Gönderen Konu: SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN-YERİ  (Okunma sayısı 11703 defa)

Çevrimdışı lazmaniax

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN-YERİ
« Yanıtla #84 : 24 Aralık 2006, 15:48:35 »
masumtilki kardeş maçımızı saat 15:30 yapalım ben msnde olacağım.
ben yukarıdaki msjı yazdıktan sonra ,belirttiğim saatte msndeydim.ve siteye baktım acaba msjı var mı  diye masumtilki kardeşin.tam  15:30 öncesi ve sonrasında arkadaş başka işlerle meşgulmüş.3 veya 4 kişilik fifa 2007 internet üzerinden oynamak gibi.aşağıda ispatı var.ayrıca öenmli bir nokta .bu sitede şamiyonluğu yokmuş.bence böyle çabalarsa 3 puanı kapar.2.hafta mücadelesini kazanmayı benden çok istiyor.ben ondan çok istiyorum ve onun esas istediği hükmen galibiyetin bana verilmesini talep ediyorum .eğer bugün gelmesse.sanırım bu msjdan sonra arkadaş maçını kaçırmaz.
kaç kere şampiyon oldun ben diğer siteler dahil en az 15 kere oldum sayısını unuttum şampiyonlukların sen kaç kere oldun
bu sitede hiç şampiyon olmadım ama diğer sitelerde 1 şampiyonluğum var
akşam saatine süre veriyorum. 20:00 gibi msnde olursun.masumtilki kardeşimiz.

Çevrimdışı cemilakgun

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #85 : 24 Aralık 2006, 17:10:49 »
yapalımmı maçımızı espanyol?

su an 350 mblık bıse ındırıom 150 mb da:(:(

bıtınce ıns yaparız ;)

Çevrimdışı lazmaniax

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #86 : 24 Aralık 2006, 21:48:12 »
masumtilkiyi bekledim gelmedi.artık hükmen galip gelmek yakışmaz bize ama mecburen kabul ediyorum.

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN-YERİ
« Yanıtla #87 : 10 Ocak 2007, 15:47:47 »
abi dondurdunuzmu ligleri naptınız.uluslararsı liglerde yapılan maçların sonuçları yazılamadımı hala.ispanya ligi 3 haftadır 5. hafta açılmadı.italya ligi zaten ....fransa deseniz keza..ingiltere de 2. hafta konu kilitli.n zaman açılacak yeni haftalar?

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN-YERİ
« Yanıtla #88 : 10 Ocak 2007, 22:46:06 »
abi dondurdunuzmu ligleri naptınız.uluslararsı liglerde yapılan maçların sonuçları yazılamadımı hala.ispanya ligi 3 haftadır 5. hafta açılmadı.italya ligi zaten ....fransa deseniz keza..ingiltere de 2. hafta konu kilitli.n zaman açılacak yeni haftalar?

Fifa 07 interactive liglerine bir süre ara vermeyi planliyoruz kardeşim , cuma akşami interactive ligleri katagorisini kaldirip , tüm ligleri fifa 07 turnuvalari içerisine taşiyacağim ve uluslarasi ligimiz hariç diğer tüm liglerin topiclerine kilit vuracağim .

belirli bir süre sonra , liglerimizin kilitlerini birer birer açip , kayitlari en baştan alacağiz . yani ; uluslarasi ligimiz hariç , diğer liglerimizde şimdiye kadar oynanan tüm karşılaşmalar iptal olacak

bilginize