Gönderen Konu: GRUPLAR ve MAÇ SONUÇLARI  (Okunma sayısı 9908 defa)

Çevrimdışı ultraslan-metin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: GRUPLAR ve MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #24 : 18 Ekim 2006, 18:56:34 »
ARKADAŞ MESAJLARI NİE SİLDİN İŞİNE Mİ GELMİYOR ANLAMADIM
BAŞKA MESAJLAR DA VARDI ORDA BAZI ARKADAŞLARA KÜFÜR EDİLİYORMUŞ SEN NE BİÇİM İNSANSIN SANA YAPILDIĞI ZAMAN MI ÇIKARACAKSIN SESİNİ
BEN BUGÜN MAÇLARIMI TAMAMLAYACAKTIM SEN DE BENİM GRUBUMDASIN
YAPMIYORUM ULAN MAÇLARI Bİ DAHA DA BU FORUMDA MAÇLARA KATILMAM
BEN KATILMAZSAM ÇOK ŞEY KAYBETMEZSİN FAKAT BU UMURSAMAZA TAVRINLA ÇOK KİŞİ DAHA KAYBEDERSİN  CORLEONE YE DE ÇOK BÜYÜK HAKSIZLIK YAPILIYOR HAKKI GASPEDİLMİŞ YAYINLADIĞI BELGELER ORTADA SEN KALKMIŞ YANLIŞLIK DİYORSUN >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #25 : 18 Ekim 2006, 19:00:21 »
kardeş ben tükürdüğümü yalamam o adam atılmaz ise ben giderim. ben siz ultimatom vermiyorum yanlış anlaşılmasın. bakın buraya konuşmaları öylece koydum ve çok açık görünüyorki ben haklıyım sonlarda o kadar söylememe rağmen be gidiyorum felan yazdı sonra bana yalancı dedi bu bu konuşma kayıtlarından benim haklı olduğumu anlıyamıyorsanız ayıp size. böyle kişiler yüzünden insan turnuvadan soğuyor verin maçı ona verin 5-0 o aldı. benide banlayın siteden birdahada turnuva var diye kink atmayın bana. ki hamza ben senle ortak siteler arası turnuva hazırlamayı düşünyorum. bu şartlar altında nasıl eğlenceğiz söyle bana.

hocam ben aksi bir yorum yapmadim zaten . sana sonuna kadar güvendiğimi belirttim . ben sadece 1 yildir aramizda bulunup kendisiyle ayni turnuvalara katildiğimiz fuis kardeşimizin nasil böyle bir davraniş sergilediğini anlayamadim . kendisinden böyle bir şeyi beklemezdim . fakat bunun gibi yanliş anlaşilmalar bir çok turnuvada oluyor ve o kadar çok suçsuz kişinin canı yandi ve hakkı yendiki . öteki tarafta bunlar bize sormayacaklar mi neden hakkımı yediniz diye . önce bir soralim kardeşim , sen ( fuis ) gerçekten bu sonucu bilerek mi yazdin buraya diye . eğer bilerek yazmişsa elbetteki turnuvadan atilacaktir. bu konuda taviz vermeyeceğimizi sen de çok iyi biliyorsundur ismail kardeşim .

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #26 : 18 Ekim 2006, 19:01:35 »
ARKADAŞ MESAJLARI NİE SİLDİN İŞİNE Mİ GELMİYOR ANLAMADIM
BAŞKA MESAJLAR DA VARDI ORDA BAZI ARKADAŞLARA KÜFÜR EDİLİYORMUŞ SEN NE BİÇİM İNSANSIN SANA YAPILDIĞI ZAMAN MI ÇIKARACAKSIN SESİNİ
BEN BUGÜN MAÇLARIMI TAMAMLAYACAKTIM SEN DE BENİM GRUBUMDASIN
YAPMIYORUM ULAN MAÇLARI Bİ DAHA DA BU FORUMDA MAÇLARA KATILMAM
BEN KATILMAZSAM ÇOK ŞEY KAYBETMEZSİN FAKAT BU UMURSAMAZA TAVRINLA ÇOK KİŞİ DAHA KAYBEDERSİN  CORLEONE YE DE ÇOK BÜYÜK HAKSIZLIK YAPILIYOR HAKKI GASPEDİLMİŞ YAYINLADIĞI BELGELER ORTADA SEN KALKMIŞ YANLIŞLIK DİYORSUN >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Metin kardeşim . ben hiç bir mesaji silmedim . sadece burada geçen tartişmalarin hepsini SOHBET VE SORUNLAR bölümüne taşidim . lütfen bundan sonra birilerini eleştirirken daha dikkatli ol .

hiç bir araştirma yapmadan silindiğini zannettiğin ve sirf bu yüzden demediğini birakmadiğin silinen sandiğin mesajlarin bulunduğu link :

http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=12295.45

SENDEN BİR ÖZÜR BEKLEMEKTEYİM METİN KARDEŞİM . BİRİLERİNİ ELEŞTİRMEK , ONLARİN KALBİNİ KIRMAK ÇOK KOLAY FAKAT KIRILAN KALBİ YENİDEN ONARMAK OLDUKÇA ZOR

Çevrimdışı ultrAslan54

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 8
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : 18 Ekim 2006, 19:06:36 »
kardeş ben tükürdüğümü yalamam o adam atılmaz ise ben giderim. ben siz ultimatom vermiyorum yanlış anlaşılmasın. bakın buraya konuşmaları öylece koydum ve çok açık görünüyorki ben haklıyım sonlarda o kadar söylememe rağmen be gidiyorum felan yazdı sonra bana yalancı dedi bu bu konuşma kayıtlarından benim haklı olduğumu anlıyamıyorsanız ayıp size. böyle kişiler yüzünden insan turnuvadan soğuyor verin maçı ona verin 5-0 o aldı. benide banlayın siteden birdahada turnuva var diye kink atmayın bana. ki hamza ben senle ortak siteler arası turnuva hazırlamayı düşünyorum. bu şartlar altında nasıl eğlenceğiz söyle bana.
arkadaş yapmış bi hata sen neden gidiosun yanlış 2. kez yaplınca hata bu sferlik affedelim!bidaha yaparsa o zaman atılır! ;)

Çevrimdışı corleone

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #28 : 18 Ekim 2006, 19:07:54 »
hamza sen msn ye gelsene abi konuşalım
AĞ ADI: FIFA 06 TR
ŞİFRE:1
Bu ağda sadece online olan kişiler bulunur.Online olmadığın zaman ağdan uzaklaştırılırsın.FIFA 06 oynamak istediğin zaman, tekrar ağımıza girebilirsin.İyi Oyunlar.

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #29 : 18 Ekim 2006, 19:09:35 »
hamza sen msn ye gelsene abi konuşalım

Peki hocam hemen geliyorum

Çevrimdışı Fuis

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -8
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #30 : 18 Ekim 2006, 19:30:10 »
evet arkadaslar konuya birsey söylicem !! corleone dedikleri bütün seyler dogru inkar etmiyorum !!
ama bana dedik gel maci istersen bastan 90 dk yapalim dedi !! ben anladim ki ondan önce oynan
skorlar sayilmiyor !! ben burda da kimsenin hakkini yemek istemiyorum !!
benim yüzümden de kimse kimsenin kalbini kirmasin !! corleone tavri biraz asiri idi ama
sonunda hakli olabilir !! yine de beni bu kadar kötülemeye hakki yok !!

Çevrimdışı corleone

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #31 : 18 Ekim 2006, 19:48:40 »
corleone 2-1 Fuis
corleone 3-0 Kayserigucu

bütün maçlarım bitti...
AĞ ADI: FIFA 06 TR
ŞİFRE:1
Bu ağda sadece online olan kişiler bulunur.Online olmadığın zaman ağdan uzaklaştırılırsın.FIFA 06 oynamak istediğin zaman, tekrar ağımıza girebilirsin.İyi Oyunlar.

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 18 Ekim 2006, 20:02:45 »
sony_harun:5 4:beckham006
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı serseri_57

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • MSN Messenger - ufuk57_648@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #33 : 18 Ekim 2006, 20:09:36 »
    EVET HAMZA KARDEŞ -- A GRUBU -- MAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR  SONUÇLAR ŞÖYLE ;

serseri_57 : 7 - 4 : BEDMUN

serseri_57 : 5 - 4 : FIFA07_1905

serseri_57 : 3 - 0 : ROMARIO11

BEDMUN    : 3 - 0 : ROMARIO11

BEDMUN    : 2 - 0 : FIFA07_1905

ROMARIO11: ? - ? : FIFA07_1905  (Bu maç hem oynanmadı hemde hiç bişey yazılmadı zaten gerekte yok sonuçta BEDMUN la ben (serseri_57) çıktık gruptan diğer arkadaşlarada turnuvada başarılarr...

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 18 Ekim 2006, 23:11:28 »
C GRUBU

GFB_SERO : 3 - 1 : ZEHİR

Çevrimdışı serseri_57

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • MSN Messenger - ufuk57_648@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #35 : 19 Ekim 2006, 09:47:19 »
 Evet arkadaşlar bu gün beliirtilen tarihe göre ilk tur maçlarının son günü herkese başarılar...