Gönderen Konu: BASIN TOPLANTILARI  (Okunma sayısı 6403 defa)

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #48 : 02 Şubat 2008, 23:21:20 »
MAÇA KONSANTRE OLAMADIK.YENİLECEĞİZ DUYGUSULA MAÇA ÇIKTIĞIMIZ İÇİN GÜVEN EKSİKLİĞİ VARDI.DÜN GECEKİ HISR BUGÜN YOKTU.BU NEDENLE YENİLDİK.DOĞAL SONUÇ.AMA HALA ONDAN İYİ OLDUĞUMU İDDAA EDİYORUM.ŞARTLAR BUGÜN BUNU GEREKTİRDİ.BU RUH HALİME RAĞMEN GOLDEN BAŞKA POZİSYONU YOK.EĞER İYİ BİR OYUNCU OLSAYDI BENİ BU KADAR KÖTÜ YAKALAMIŞKEN EN AZ 3 ATMALIYDI.ZAR ZOR ALDILAR.TABİ BUNLAR BAHANE OLARAK ALGILANACAK YENEN HER ZAMAN HAKLDIR DOĞRU..

Çevrimdışı hardMaster

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 59
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #49 : 03 Şubat 2008, 22:33:10 »
5. HAFTAYIDA ANLAMLI Bİ GALBİYETLE BİTİRDİK TAKIMDA UYUM ORANI YAVAŞ YAVAŞ OTURUYOR.ŞUAN İÇİN TAKIMIMDAN ÇOK MEMNUNUM İNŞ. BÖLE DE DEVAM EDER LİGDEN KOPMAMAK İÇİN 6.HAFTADA EZELİ RAKİBİMİZ İNTER DEN PUAN ALMAMIZ ŞART BUNUNİÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ.ŞİMDİDEN HERKESE BAŞARILAR DİYORUM....

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #50 : 04 Şubat 2008, 01:44:58 »
LİGDE ÜST ÜSTE 1-0 LIK 2 MAĞLUBİYET ALDIK.BU GOL YOLLARINDAKİ SIKINTIMIZI ORTAYA KOYUYOR.TAKIMIN MORALİ ŞU AN KÖTÜ..AMA BU KÖTÜ GİDİŞATTAN DOLAYI NEFES ALMAMIZ İÇİN LIVERPOOL MAÇI TAM BİÇİLMİŞ KAFTAN..BU MAÇTA TOPARLANMALIYIZ.YOKSA LİG BİZİM İÇİN FORMALİTEYE DÖNER.OYUNCULARIMA GÜVENİYORUM..

Çevrimdışı BF08

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2987
  • KİNG BESTFİFA 08
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #51 : 04 Şubat 2008, 11:12:43 »
Chelsea Teknik Patronu BF08 ' in R.Madrid Macı Sonra İlk ACıklamaları ;

Maçtan önce oyuncuları sık sık rehavet konusunda uyardım.Ama pekte etkili olmamaıs sanırım Çünkü kaçın ilk dk.dan son dk. kadar kendinden emin oynadı futbolcularımm tabiki bu güsel ama biraz dikkatsizlik ve rahavet kalemizde golü gördük.Cornerden gelen bi topta olusan karambolde Top aglarla buluştu,tabi bu bizi hiç yıldırmadı oyuncularıma soyunma odasında R.Madridin 4-3-3 oynadıgı buna gore bizimde 4-4-2ye  dönüp ortasahaya ve topa hakim olmamızı istedigimi ve onlardan daha hırslı ve önde basmalarını gerektigini anlattım.Oyuncularımda 2.yarı baskıyı kurdular ve akabinde cok sıkısan R.madrid defansı kendi kalesine dogru ters vurusla bizim eşitligi yakalamamızı sagladı.Bundan sonra bu tür kazalar yaşamak istemiyorsak Corner ve duran top organisazyonları calısmalıyız. 

D.Drogba ;''Şuan Lider oldugumuz bu ligde herkez denk güçlere sahip tabiki bizi favori gösteriyorlar bu bizi daha cok hedefe kitledi ve bu dogrultuda Gollerime dewam Edicem '' Dİyerek Chelsea Taraftarlarının gönlünde taht kurmaya dewam etti. :)

F.Lampard ;Takımımız güçlü bir kadro yapısına sahip ve kaliteli oyunculardan kurulu bir ekip bunun avantajı ve azmimiz ile arzuladıgımız hedefte engelleri aşmaya dewam ediyoruz..

BF08 (Chelsea) ; Ben İnanıyorum Şampiyonluk Hayal değiL ...
BF08 ALAYINA İSYAN !!! uA .

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #52 : 04 Şubat 2008, 15:51:53 »
Arsenal Teknik Patronu BALLACK ' in Barcelona Macı Sonra İlk ACıklamaları ;

Barcelona karşısında alınan yenilgiden sonra oyuncularima 2 gün izin verdim.Bu süre zarfinda umarim kendilerine gelip biraz olsun içimizde bulunduğumuz durumun ciddiyetini anlayacaklardır.Aksi takdirde Şampiyonluk hedefi ile başladiğimiz Master Ligi Son sıralarda bitirme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağiz.

M.United maçı ile önceki haftalarda kaybetmiş olduğumuz puanlardan dolayi bizlere küskün olan taraftarlarimiz ile yeniden barişacağimizin garantisini veriyorum.Bu zorlu maçtan 3 puan ile ayrilmaktan Başka Çaremiz Yok

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #53 : 06 Şubat 2008, 15:19:35 »
BAYERN MUNCHEN TRAINER BIG SEXY...
BU HAFTA YAPACAĞIMIZ MILAN MAÇI ÖNCESİ TAKIMIM HENÜZ HAZIR DEĞİL.GEÇİRDİĞİM UFAK KAZADAN DOLAYI İYİ HAZIRLANAMADIK.3 GÜNÜ BOŞ GEÇTİK.AMA BUGÜN YETERİ KADAR OLMASA DA HAZIRLIK ÇALIŞMALARINA BAŞLİCAZ..AÇIKÇASI BU MAÇTA ALINACAK BERABERLİK FENA SONUÇ DEĞİL.BU ŞARTLAR ALTINDA 1 PUAN İYİ..RAKİBİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM,DOSTLUK KAZANSIN...