Gönderen Konu: SOHBET - MUHABBET - SORU - SORUN YERİ  (Okunma sayısı 14412 defa)

Çevrimdışı ultraslan-metin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: GRUPLAR ve MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #120 : 18 Ekim 2006, 14:28:21 »
bu maç 1-1 bitmedi bu şahısın turnuvadan atılmaması halinde de turnuvayı bırakıyorum bir daha bu siteye adım atmam. ilk önce maça girdik maç 2-1 iken 75 de oyundan attı. 2-1 ben öndeydim sürenin üzerine devam edelim dedim. tamam dedi ama 30 dkç oynarız dedi rakip. bende 30 değil istersn 90 dk oynarız dedim. tamam dedi rakip. ama 1-0 öndeyim dedim tamam dedi delillerde burde mevcut bakabilirsiniz. ben delilleri ortaya döktüm böyle insanlarlar turnuvaya devam edecekseniz bn yokum

aa burda neler olmuş böyle yaa
bende tam maçlarımı oynamak için fırsat bulmuştum böyle olacaksa hiç yapmiyim yani
zaten üstteki mesajlarda da belirtildiği gibi küfür edenler bu forumda barındırlıyorsa ben yokum
bu oyunu eğlence için oynuyoruz bu kadar hırs yapmaya gerek yok yenmek te var yenilmek te
bende tam yoğun iş temposundan kurtulup maçları oynamak için bugün ü beklemiştim böyle olacaksa maçları oynamam
admin uyuyor mu yahu sabahtan beri kaç kişi mesaj atmış herkes in bi derdi var admin ortada yok

Çevrimdışı ultrAslan54

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 8
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #121 : 18 Ekim 2006, 15:22:24 »
abi bu olaylar nedir ya!Ödül var diye mi bu kadar olay çıkıyo?  ???

Çevrimdışı serseri_57

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • MSN Messenger - ufuk57_648@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #122 : 18 Ekim 2006, 15:26:20 »
Valla ya bu ne böyle parmak izi gibi bişey oldu bu turnuva  ;D

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 18 Ekim 2006, 15:27:37 »
LÜTFEN KİMSE KİMSENİN HAKKINI YEMESİN!!!!!! >:(
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 18 Ekim 2006, 17:41:28 »
benim gruptan kimse msn sini açmıyor

onedenle maçlarımımı yapamadım

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 18 Ekim 2006, 17:44:50 »
HERKES MAÇLARINA ÖNEM GÖSTERSİNNN !!! KİMSEYİ BEKLETMEYELİM
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı corleone

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #126 : 18 Ekim 2006, 17:56:59 »
HAKLISIN KARDEŞİM ATILSIN TURNUVADAN O ŞAHIS  >:( >:( >:( >:(

ben oraya kanıtları koydum artık o adam atılmazsa benim bu site ile bi işim olmaz.
AĞ ADI: FIFA 06 TR
ŞİFRE:1
Bu ağda sadece online olan kişiler bulunur.Online olmadığın zaman ağdan uzaklaştırılırsın.FIFA 06 oynamak istediğin zaman, tekrar ağımıza girebilirsin.İyi Oyunlar.

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ynt: SOHBET - MUHABBET - SORU - SORUN YERİ
« Yanıtla #127 : 18 Ekim 2006, 18:16:00 »
ya kardesler
moderatör yada admine sesleniyorum
neden maclar
tek oluyor
cift olsun
ayni sampiyonlar ligi gibi
hem daha cok heyecan olur
hemde
ödülü kazanmak icin iyi heyecan olur simdi
3 mac la 4 grupta zor ya
en azindan 6 mac olsunki kalite gelsin
 benim önerim budur
admin ve moderatör
lütfen
söylediklerimi degerlendirin!

selamlar saygilar

sevgili kardeşim bu seferki turnuvamızda karşilaşmalar rövanşsiz oynanacak diye en baştan yazdik . ve bir çok kişi maçini oynadi . bu saatten sonra turnuva formatini değiştirip rövanşli maç sistemine geçmek epey zor olur . teklifin için teşekkür ederim . bir daha ki turnuvalarimizda tekrardan rövanşli sisteme dönebiliriz  

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #128 : 18 Ekim 2006, 18:21:04 »
Hamzaa Abi Biz Aynı Gruptayızzzz Serseri İlee Ama Ben Sadece Onla Maçımı Yaptım Dediği Gibi Romario İlk Günden Beri Ortalıkta Yok.
Dğer Arkadas İse Benim işim VAr Ben Yapamam Şimdii Fifa 07 ye Yama Yüklemişim Bide Ona Söliyince Gel maçı Yapalımm Ana Avrat Küfür Ediyorr Ayıptırr Hamza Abii YAwwww Küfür Yaww Hem Maç Oynamıyorr Hem Küfür Ediyorr Ben ona tEpki Vermedimm Tabii CAhil Cahil Küfür Etsinnn Abii Bişiy Yapp Sende Sessiz Kalmaa Yaww

BEDMUN VE SERSERİ_57 NİCKLİ KARDEŞLERİM ; GRUBUNUZDA BULUNAN ROMARİO11 NİCKLİ KATİLİMCİMİZİ ONLİNE GÖREMEDİĞİNİZDEN VE BU KATİLİMCİMİZİN BURAYA HERHANGİ BİR İTİRAZİ OLMADİĞİNDAN DOLAYİ HER İKİNİZDE ROMARİO11 MAÇİNİ HÜKMEN 3-0 KAZANMİŞ BULUNUYORSUNUZ . DİĞER KATİLİMCİMİZA GELİNCE ; O KENDİNİ BİLMEZ , KÜFÜRBAZ KATİLİMCİMİZ ZATEN OYUNSİTENİZİN DÜZENLEDİĞİ TURNUVALARA LAYIK OLMADİĞİNİ GÖSTERMİŞ VE KENDİ KENDİNİ DİSKALİFİYE ETMİŞTİR . BU KONU HAKKINDA PEK FAZLA YORUM YAPMAK İSTEMİYORUM . BEDMUN KARDEŞİM , BÖYLE SEVİYESİZ İNSANLARA CEVAP VERMEYİP DİREKT OLARAK KONUYU BİZE BİLDİRMENDEN DOLAYİ SANA AYRİCA TEŞEKKÜR EDERİM .

GRUBUNUZDAN SERSERİ_57 VE BEDMUN BİR ÜST TURA YÜKSELMİŞTİR . HER İKİNİZi DE TEBRİK EDER BİR ÜST TURDA GÖNÜLDEN BAŞARİLAR DİLERİM .

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #129 : 18 Ekim 2006, 18:23:55 »
YAA ARKADAŞLAR MAÇ SONUCU BÖLÜMÜ İYİCE KARIŞTI YENİ KONULAR AÇSANIZ A GRUBU AYRI B GRUBU AYRI C GRUBU AYRI YERLERDE MAÇ SONUÇLARI YAZILSA İYİ OLMAZMI

Sadik kardeşim turnuvamızda toplam 8 adet grup var . ve her bir grup için bir topic açarsak iyice karişir . bu şekilde daha düzenli oluyor . fakat maç sonuçlari bölümünde maç sonuçlari dişinda epey bir yazi var . bunlarin hepsini birazdan sohbet - muhabbet topici içerisine taşiyacağim . böylece daha muntazam olacak .

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #130 : 18 Ekim 2006, 18:27:42 »
Ben en başta dedim onu ama kimse cvp yazmadı Hamza zaten kayıppp

Canım kardeşim . ben bir insanim ve günde 24 saat , tıpkı bir robot gibi sizlerin sorunlariniza yardimci olabilecek kapasitede değilim . belli bir saatte online oluyorum . ve sizlere elimden geldiğince yardimci olmaya çalişiyorum . ayrica bu sitede tek yetkili ben değilim . turnuva yetkilileri ; amet , gfb_seroo , evren kardeşlerim sizlere ellerinden geldiğince yardimci olacaklardir . benim online olmadiğim zamanlarda bu saydiğim arkadaşlarimizdan bir tanesi mutlaka açik olur . lütfen biraz anlayiş gösterelim

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 18 Ekim 2006, 19:10:12 »
hamza abi bide biz konuşsak müsaitsen