Gönderen Konu: Adminlik İstiyorum  (Okunma sayısı 4222 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
Adminlik İstiyorum
« Yanıtla #24 : 30 Ocak 2009, 02:31:31 »
Takdir ediyorum seni kardeşim.1 günde 500 kadar konu açmişsin.rütbeni verdim.Çalişmalarinı bu şekilde devam ettirirrsen sitemizin kalıcı adminlerinden olabilirsin
=))) kanka bende  okadar konu paylasırım nevarkı yahu admınlık almak bukadar kolaymı ver banada ordan az kızarmıs bı osc admın  ;D :=) ;D
konu sayını 1000 yapman gerekior sanırım

evet safak.Başvuruda bulun istersen.konu sayını 1000 yaptiğin zaman admin olabilirsin

hamza bu ne yaw bizim zamanımızda konunun modu olsan göbek atardın millet şimdi admin oluyo herhalde yetkilerini kısıyosun sende az degilsin ha !  ;) :D

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Adminlik İstiyorum
« Yanıtla #25 : 30 Ocak 2009, 11:10:51 »
Takdir ediyorum seni kardeşim.1 günde 500 kadar konu açmişsin.rütbeni verdim.Çalişmalarinı bu şekilde devam ettirirrsen sitemizin kalıcı adminlerinden olabilirsin
=))) kanka bende  okadar konu paylasırım nevarkı yahu admınlık almak bukadar kolaymı ver banada ordan az kızarmıs bı osc admın  ;D :=) ;D
konu sayını 1000 yapman gerekior sanırım

evet safak.Başvuruda bulun istersen.konu sayını 1000 yaptiğin zaman admin olabilirsin

hamza bu ne yaw bizim zamanımızda konunun modu olsan göbek atardın millet şimdi admin oluyo herhalde yetkilerini kısıyosun sende az degilsin ha !  ;) :D

yetkilerde fazla bir eksiklik yok enes.admin panelini güvenli hale getirdik.eskiden Adminlik vereceğimiz Kişiyi Baştan Aşağı Tanımamız gerekiyordu.Şimdi böyle bir zorunluluğumuz ortadan kalkınca rahatladık.Burada Adminlik verdiğim Kişilere Güvensizlikten söz etmiyorum.Zaten OSC de hiç bir zaman site adminlerimiz siteye zarar vermemiştir.tüm zararlar adminlerin şifrelerini kaptırmalarindan veya iyi niyetle yakın arkadaşlarina vermelerinden kaynaklaniyordu.Bu Bakımdan Güvenlik Meselesini Çözünce Rütbe verme Konusunda da esnek davranmaya Başladık