Gönderen Konu: Kolay para kasma yolları  (Okunma sayısı 5992 defa)

Çevrimdışı eren1204

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -6
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Kolay para kasma yolları
« : 12 Eylül 2006, 21:29:59 »
evet arkadaslar bu yazı dizimizde knightda nasıl kolay para kasılır benim tecrübelşerimden yola çıkarak hazırladıgım bi konu olcak alıntı çalıntı zart zurt deildir

1) Hile yalan dolan Bug zart zurt gibi salak yollar var denemeyin denettirmeyin !!

2) ABYSS GEM
en güzel para kasma yolarından birisi sadece 1. serverlarda bunlunur abyss dungeona delosdan gidilir.
abyss dungeonda birçok yaratık bulunur. bu yaratıklardan çıkan abyys gem ise içinden uniq itemler dışında herşey çıkan bir taştır bir gün boyunca abys toplayın bakın görün( özellikle uzun zamandan beri abyss kırdırmamıs olanlara şiddeetle tavsiye edilir ) raptor,shard,elixir çıkmazsa gelin beni öldürüN :D tabii bir kaç abyssle olcak is deil zaten bir gün boyunca abyssde kalsanız rahat 50 tane toplarsınız bence abssyden çıkanları satın milyarder olun

3)Goblin

en güzel para kasma yoluydu eskiden aslında halada öle ama biraz azaldı gabila herneyse ışın kapılarında elmorad(asga village) karus(belluga villlage) ye giiyouzz yoksudanm aşağı inip dümdüz gittmizde goblin köyü karşımızda olcaktır burda kobold,bugbear,adını unuutuğum bisey ve, goblin bouncer gibi 4 goblin türü var. valla leveliniz 45 üzeriyse birde peper mageyseniz 1 saate 2me yakın para kasabilrsiniz hatta daha fazla

4)FİRE DRAKEYLE YENİ EKLENDİ CAPTAİN FARGONUN GÖREVİ

captain fargoya yeni bi görev eklendi 46-50 level arası birisini partynize alın sizi göreve soksun görevde bi yere ışınlanıyorusunuzz ordaki her yaratıkdan certifika çıkıyo kalp  şeklinde hatta defanslı chitinlerde çıkıyo  3 kalp toplayın ve o görevin sonundaki bossdan çıkan itemi captain fargya verin size +5 cleaver +5 horn bow +5 destoryer vb silahlar versin şimdi gelelim bu görevdeki en güzel yere ÖNCELİKLE ARCHERY OLMANIZ GEREKİYO EĞER PARTYNİZDE SİZDEN BASKA OKÇU YOKSA VALLA ÇOK MANYAK OLUYO ANLATIYORUM DİKKAATLE DİNLEYİN OKÇU KARDESLERİM   BU GÖREVDE BUG VAR AMA SADECE OKUCYSANIZ BU BUGDAN YARALANABİLİYOSUNUZ GELELİM BUGA İÇERDE YARATIKLARI OKLA VURURKEN BUG NEDENİYLE PARTYNİZDEKİ ARKADASINIZI ÖLDÜRÜYOSUNUZ İŞİN EN GÜZEL YANIDA CZDEKİ GİBİ PARTYNİZDEKİ ADAMIN PARASINIIN YARISI SİZE GELİYO CZDE ADAM ÖLDÜRÜNCE SOL ATTA SARI YAZI YAZAR YA AYNISI BURDA OLUYO ADAMNIN PARASININ YARISI CEBTE :d VALLA SAHSEN BU GÖREV YENİ GELMİSKEN BEN SANS ESERİ BÖLE OLDUGUNU FARK ETTİM 500 M CEBE İNDİRDİM ÇATIR ÇATIR YEDİM :d[/color]

5)LOST TEMPLE(FORGETTEN TEMPLE)

arkadaslarım burası şuan bug nedeniyle kapatıldı ama gende yazıyım dedim ben 46-59 arası sabah 4 öğlen11 ve akşam 9da girebiliyo 59 üzeri leveler için bu saaatelerin bir saat ilerisini hesap edin burda amaç son dakkalara kadar yaratık kesmemek çünkü ne kadar yaratık keserseniz daha güçlü yaratıklar geliyo yani birisi son yedi dakka falan diye yazı yazınca baslayın yaratıkları kesmeye ft ye giren herkese chest veriliyo bu chestler tpkı abyss gibi kaçılıyo bunlardan uniq itemler çıkabiliyo ama tek farkı bu genelde dark vane,shard,mirage sword,chitin shell çıkıyo bunları satarakda para kazanbilrsiniz

6)RONARLD LANDDA MASTADON KESMEK :d( NE ALAKA DİCEKSİNİZ )

valla gördüm test ettim onayladım ronarld lannda mastodon arıcaksınız yerini suna hatılamıyorum bulursanız bir günde abartısız 200 mden bile fazla kazanırsıznıııızzz
buradaki mastadonlardan blood of glydont  çıkıyo bunlar kestiginiz yaratıgın kanı geleim en güzel yanına bu kanların tanesi 25 k ediyo sundriese falan gider satarasnız zengin olrusunuzz :D 1000 tanesini düsünsenize bi her 5 yaratıkdan 4 yada 3ünde çıkııyo

BİRKAÇ YIL ARADAN SONRA YENİ BİLGİLER :D

7) Chitin +5 görevleri-Md +3 vb...

bol bol char açın koxpla kasarsınız nede olsa hemen 46 ya kasın chitin +5 leri alın md +3 ü alın birazda yeteneğiniz varsa upgrade işinde +7 chitinler +7 mdler çok güzel para ediyo ben upgrade yapamam derseniz +5 olarak satın gene ii para kasarsınız

8) Piyasayı çok ii takip edebilirseniz çok ii paralar kırabilirsinz örneğin ben piyasa gçömüşken logosda 30 bakiira aldım 200 mden şuan en az 350 mden geri satıyorum ...

9) Moradanda bulunan Kecoon ırkından çıkan o mucize item :) Koxpla Geceleri Kecoonlara bırakın kekuri ring düşürün ii para ediyo kendisi :)

ahanda aynen böle :)

10 ) Benim gibi gaza gelip +7 ibyi +8 ib yaparsanızda ii para ediyo nasıl oldu anlamadım ama oyunu bırakmaya karar vermiştim +7 yi belki +8 olur ümidiyle bastım yani oha %5 ihtimal %95 yanar diye düşünmüştüm görüyonuz demi wow bea :D

11) +60 üstü müthiş derecede paralar kırabilir Eslantta çıkan bossları ii takip edin şansınıza ii bi item çıkarsa köşeyi dönersiniz troll kingden beltler,hq ve sq dan yüzük ve kolyeler düşürürsünüz tabikide uniq item oluyo onlar :)

12 ) UpGrade iişinden anlıyosanız boş boş oturmayın bari :P bas sat bas sat ytl ile

13 ) 1472 Patch ile sevgililer günü eventi çıktı (herkesin sevgilisi var bi benim yoq :) ) her türlü yaratıktan Chocalate ( bildiğimiz çikolata ) adlı itemler çıkıyo bu itemler kırdırlabiliyo aynı abyys gem gibi yanlız biraz biriktirmeniz lazım 20,100,25,500,1000 adet biritirin çok güzel itemler çıkıyo şansınız yaver giderse 20 şer kırdırdığınzda yeşil kutu çıkabiio
yeşil kutu demek para demek ben kırdırdım smite hammer çıktı çok güzel bi priest itemi vede sattım 30 gbye (3 milyar )

14 ) ule aklıma gelmiyo şimdilik 1472 koxpu atıyorum anlatıcam söz ayrıca

Çevrimdışı eren1204

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -6
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Kolay para kasma yolları
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2006, 14:15:16 »
o kadar yazdım kimse bakmamıs  :'(

Çevrimdışı dkutluturk

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2006, 12:35:44 »
evet arkadaslar bu yazı dizimizde knightda nasıl kolay para kasılır benim tecrübelşerimden yola çıkarak hazırladıgım bi konu olcak alıntı çalıntı zart zurt deildir

1) koxp

bu yöntem koxpu kurmayı bilenler için çok kolay yakın zamanda size ücretsiz koxp linkleri vercem(paralı versiyondaki bir açıkla ücretsi oluyo)

2) ABYSS GEM
en güzel para kasma yolarından birisi sadece 1. serverlarda bunlunur abyss dungeona delosdan gidilir.
abyss dungeonda birçok yaratık bulunur. bu yaratıklardan çıkan abyys gem ise içinden uniq itemler dışında herşey çıkan bir taştır bir gün boyunca abys toplayın bakın görün( özellikle uzun zamandan beri abyss kırdırmamıs olanlara şiddeetle tavsiye edilir ) raptor,shard,elixir çıkmazsa gelin beni öldürüN :D tabii bir kaç abyssle olcak is deil zaten bir gün boyunca abyssde kalsanız rahat 50 tane toplarsınız bence abssyden çıkanları satın milyarder olun

3)Goblin

en güzel para kasma yoluydu eskiden aslında halada öle ama biraz azaldı gabila herneyse ışın kapılarında elmorad(asga village) karus(belluga villlage) ye giiyouzz yoksudanm aşağı inip dümdüz gittmizde goblin köyü karşımızda olcaktır burda kobold,bugbear,adını unuutuğum bisey ve, goblin bouncer gibi 4 goblin türü var. valla leveliniz 45 üzeriyse birde peper mageyseniz 1 saate 2me yakın para kasabilrsiniz hatta daha fazla

4)FİRE DRAKEYLE YENİ EKLENDİ CAPTAİN FARGONUN GÖREVİ

captain fargoya yeni bi görev eklendi 46-50 level arası birisini partynize alın sizi göreve soksun görevde bi yere ışınlanıyorusunuzz ordaki her yaratıkdan certifika çıkıyo kalp  şeklinde hatta defanslı chitinlerde çıkıyo  3 kalp toplayın ve o görevin sonundaki bossdan çıkan itemi captain fargya verin size +5 cleaver +5 horn bow +5 destoryer vb silahlar versin şimdi gelelim bu görevdeki en güzel yere ÖNCELİKLE ARCHERY OLMANIZ GEREKİYO EĞER PARTYNİZDE SİZDEN BASKA OKÇU YOKSA VALLA ÇOK MANYAK OLUYO ANLATIYORUM DİKKAATLE DİNLEYİN OKÇU KARDESLERİM   BU GÖREVDE BUG VAR AMA SADECE OKUCYSANIZ BU BUGDAN YARALANABİLİYOSUNUZ GELELİM BUGA İÇERDE YARATIKLARI OKLA VURURKEN BUG NEDENİYLE PARTYNİZDEKİ ARKADASINIZI ÖLDÜRÜYOSUNUZ İŞİN EN GÜZEL YANIDA CZDEKİ GİBİ PARTYNİZDEKİ ADAMIN PARASINIIN YARISI SİZE GELİYO CZDE ADAM ÖLDÜRÜNCE SOL ATTA SARI YAZI YAZAR YA AYNISI BURDA OLUYO ADAMNIN PARASININ YARISI CEBTE :d VALLA SAHSEN BU GÖREV YENİ GELMİSKEN BEN SANS ESERİ BÖLE OLDUGUNU FARK ETTİM 500 M CEBE İNDİRDİM ÇATIR ÇATIR YEDİM :d[/color]

5)LOST TEMPLE(FORGETTEN TEMPLE)

arkadaslarım burası şuan bug nedeniyle kapatıldı ama gende yazıyım dedim ben 46-59 arası sabah 4 öğlen11 ve akşam 9da girebiliyo 59 üzeri leveler için bu saaatelerin bir saat ilerisini hesap edin burda amaç son dakkalara kadar yaratık kesmemek çünkü ne kadar yaratık keserseniz daha güçlü yaratıklar geliyo yani birisi son yedi dakka falan diye yazı yazınca baslayın yaratıkları kesmeye ft ye giren herkese chest veriliyo bu chestler tpkı abyss gibi kaçılıyo bunlardan uniq itemler çıkabiliyo ama tek farkı bu genelde dark vane,shard,mirage sword,chitin shell çıkıyo bunları satarakda para kazanbilrsiniz

6)RONARLD LANDDA MASTADON KESMEK :d( NE ALAKA DİCEKSİNİZ )

valla gördüm test ettim onayladım ronarld lannda mastodon arıcaksınız yerini suna hatılamıyorum bulursanız bir günde abartısız 200 mden bile fazla kazanırsıznıııızzz
buradaki mastadonlardan blood of glydont  çıkıyo bunlar kestiginiz yaratıgın kanı geleim en güzel yanına bu kanların tanesi 25 k ediyo sundriese falan gider satarasnız zengin olrusunuzz :D 1000 tanesini düsünsenize bi her 5 yaratıkdan 4 yada 3ünde çıkııyo

valla size bu kadarı yeter daha yazardım ama ellerim uyuşdu :D gs maçınıda izlicem aslında daha çok dolap var ama onlarda sonra hadi herkes bye ;D

beyenmezzniz paranız idae :D

tamam gel seni öldüreyim hiç absyy kırmıyordum 7 tane topladım 5 ini kırdım pot çıktı ya inanamıyorum gel seni öldürcem

Çevrimdışı eren1204

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -6
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2006, 20:38:52 »
yazımı niye dikkatel okumadın çekirge 30 dan fazla olursa ii olur demistim  :P 

Çevrimdışı eren1204

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -6
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 19 Eylül 2006, 20:47:27 »
birkac tane abyssle olcak is deil en az 30 normal seviye icin 50 yi öneririm ben size 100 tane kırdırsanız bi hele aboww neler çıkar biz kafede öle bi iddaya girmistik kankimle :D sen kırdırsan bi bok çıkmaaz dedi bende gel iddasına dedim abyssden kırdıdıgımız zaman icinden cıkan en degerli seyine iddaya girdik :D tabii ben yöntemi biliyodum 1 hafta kastım sırf abyss hem 1 level atladım :D hemde 136 ydı galiba abssyim oldu sonra cafeye gittik açtık pcleri kankim 105 tane toplayabilmsiti sonra basladık sırayla kırdırmaya 50 ye kadar fp,chtin,pot gibi saçma saçma seyler cıktı 50den sonra basladı güğzel seyler cıkmaya :D ilk ona raptor çıktı havalandı birrden banada elixir çıktı dedim ben kesin kaybetcem sonra ona arka arkaya 5 tane pot çıktı sıra bana geldi shard çıktı saten onda son 10 abyss kalmıstı bende daha vardıı dedim hepsini kırdır bi anda kırdırdı bi tane gb çıktı dierlerinden pot,shell falan sonra bende basladım kırdımaya 2 kere üst ütse rogue shell çıktı :D sonra bıraktım kırdırmayıı garanti kazanmıstım saten kankimin raptorunuda aldım sonra abyssden çıkan herseyii sattıkk parayıda bölüstük gene acıdım keretaya :D valla benden tavsiye 50 taneyle gidin eğer levelde düsükse ii itemler mutlaka çıkar level 1 de kırdırınca valla ne manyak itemler çıkıyo yaw    ;D ;D ;D

Çevrimdışı SabroN

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 22 Ekim 2006, 09:54:42 »
sgl kardesim ellerine saglik  8)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606