Gönderen Konu: Tolga'ya izin çıktı!  (Okunma sayısı 760 defa)

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
Tolga'ya izin çıktı!
« : 23 Haziran 2008, 15:39:56 »
 Tolga'ya izin çıktı!

--------------------------------------------------------------------------------

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri yarı finalinde Almanya ile karşılaşacak olan A Milli Takım'da sakat ve cezalı futbolcuların çokluğu nedeniyle teknik direktör Fatih Terim kadro kurmakta zorlanırken, UEFA, milli takımın 3. kalecisi Tolga Zengin'in sahada mücadele etmesinin bir sorun çıkarmayacağını açıkladı.

Takım kurmakta zorlanan A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, durumun ciddiyetini belirtmek için şaka yollu olarak takımın 3. kalecisi Tolga Zengin'i Almanya maçında orta sahada oynatıp oynatamayacağı konusunda UEFA'dan görüş istemişti. Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), Fatih Terim'in şaka yollu bu talebini dikkate aldı ve bir açıklama yaptı. UEFA Sözcüsü William Gaillard düzenlediği basın toplantısında, "Bir futbolcu her pozisyonda oynayabilir. Örneğin Türkiye, forvet oyuncusu Tuncay Şanlı'yı Çek Cumhuriyeti maçında Volkan Demirel kırmızı kart gördüğü için kaleci yapmıştı" dedi.

A Milli Takım'da Tuncay Şanlı, Arda Turan, Volkan Demirel ve Emre Aşık cezalı oldukları, Emre Güngör ve Nihat Kahveci ise sakatlıkları nedeniyle Almanya'yla oynanacak yarı final mücadelesinde forma giyemeyecekler. Milli takımda ayrıca Servet Çetin, Emre Belözoğlu, Tümer Metin ve Ayhan Akman'ın da sakatlıkları nedeniyle Almanya karşısında oynamasının çok zor olduğu bildiriliyor. Milli takımın bu nedenle Almanya karşısında sahaya 14 kişilik bir kadroyla çıkması bekleniyor. UEFA, daha önce yaptığı açıklamada, ilk maçların ardından milli takımların kadrosuna yeni isimler çağırmasının mümkün olmadığını bildirmişti.

Kaynak : İHA

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ynt: Tolga'ya izin çıktı!
« Yanıtla #1 : 23 Haziran 2008, 19:49:34 »
vala Almanlardan turu almak çok zor gibi gözüküyor bu imkanlarla

Çevrimdışı SeRcaN

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 542
    • MSN Messenger - PsikoLoG_SeRcaN@hotmail.co.uk
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Tolga'ya izin çıktı!
« Yanıtla #2 : 23 Haziran 2008, 20:25:49 »
ben turnuvanın basında gruptan bile çıkamıyacagımızı düşünüyordum ama futbolcularda gerçekten müthiş bir hırs ve yürek 
(birazda şans ;D) var.ben %45 geçeriz diyorum

!!! ŞOK ŞOK ŞOK !!!

YAZ KAMPANYASI DAHİLİNDE

250 MB DİSK ALANI
5 GB AYLIK TRAFİK
999999 MYSQL DATABASES
999999 E-MAIL ACCOUNTS
999999 FTP ACCOUNTS

YILLIK ÜCRETİ SADECE 35 YTL

ÜSTELİK HOSTINGİ BİZDEN ALIRSANIZ DOMAİN ÜCRETİ SADECE 10 YTL
İletişim Msn :sercan@hostingsiteniz.net

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ynt: Tolga'ya izin çıktı!
« Yanıtla #3 : 25 Haziran 2008, 15:44:45 »
ben turnuvanın basında gruptan bile çıkamıyacagımızı düşünüyordum ama futbolcularda gerçekten müthiş bir hırs ve yürek 
(birazda şans ;D) var.ben %45 geçeriz diyorum

Evet herkes böyle düşünüyordu :)) Bi mucize olmazsa basel son durağımız gibi geliyor bana.. inşallah yanılırım