Gönderen Konu: Turnuva Çalışmak İsteyenler  (Okunma sayısı 4623 defa)

Çevrimdışı 90orhan

• Osc Yönetici
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 2
    • MSN Messenger - orhan1316@hotrmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Turnuva Çalışmak İsteyenler
« Yanıtla #24 : 23 Haziran 2010, 14:49:01 »
bu gün bi saatte toplantı yapalım bu konularla ilgili şu 2008 deki rekoru kıralım yhaw eskide kaldı :?=) o gece bende vardım ama bu hesaptan değil o banlanmıştı.......orda ben uğraşırım oryla üye çekmemiz lazım şu an kayıtlı kaç var bilmiyorum ama günlük ziyaretçilerle birlikte 15000 i bulmalıyız

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #25 : 23 Haziran 2010, 15:16:47 »
bu gün bi saatte toplantı yapalım bu konularla ilgili şu 2008 deki rekoru kıralım yhaw eskide kaldı :?=) o gece bende vardım ama bu hesaptan değil o banlanmıştı.......orda ben uğraşırım oryla üye çekmemiz lazım şu an kayıtlı kaç var bilmiyorum ama günlük ziyaretçilerle birlikte 15000 i bulmalıyız

Günde ortalama 300 kişi giriyor siteye son zamanlarda. O sayıyı reklamlarla, bir kaç baclinkle, imleme sitelerine açılacak güncel hit getirici konularla bir kaç günde 10'a da katlayabiliriz ama bizim ihtiyacimiz olan o sayının rekor kırması değil, 30 Tane bu sitede adam gibi çalışacak aktif yöneticimiz ve üyemizin olması. 30 Tane aktif üyemiz olursa reklam işiyle ben ilgilenirim bizzat. Aktif üyeden kastım her gün siteye giren üye değil, Her gün sitede konu açip paylaşımda bulunacak bizi her yerde tanıtacak turnuvalar düzenleyecek, Spor haberleri ekleyip yorumlarda bulunacak siteyi tam bir forum havasına sokacak üyelerdir

Çevrimdışı 90orhan

• Osc Yönetici
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : 23 Haziran 2010, 16:05:56 »
Okul varken yapamam ama şimdi boşum dediğim gibi 2 hafta sonra dahada boşalıyorum hiç işim olmucak şu sınavları geçince 7 24 burdayım ..... Ha bu arada nurullahla konuştum tamam dedi ......sana slm söledi ayriyetten

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #27 : 23 Haziran 2010, 16:14:53 »
Okul varken yapamam ama şimdi boşum dediğim gibi 2 hafta sonra dahada boşalıyorum hiç işim olmucak şu sınavları geçince 7 24 burdayım ..... Ha bu arada nurullahla konuştum tamam dedi ......sana slm söledi ayriyetten

aleyküm selam sen de ona selam söyle özlediğimizi söyle gelsin bir an evvel o da artık  ;D

Çevrimdışı 90orhan

• Osc Yönetici
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #28 : 23 Haziran 2010, 16:18:46 »
İlettim selamını fifa 10 u yüklüyo şimdi sonrada bana vercek bende yüklicem :=) ........evler yakın onla benim 1 blok var  ama o fifayı ununttu galiba pes takılıyo

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #29 : 23 Haziran 2010, 16:19:44 »
Tek başına oynanılacaksa zaten pes çok daha zevkli fifa'dan. Ben de bu sene çoğunlukla pes oynadım

Çevrimdışı 90orhan

• Osc Yönetici
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #30 : 23 Haziran 2010, 16:22:18 »
Evt öyle ama ben fifada daha iyiyim ama bu gün oynadım parmaklarım kireçlemiş artık zd qd qw hızlı kullanamıyom................

Ama bekle beni final ödülü kazanırsam site açmamda ödülün fiyatını düşersin olurmu

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #31 : 23 Haziran 2010, 16:26:44 »
Evt öyle ama ben fifada daha iyiyim ama bu gün oynadım parmaklarım kireçlemiş artık zd qd qw hızlı kullanamıyom................

Ama bekle beni final ödülü kazanırsam site açmamda ödülün fiyatını düşersin olurmu

Tamam. İddialı mısın  :(alk) ? Nurullah'tan en az bir ilk 3 bekliyorum zaten. O unutmadıysa fifayi favorilerimden. Ama 1 senedir oynamamak kötü etkileyebilir

Çevrimdışı 90orhan

• Osc Yönetici
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #32 : 23 Haziran 2010, 16:29:58 »
Hahahaha 09 varsa sende hemen bi oynayalım benide test et yetrlimiyim diye işin ucunda idda varsa para varsa offf beni yenene aşk olsun dağıtırım ama tek isteğim var ligde ayar yapılırken bi tek Fernando Meirayı ek olarak isterim takıma o adam o sahanın ortasında çok süper oynuyo vallaha qd ii vuruyo 

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #33 : 23 Haziran 2010, 16:59:19 »
Hahahaha 09 varsa sende hemen bi oynayalım benide test et yetrlimiyim diye işin ucunda idda varsa para varsa offf beni yenene aşk olsun dağıtırım ama tek isteğim var ligde ayar yapılırken bi tek Fernando Meirayı ek olarak isterim takıma o adam o sahanın ortasında çok süper oynuyo vallah.d ii vuruyo 

Oynamak isterdim de hem fifa yok hem de kullandığım pc şu anda oyun oynamak için uygun değil. Sistem eski biraz  :)

Çevrimdışı 90orhan

• Osc Yönetici
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : 23 Haziran 2010, 19:10:37 »
HIMM ......Tamam olsun başka zaman :=)

Çevrimdışı Sinoplu57

• Osc Admin