Gönderen Konu: Ü.T.Y[ÜST DÜZEY TURNUVA YETLİSİ'LİK] BAŞVURUSU ;)  (Okunma sayısı 6181 defa)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Ü.T.Y[ÜST DÜZEY TURNUVA YETLİSİ'LİK] BAŞVURUSU ;)
« Yanıtla #36 : 18 Mayıs 2007, 20:47:50 »
KURALLARA DEĞİNMİŞKENBENDE EKLİYORUM

ARTIK SİTEMİZİN YÖNETİM YAPISI DEĞİŞTİ YAKIN ZAMANDA GEREKLİ DUYURU KONUSUNU AÇACAĞIM

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 18 Mayıs 2007, 21:16:23 »
hamza hadi gelsene msnye

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 18 Mayıs 2007, 22:38:58 »
korsan haklı mesaj sayısına göre rütbe vermek çok aptalca bişey mesela nightmarede Ü.D.T.Y ama ne bi turnuva yönettiğin gördüm ben nede bi icraat yaptığını fabregasta aynı adamlarda rütbe var ama turnuva yöentmiyolar bi icraatları yok adamların bence hak etmiyolar o rütbeyi

sahip olduklari rütbeyi hak etmeyenlere hiç bir zaman yetki vermem masumtilki . fabregas ve nightmare 'nin düzenlemiş olduklari onlarca turnuva bulunuyor , tüm bu turnuvalarin yaninda siteyi biraz olsun gezdiğin takdirde yapılan bir çok paylaşimin altinda bu üyelerimizin imzalarini görmen mümkün olacaktir .

paylaşımlarına bi sözüm yok ama düzenledikleri turnuvalar sadece ffc başka bi turnvua düzenledilermiki

masumtilki kardeşim benim işim turnuva açmak bana ne zaman turnuva aç dedinde açmadım bunu çok merak ediyorum 2.si sitemizde turnuva yönetmeye hevesli yeni üyelerimiz war onların heveslerini kırmamak için geri planda durmayı tercih ediyorum... ;) Çünkü Sen yokken ben ve fabregas birçok turnuva yönettik bu konuda bir endişen olmasın ;)

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 18 Mayıs 2007, 22:52:31 »
korsan haklı mesaj sayısına göre rütbe vermek çok aptalca bişey mesela nightmarede Ü.D.T.Y ama ne bi turnuva yönettiğin gördüm ben nede bi icraat yaptığını fabregasta aynı adamlarda rütbe var ama turnuva yöentmiyolar bi icraatları yok adamların bence hak etmiyolar o rütbeyi

sahip olduklari rütbeyi hak etmeyenlere hiç bir zaman yetki vermem masumtilki . fabregas ve nightmare 'nin düzenlemiş olduklari onlarca turnuva bulunuyor , tüm bu turnuvalarin yaninda siteyi biraz olsun gezdiğin takdirde yapılan bir çok paylaşimin altinda bu üyelerimizin imzalarini görmen mümkün olacaktir .

paylaşımlarına bi sözüm yok ama düzenledikleri turnuvalar sadece ffc başka bi turnvua düzenledilermiki

masumtilki kardeşim benim işim turnuva açmak bana ne zaman turnuva aç dedinde açmadım bunu çok merak ediyorum 2.si sitemizde turnuva yönetmeye hevesli yeni üyelerimiz war onların heveslerini kırmamak için geri planda durmayı tercih ediyorum... ;) Çünkü Sen yokken ben ve fabregas birçok turnuva yönettik bu konuda bir endişen olmasın ;)
kardeşim sizin turnuva yönetemediğinizi söylemiyorum ben tabiki yönetebilirsiniz benim sölediğim sadece pasif kaldığınız biraz daha aktif olsanız site daha canlı olur

neyse bunu önemi yok artık zaten konu kapandı ;)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 18 Mayıs 2007, 23:22:45 »
Ben sitede senden daha aktifim bunu herkes biliyor ztn neyse fazlada uzatmayalım ;)

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 19 Mayıs 2007, 00:08:30 »
Ben sitede senden daha aktifim bunu herkes biliyor ztn neyse fazlada uzatmayalım ;)
BENDEN ADHAMI AKTİFSİN KARDEŞ BEN GÜLERİM BU LAFA YAW MESAJ SAYININ FAZLA OLMASI AKTİF OLDUĞUN ANLAMINA GELMEZ SİTE İÇİN NELER YAPTIN ÖNEMLİ OLAN BUDUR

FAZLADA UZATMAYA GEREK YOK ZATEN

KONUNUN DAHA FAZLA UZAMAMASI İÇİN BU TOPİCİ KİLİTLİYORUM

Senceru

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : 19 Mayıs 2007, 00:12:02 »
Tartışma Uzamasın... Konuyu Açıyorum... Tartışma Yaratmayın Daha Demin Bi Kuralı Yazdım Oraya... Ve Kesinlikle Uygulanacaktır !

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 19 Mayıs 2007, 09:11:10 »
BENDEN ADHAMI AKTİFSİN KARDEŞ BEN GÜLERİM BU LAFA YAW MESAJ SAYININ FAZLA OLMASI AKTİF OLDUĞUN ANLAMINA GELMEZ SİTE İÇİN NELER YAPTIN ÖNEMLİ OLAN BUDUR

FAZLADA UZATMAYA GEREK YOK ZATEN

KONUNUN DAHA FAZLA UZAMAMASI İÇİN BU TOPİCİ KİLİTLİYORUM

BBİ DKKA YA MASUM NIYE SUPER MODERATOR OLDU   :o :o :o

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 19 Mayıs 2007, 09:13:48 »
...

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 19 Mayıs 2007, 09:45:24 »
CEMAL KARDEŞİM KORSAN 1 - 1,5 AY BURALARDA OLMAYACAK HAMZADA Bİ SÜRE BURALARDA OLMAYACAK ONLARIN YOKLUĞUNDA BİRİSİNİN SİTEYİ YÖNETMESİ GEREKİYORDU VE HAMZA İLE KORSAN BU GÖREVİ YAPABİLECEK EN UYGUN KİŞİ OLARAK BENİ GÖRDÜLER VE SİTEYİ BANA EMANET ETTİLER VE HAMZA GİTTİKTEN SONRA GELENE KADAR SİTEYİ BEN YÖNETECEĞİM ;)

BAŞKA Bİ SORUN VARMI ?

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 19 Mayıs 2007, 09:47:06 »
CEMAL KARDEŞİM KORSAN 1 - 1,5 AY BURALARDA OLMAYACAK HAMZADA Bİ SÜRE BURALARDA OLMAYACAK ONLARIN YOKLUĞUNDA BİRİSİNİN SİTEYİ YÖNETMESİ GEREKİYORDU VE HAMZA İLE KORSAN BU GÖREVİ YAPABİLECEK EN UYGUN KİŞİ OLARAK BENİ GÖRDÜLER VE SİTEYİ BANA EMANET ETTİLER VE HAMZA GİTTİKTEN SONRA GELENE KADAR SİTEYİ BEN YÖNETECEĞİM ;)

BAŞKA Bİ SORUN VARMI ?

;) ;) ;) ;) ;)

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 19 Mayıs 2007, 09:52:06 »
hamzalar nereye gidior peki ?
MY GAME İS FAİR PLAYYY !