Gönderen Konu: E GRUBU PUAN DURUMU VE MAÇ SONUÇLARI [Güncellendi 30.04.10]  (Okunma sayısı 7672 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
E GRUBU PUAN DURUMU VE MAÇ SONUÇLARI [Güncellendi]
« Yanıtla #12 : 28 Nisan 2010, 22:13:53 »
OYUNUMDA SONRUN VAR PERŞEMBE GÜNÜ YÜKLÜCEM VE  PERŞEMBE GÜNÜ BÜTÜN MAÇALRI BİTİRECEĞİM...

Tamam hocam. Rakiplerinle Perşembe günü için zaman ayarlayın. Önceden maç saatlerinizi belirlerseniz problem olmaz öbür türlü 24 saat içinde tüm rakiplerinle denk gelmeyebilirsin

Çevrimdışı Leqend

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 28 Nisan 2010, 23:47:59 »
OYUNUMDA SONRUN VAR PERŞEMBE GÜNÜ YÜKLÜCEM VE  PERŞEMBE GÜNÜ BÜTÜN MAÇALRI BİTİRECEĞİM...
Bugün oynayacaktın halbuki bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor yarında gelir yazarım cvp vermessen yazarım buraya peşinizde mi kosucaz arkadaş!  >:(

Çevrimdışı GERRARD

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 201
  • Created By Gerrard
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 28 Nisan 2010, 23:49:50 »
Oyunun kuralları bölümünde maçın son zamanı perşembe günü olduğunu yazmışsınız. Oyunsiteniz yönetim kuralları çerçevesinde maçlarımı perşembe gününe bitirecek olmama rağmen süre dolmadan yerime başkasının alınması ve maç yaptırılması oyun siteniz kalitesine yakıştıramadım. Bilgisayarı abimle beraber kullanıor olmam sadece 1 kişinin mesaj atması ve mesajına cevap vermemiş olmam nedeni abimin kullandığı süre zarfı çerçevesinde yazılmış olmasından ötürü turnuvadan ihraç edilmem yakışık kalmamıştır. Yönetim yapmış olduğu ve leqend nik sahipli kişinin lafına uyarak turnuva formatına aykırı hareket etmesi zaten bitmiş olan bir oyunsiteniz sitesinin kalitesini çok iyi bir şekilde göstermektedir. Yeni Juventusun sahibi olan saquun nikli yarışmacımıza da diğer maçlarında tebrik ediyorum oyunsiteniz sitesine de yapmış olduğu bu davranıştan ötürü teşekkürlerimi sunuyorum  :fght

Çevrimdışı Leqend

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #15 : 29 Nisan 2010, 00:04:14 »
Oyunun kuralları bölümünde maçın son zamanı perşembe günü olduğunu yazmışsınız. Oyunsiteniz yönetim kuralları çerçevesinde maçlarımı perşembe gününe bitirecek olmama rağmen süre dolmadan yerime başkasının alınması ve maç yaptırılması oyun siteniz kalitesine yakıştıramadım. Bilgisayarı abimle beraber kullanıor olmam sadece 1 kişinin mesaj atması ve mesajına cevap vermemiş olmam nedeni abimin kullandığı süre zarfı çerçevesinde yazılmış olmasından ötürü turnuvadan ihraç edilmem yakışık kalmamıştır. Yönetim yapmış olduğu ve leqend nik sahipli kişinin lafına uyarak turnuva formatına aykırı hareket etmesi zaten bitmiş olan bir oyunsiteniz sitesinin kalitesini çok iyi bir şekilde göstermektedir. Yeni Juventusun sahibi olan s.uun nikli yarışmacımıza da diğer maçlarında tebrik ediyorum oyunsiteniz sitesine de yapmış olduğu bu davranıştan ötürü teşekkürlerimi sunuyorum  :fght
Arkadaşım şaka mısın ya ben değil sadece ağda olan "Zeroxy" de buna şahit, ben sana tam 3 gün toplamda en az 15 tane msj attım yani sen çıkıp ordan bana diyebilirdinki ben maçlarımı son gün yapıcam veyahut şuan müsait değilim ben sana eyvallah derdim. 1 değil 2 değil 3 değil sayısız msjlarımıza cvp vermedin madem abin oturuyor o sırada hamachini kapatıcaksın ha kapatmadın bu kadar msjımıza karşılık birkerede çıkıp ben maçlarımı son gün yapıcamda demedin gelmiş burda msj yazıyosun şimdide ne foruma msj atıyosun su zamanlarda müsaitim diye ne hamachiden cvp yazıyosun birde burda gelmiş konusuyosun herkesin işi gücü var ayıptır ya resmen gelsinde millet peşimden koşsun diye mi bekliyosunuz nedir anlamış değilim.

Çevrimdışı GERRARD

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 201
  • Created By Gerrard
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 29 Nisan 2010, 00:16:03 »
Kardeş aramızda sadece 1 kere dialog geçti ondada perşembe günü yapacam dedm hatta bi kişi dede dosya mı ne yokmus tamam yarın sana atacam dosyalarını dedm 15 kere mesaj attım diorsun 1 kere attın lütfen attıgın mesajları kanıtlarmısın yalan söylemiorsan ? şu şahit falan demeden kardeşm

Çevrimdışı GERRARD

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 201
  • Created By Gerrard
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 29 Nisan 2010, 00:17:07 »
aman turnuvanıza mı kaldım  :cup :cup :cup
size iyi eğlenceler  :(ban)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #18 : 29 Nisan 2010, 00:39:11 »
Gerrard, centilmenlik dışı davranışlarından ötürü turnuvadan ihraç edilerek siteden süresiz olarak uzaklaştırılmıştır

Çevrimdışı Leqend

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 29 Nisan 2010, 00:59:38 »
Kardeş aramızda sadece 1 kere dialog geçti ondada perşembe günü yapacam dedm hatta bi kişi dede dosya mı ne yokmus tamam yarın sana atacam dosyalarını dedm 15 kere mesaj attım diorsun 1 kere attın lütfen attıgın mesajları kanıtlarmısın yalan söylemiorsan ? şu şahit falan demeden kardeşm
[04/27 22:30:26] << orda mısın
[04/27 23:58:30] << kardeşim sen bu turnuvaya oynamaya mı girdin
[04/27 23:58:34] << yoksa böyle susmaya mı
[04/27 23:58:52] << oynamicaksan niye uğrastırıyosun bizi ya
[04/28 01:45:10] [5.97.126.155 - Gerrard] çevrimdışı
[04/28 17:32:27] [5.97.126.155 - Gerrard] çevrimiçi
[04/28 17:32:37] << turnuva maçımızı yapalım mı

Bu msjlar sadece bir kısmı o kadar çok yazdımki en sonunda yazıların kaydını tut seçeneğini işaretledim en son yazdıklarım kalmış.

Çevrimdışı AZRÆL

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
  • AZRÆL'de BiR M€L€K'tir
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 29 Nisan 2010, 15:47:58 »
sorun düzeldi ağda Zeroxy on ama cevap yok cevap verince yapıcağım başka açıkta yok bügün boşum geceye akda ryapabliriz... :dm :W

''Her Top Yuvarlaktır Ama Her Yuvarlak Top Deildir''

Çevrimdışı AZRÆL

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
  • AZRÆL'de BiR M€L€K'tir
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 29 Nisan 2010, 17:43:55 »
Porto 2 - 1 Lazio

''Her Top Yuvarlaktır Ama Her Yuvarlak Top Deildir''

Çevrimdışı Leqend

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : 29 Nisan 2010, 17:54:35 »
Porto 2 - 1 Lazio
Tebrik ediyorum arkadaşı, Lazioyla anca bu kadar oluyo berabere bitebilirdi ama son dakikada penaltı olması şanssızlığım olsa gerek. :)

Çevrimdışı Shagun

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : 29 Nisan 2010, 19:00:44 »
maçları tamamlayalım onlıne olanlar yazsın hamachıdeyım