Gönderen Konu: 2. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI (Maçlar tamamlandı)  (Okunma sayısı 4448 defa)

Çevrimdışı tugkan

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3514
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: 2. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #12 : 26 Kasım 2006, 16:05:24 »
ya olum senle daha oncede bı turnuvaya ktılmıstım odndada bole yapmıstın sen hep bole sorunlusun yenılınce gururuna yediremıon senden daha iyi oynanlara hep bole yapıon ya kabul et yenıldıııınnnnnnnnnnnnnnnnn bitti bukadar belede muhattap olma bidaha

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #13 : 26 Kasım 2006, 16:12:23 »
ben onun icin herkezden ozurdıledm ayrıyeten kpattılar birini onun anlatım ansıl oldugunnu kardesm ayrıca yenılmeden once kardes oluos yenılınce sahtekarmı niye aldınız die 1-0 yendım
TUGKAN 1-0 nadir
tamam sahtekar yendin.ama sahtekarlıla yendin.

nadir sözlerine dikkat et . ayıp değil mi öyle her yenildiğin zaman rakibine hakaret etmek .biraz yenilmenin ne demek olduğunu öğren ve tugkan kardeşimizi bu topic altindan tebrik et . ne olursa olsun seni 1-0 yendi . tebrik etmen için yenmesi şart miydi ? elbette hayır . kazansaniz dahi rakibinizi oynadiği güzel oyundan dolayi tebrik etmelisiniz . ben söyleye söyleye yoruldum artik ama boşuna kürek çekiorm sanirim .

Çevrimdışı tugkan

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3514
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 26 Kasım 2006, 16:15:38 »
eyw saol kardesm ya bıktım ya varya bundan daha oncede 2 turnuvada karsılastık yenılınce balına yendın yok bebolı bilmemne dio kızdırıo sal ya
uzatmaaya gerek yok ozmn artık benlede muhattap olma blader
tugkan 1-0 nadir

Çevrimdışı ultrAslan54

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 8
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #15 : 26 Kasım 2006, 16:16:26 »
ben onun icin herkezden ozurdıledm ayrıyeten kpattılar birini onun anlatım ansıl oldugunnu kardesm ayrıca yenılmeden once kardes oluos yenılınce sahtekarmı niye aldınız die 1-0 yendım
TUGKAN 1-0 nadir
tamam sahtekar yendin.ama sahtekarlıla yendin.

nadir sözlerine dikkat et . ayıp değil mi öyle her yenildiğin zaman rakibine hakaret etmek .biraz yenilmenin ne demek olduğunu öğren ve tugkan kardeşimizi bu topic altindan tebrik et . ne olursa olsun seni 1-0 yendi . tebrik etmen için yenmesi şart miydi ? elbette hayır . kaza
eyw saol kardesm ya bıktım ya varya bundan daha oncede 2 turnuvada karsılastık yenılınce balına yendın yok bebolı bilmemne dio kızdırıo sal ya
uzatmaaya gerek yok ozmn artık benlede muhattap olma blader
tugkan 1-0 nadir
nsaniz dahi rakibinizi oynadiği güzel oyundan dolayi tebrik etmelisiniz . ben söyleye söyleye yoruldum artik ama boşuna kürek çekiorm sanirim . [/b]

NADİR HEER ZAMAN BÖLE YAPAR BUNU BİLMEYEN YOKTUR ALIŞIN!! :)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 26 Kasım 2006, 17:12:44 »
nadir yaptığın ayıplıklar hala devam ediyo bi maçın sorunsuz geçmicekmi senin kardeşim yaa karşındaki kişiyede saygı sınırlarını aşmadan konuşucaksın yaptığın büyük saygısızlık >:( bana kalsa ben hamzanın yerinde olsaydım seni site modu yapmazdım bu davranışlarını yüzünden ben büyük rahatsızlık duyuyorum bu davranışlarına haberin olsun sadece ben değil bütün modlar forum üyeleri sitenin admini hamzada dahil ha birde şunu sölim sen bu sitede modsan hamzanın sayesinde o adam size nekadr saygılı davranıyo nekadr yakın davranmaya çalışıyo hala farkında değilsin ayıp sana ayıp >:( >:( >:(

Çevrimdışı vuducini

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 26 Kasım 2006, 18:11:26 »
falconi müsait oldugunda söle macımızı yapalım..

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 26 Kasım 2006, 18:21:34 »
SADIK : 3-2 : ULTRAASLAN54
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Kasım 2006, 18:52:51 »
sony_harun:5 hamza:3
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı ultrAslan54

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 8
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : 26 Kasım 2006, 19:00:30 »
nadir yaptığın ayıplıklar hala devam ediyo bi maçın sorunsuz geçmicekmi senin kardeşim yaa karşındaki kişiyede saygı sınırlarını aşmadan konuşucaksın yaptığın büyük saygısızlık >:( bana kalsa ben hamzanın yerinde olsaydım seni site modu yapmazdım bu davranışlarını yüzünden ben büyük rahatsızlık duyuyorum bu davranışlarına haberin olsun sadece ben değil bütün modlar forum üyeleri sitenin admini hamzada dahil ha birde şunu sölim sen bu sitede modsan hamzanın sayesinde o adam size nekadr saygılı davranıyo nekadr yakın davranmaya çalışıyo hala farkında değilsin ayıp sana ayıp >:( >:( >:(

açıklamış herşeyi!

Çevrimdışı hakan1989

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 144
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 26 Kasım 2006, 19:47:15 »
hakan1989 4-0 Beşiktaşlı Emre

Çevrimdışı gfb_sero

• MODERATÖR