Gönderen Konu: BASIN TOPLANTILARI  (Okunma sayısı 6402 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
BASIN TOPLANTILARI
« : 29 Ocak 2008, 22:35:39 »
SEVGİLİ MASTER LİG KATİLİMCİLARİMİZ,BU KONU ALTİNDAN TAKIMLARİNİZİN LİGİMİZDEKİ GENEL GİDİŞATI HAKKINDA BİLGİ VEREBİLİRSİNİZ.BU BÖLÜMÜ AÇMAKTAKİ AMACIMIZ LİGİMİZİ DAHA ZEVKLİ HALE GETİRMEKTİR

NOT : TAKIMLARİNİZİN TEKNİK PATRONU OLDUĞUNUZU VARSAYARAK YORUMLARİNİZİ YAPIN

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2008, 22:40:45 »
Arsenalın Başına Henüz Getirilmiş bulunmaktayim.Umuyorumki kısa zamanda oyuncularimi daha iyi taniyarak dünya devlerinin katildiği Master Ligde zirveyi zorlayacağiz.

Birinci Hafta Müsabakasinda Milan Karşısında sergilemiş olduğumuz futboldan genel olarak memnun olduğumu belirtmek isterim.Özellikle gol yollarinda Yeterince fazla pozisyona girdiğimizi düşünüyorum.Fakat bitirici vuruşlarda eksikliğimizin olduğu aşikar.Antremanlarda oyuncularima bol bol şut çalişmalari yaptirarak bu eksiğimizi de en kısa sürede kapatacağimıza inaniyorum.

Saygılarımla

BALLACK

Çevrimdışı BF08

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2987
  • KİNG BESTFİFA 08
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2008, 23:12:01 »
chelsea nın başına getirilmemden sonra gerek ffc olsun gerekse diger ultralig vs. maclarımda artık chelsea dan başka takım alamaz oldum.meger ben chelsealiymişşim ;) takımımı fifa acısından degerlendirisem tek forvet cıktıgım her macta D.Drogba ile Gol yollarında sıkıntı çekmemem beni sevindirdi acıkcası kanat oyuncularım W.philips ve F.malouda oyuna renk katıyorlar. orta saha oyuncularım M.Es.n,M.Ballack,F.Lampard gobekte 3lü büyük işler yapıcaklar gibi duruyoR.defansım ona keza az pozisyon vermekte acıkcası oyuncularımın tümünden ve takımımdan Memnunum.

Benm acımdan degişik bir deneyim olucak ve sıradan deilde iyi fifacıların bulundugu Masterligde en yüksek Puanla Zirveye oynamak tek amacım.!

Bütün katılımcılara Başarılar dilerim...!!

SAYGILARIMLA ;

BF08 (CHELSEA)

BF08 ALAYINA İSYAN !!! uA .

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #3 : 30 Ocak 2008, 01:01:42 »
BAYERN M. teknik direktörü BIG SEXY bugün oynayacağı zorlu Manchester United maçında amaçlarının 1 puan almak olduğunu söyledi.Takımın başında şu ana kadar hazırlık maçı bile yapmadığını bu nedenle M.Utd maçında zorlanacağını belirtti."Bu zorlu maç öncesinde takımıma adaptasyon sağlayıp puan almaya çalışacağız.Rakibimize başarılar diliyoruz."dedi

Çevrimdışı hardMaster

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 59
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #4 : 30 Ocak 2008, 08:59:42 »
MİLAN takımının başına yeni geçtiğim için takımla haliyle uyum sorunumuz war milan kaliteli bi takım dünya devleri arasında kafaya oynyacak takımlardan biri.ben fizik kondisyon teknik açısından ilk gözlemlerim oyuncularımdan memnunum gol yollarında yaşlı kurt ronaldo ve genç yetenek gilardinho ile sonuca ulaşacağımı düşünüyorum.defansta bi kaç sorunum oldu ama tecrübe abidesi maldini sayesinde bunlarırda aşıcaz.ilk maçım zorlu geçti ama çok zevkliydi maçtan tad aldım sonuca ulaşmakta biraz sıkınntı war bunlarıda aşıcaz bizi izlemedi kalın....

MİLAN TEKNİK PATRONU
                                                                                                                                                                                                HARDMASTER

Çevrimdışı NightZoom

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 35
  • --G@L@T@S@R@Y--
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #5 : 30 Ocak 2008, 11:17:14 »
Kırmızı Şeytanların başına yeni geçmeme rağmen takıma çabuk ısındım yaptığımız hazırlık maçlarında da bunun avantajını gördük.Fikstür avantıjında da yararlanarak iyi bir başlangıç yapmak isyoruz.Oyuncularıma güveniyorum.
ManU Menajeri :o

Çevrimdışı Malatyasporlu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #6 : 30 Ocak 2008, 12:00:41 »
FRANSIZ FUTBOLUNUN EKOL TAKIMLARINDAN OLAN LYON'UN BAŞINA TEKNİK PATRON OLARAK GETİRİLDİĞİM GÜNDEN BERİ FUTBOLCULARIMLA VE YÖNETİMLE GÜZEL BİR DİALOG SAĞLAMIŞ DURUMDAYIZ.LIVERPOOL'U ÇALIŞTIRDIKTAN SONRA LYON TEKNİK PATRONLUĞU BİRAZ SIKINTILI GEÇER DİYE DÜŞÜNÜYORDUM.FAKAT İLK MAÇIMDA LİGİN GÜÇLÜ EKİPLERİNDEN VE ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYLARINDAN CHELSEA İLE YAPTIĞIMIZ MAÇTA 1-1'LİK SONUÇ GAYET İYİ SAYILIR.

Çevrimdışı BF08

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2987
  • KİNG BESTFİFA 08
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #7 : 30 Ocak 2008, 12:25:38 »
Ligin ilk haftasında oyuncularıma aslında biraz kızgınım hazıRlık maclarında gayet iyi biR 3lü olan W.philps ,F.maoulda VE D.Drogba Her zmn uyum içinde ve kanat akınları ve çeşitli ortasaha taktikleri ile defansı bozaR oyuna topa hukmeden takım olmamızı saglaRlardı.ama Liverpool macında pekde maça topa hakim olamadık bunun sıkıntısını inş. digerr maclarda geçmicez Ligin en önemli macı ve şampiyonlugun adayı olan Evren abiden 1 puan bence kotu ama macın gidişatı acısından iyi oldu diorum Gelcek maclarımızda bol gol atarak kazanacagına dair Futbolcularımdan söz aldım D.drogba gol kRallgınn en Büyük adayıyım dedi'  ;D ;D ;D ;D
BF08 ALAYINA İSYAN !!! uA .

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #8 : 30 Ocak 2008, 12:33:49 »
Bu akşam oynayacağimiz Lyon Karşılaşmasina mutlak 3 puan parolasiyla çıkacağiz.Meslektaşım Malatyasporlu gibi bende takımımın başına ve yeni getirildim.Ancak İkimizde Kısa zamanda Oyuncularimizi taniyip Sanki takımın uzun yillardir bir parçasiymiş gibi olmaya başladik.Bu yönden Futbol severleri çok çekişmeli ve bir o kadar zevkli bir karşılaşmanin bekleyeceğini söyleyebilirim.Umuyorumki, Kendisiyle Daha Önce başka takımlarin başındayken oynamiş olduğumuz maçlarda olduğu gibi yine dostça bir mücadele olur

Çevrimdışı NightZoom

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 35
  • --G@L@T@S@R@Y--
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #9 : 30 Ocak 2008, 13:01:08 »
İnter gibi zorlu bir takımla yaptığımız,bu kadar az pozisyonun olduğu bir maçta galip gelmek güzeldi.Oyuncularımı kutluyorum. :D :D ;)

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #10 : 30 Ocak 2008, 13:42:40 »
Bayern Münih teknik patronu "Man Utd'ın İnteri yenmesinin kırmızı şeytanların ne kadar tehlikeli bir takım olduğunun kanıtıdır"dedi.Maç öncesi herkesi Allianz Arena'ya çağırdı!!!

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTILARI
« Yanıtla #11 : 30 Ocak 2008, 22:46:10 »
M.UTD takımıyla oynadığımız maçtan çıkan sonuç maçın hakkıydı..M.Utd daha baskılı oynasa da takmımın da girmiş olduğu net pozisyonlar vardı.Birer puanın her iki tarafı da üzmediğini düşünüyorum.Rakibime ileri haftalarda başarılar diliyorum...