Gönderen Konu: "Londra'da mutluyum"  (Okunma sayısı 598 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
"Londra'da mutluyum"
« : 10 Temmuz 2007, 19:15:27 »
"Londra'da mutluyum"
Real Madrid'in uzun süredir transfer etmek için çaba harcadığı Arsenal'in yıldız futbolcusu Cesc Fabregas, İngiliz ekibinde mutlu olduğunu ve başka bir takıma transfer olmayı düşünmediğini açıkladı.

Arsenal'in yıldız orta saha oyuncusu Cesc Fabregas, İspanya Şampiyonu Real Madrid'in kendisini transfer etmek istemesine karşın, takımı Arsenal'de mutlu olduğunu ve takımdan ayrılmak gibi bir düşüncesi olmadığını belirtti. Konuyla ilgili olarak, İngiltere'de yayın yapan Daily Mail Gazetesi'ne konuşan Fabregas, "Benim için herkes en iyisini istiyor ancak ben Londra'da mutluyum ve gitmek gibi bir planım yok. Londra'da, her yaştaki insanın üzerinde benim ismimin yazılı olduğu formaları görüyorum ve bu beni fazlasıyla onurlandırıyor. Geçtiğimiz sezon Arsenal, en çok benim ismimin yazılı olduğu formaları satmış bu da gurur verici bir durum" dedi.

Premier Lig ekiplerinden Arsenal, bir başka yıldız futbolcusu Thierry Henry'i, Katalan ekibi FC Barcelona'ya sattıktan sonra, Fabregas'ı da kaybederek kadrosunu zayıflatmak istemiyor.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
"Londra'da mutluyum"
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2007, 23:43:26 »
Haber için saol