Gönderen Konu: Capello'dan Real'e teşekkür  (Okunma sayısı 759 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
Capello'dan Real'e teşekkür
« : 30 Haziran 2007, 12:41:33 »
Real Madrid'i dört yıl aradan sonra şampiyonluğa taşımasına karşın sezon bitiminin ardından görevine son verilen İtalyan teknik adam Fabio Capello, İspanyol ekibine teşekkür etti.

İspanya'daki görevine son verilen Fabio Capello, Real Madrid'e, kendisine kulübü çalışırmak için ikinci bir şans verdiği için teşekkür etti. Halen tatilde bulunan ve Real Madrid'den kovulduğunu da tatildeyken öğrenen Capello, yaptığı bir basın açıklamasıyla durum değerlendirmesi yaptı. 61 yaşındaki tecrübeli İtalyan teknik adam açıklamasında, "Bu karar, kulüp yönetimi tarafından alınmıştır. Real Madrid Kulübü'ne, bana, ikinci kez takımı çalıştırma şansı verdiği için teşekkür etmek istiyorum. Takıma,antrenörlere, sağlık ekibine, malzemecilere ve danışmanım Franco Baldini'ye tüm desteklerinden dolayı minnettarım. Real Madrid'in İspanya'da ve dünyanın her yerindeki taraftarlarına da bana verdikleri koşulsuz destekten dolayı sevgilerimi sunuyorum" dedi.

Fabio Capello, 1996-1997 sezonunda şampiyon yaptığı ancak sezon sonunda sürpriz bir kararla kovulduğu Real Madrid'de tam 10 yıl sonra yeniden görev almış ve takımı dört yıl aradan sonra yeniden şampiyon yapmıştı. Ancak Capello'nun ikinci dönemindeki sonu da tıpkı 10 yıl önceki gibi oldu. Capello, sezon bitiminin ardından yönetimin aldığı bir kararla görevden alındı.

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2007, 18:45:27 »
sağol
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #2 : 01 Temmuz 2007, 20:12:03 »
saol paylaşm için

Çevrimdışı black_tower91