıldan itibaren veya ilk kullanımı takip eden 3 yıldan itibaren işletme masraflarına karşılık olara ay başına 2 EUR kesinti yapılacaktır.Tabiki size verilen PIN kodları günlük olarak kesildiği için herangi bir problemle karşılaşmasınız.

Kartımın Para Cinsi EUR ama Ben YTL Olarak Kulanmak İstiyorum

Kartınız elinize EUR olarak geçer ancak zaten ödeme yaparken istediğiniz bir para birimine güncel kurlara göre cevrilmektedir.

“Ödeme İşlemde” ne demektir ve bir tutar ne kadar süreyle işlemde kalmaktadır?
İnternet mağazasındaki paysafecard ödeme penceresinde “Öde” butonuna bastığınızda, söz konusu tutarın ödemesi paysafecard’ınız için işleme alınır ve internet mağazasına iletilmek üzere ön ödeme olarak tasnif edilir. İnternet mağazasının herhangi bir nedenden dolayı (örn. teknik sorunlar nedeniyle) ödeme işleminizi gerçekleştirememesi halinde, ilgili tutar kartınıza iade edilir. İade işlemi, başarısız ödeme işleminin ardından en geç iki saat içerisinde otomatik olarak gerçekleşir. İade işleminin ardında bu tutar tekrar kullanımınıza hazır durumdadır.

Çevrimdışı DemoN

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 9851
  • t 0 L Q a ^
    • MSN Messenger - unitedturkey@live.de
    • Profili Görüntüle
    • www.oyunsiteniz.com
OSC Suprise League # Coming Soon... [2OO9]
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2009, 13:08:19 »
Bu Duyuru Herkeze Yapmak İstedim, Sizlerden Yorum ve Format Gibi Düşünceler Bekliyorum..