Gönderen Konu: *** FİNAL ***  (Okunma sayısı 8188 defa)

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
*** FİNAL ***
« Yanıtla #36 : 10 Ağustos 2007, 17:48:47 »
kusura bakma ömer ya bu aralar morelim çok bozuk maçlara asılamıyorum eskisi gibi birde şans yok artık ya gol atamıyorum sinirlniyorum maça asılamıyorum gol yiynce kuusra bakma bir kez daha

izmir 5 - 1 korsan 
ya korsan bnm klavye bozuk bazen tıkanıo bişi yapamıom sen yenildin die bahane buluosun şansmış nese kupayı bir elimizle tuttuk ;)

YA BAK BAHANE DEĞİL BUNLAR TAMAM MI ADAMI SİNİR ETME ŞANSIM YOKTU TABİ yendin tbr b kadar bitti daha uzatma
şans şans şans şansla 2-3 gol olur hem bnm gollerimin hiç biri şans deildi  hepsi alın teri sinir olsan nolucak ki anlamadım  hadi sinir ol bakalım noluo istersen gel izmirde sinir ol bana hem nası old canlı görürüm  ;)
Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener

Çevrimdışı BF08

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2987
  • KİNG BESTFİFA 08
    • Profili Görüntüle
*** FİNAL ***
« Yanıtla #37 : 10 Ağustos 2007, 18:13:29 »
kusura bakma ömer ya bu aralar morelim çok bozuk maçlara asılamıyorum eskisi gibi birde şans yok artık ya gol atamıyorum sinirlniyorum maça asılamıyorum gol yiynce kuusra bakma bir kez daha

izmir 5 - 1 korsan 
ya korsan bnm klavye bozuk bazen tıkanıo bişi yapamıom sen yenildin die bahane buluosun şansmış nese kupayı bir elimizle tuttuk ;)

YA BAK BAHANE DEĞİL BUNLAR TAMAM MI ADAMI SİNİR ETME ŞANSIM YOKTU TABİ yendin tbr b kadar bitti daha uzatma
şans şans şans şansla 2-3 gol olur hem bnm gollerimin hiç biri şans deildi  hepsi alın teri sinir olsan nolucak ki anlamadım  hadi sinir ol bakalım noluo istersen gel izmirde sinir ol bana hem nası old canlı görürüm  ;)
buyur istanbula paşaya beklerizz  ;D
BF08 ALAYINA İSYAN !!! uA .

Çevrimdışı BF08

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2987
  • KİNG BESTFİFA 08
    • Profili Görüntüle
*** FİNAL ***
« Yanıtla #38 : 10 Ağustos 2007, 18:13:50 »
5-1 mi
5-2 mi ? ona gore soleyinde kac tane atıcagımı biliyim   ;)

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
*** FİNAL ***
« Yanıtla #39 : 10 Ağustos 2007, 18:17:08 »

izmir 5 - 1 korsan 

bnm param yok olsada ist napçam sen izmire gel ayakta yürüyebilirsen çeşmeye fln gidersin sen gel ben seni bornowa küçük parkta beklerim  gel yiyosa bu arada skor 5-1  ;)
Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener

Çevrimdışı BF08

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2987
  • KİNG BESTFİFA 08
    • Profili Görüntüle
*** FİNAL ***
« Yanıtla #40 : 10 Ağustos 2007, 18:23:05 »

izmir 5 - 1 korsan 

bnm param yok olsada ist napçam sen izmire gel ayakta yürüyebilirsen çeşmeye fln gidersin sen gel ben seni bornowa küçük parkta beklerim  gel yiyosa bu arada skor 5-1  ;)
10 - 1 de olsa 10tane atıcam kararlıyım kardes oraya buraya gel demekle olmz bu işlerr ben adamı şişlerim  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı BF08

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2987
  • KİNG BESTFİFA 08
    • Profili Görüntüle
*** FİNAL ***
« Yanıtla #41 : 10 Ağustos 2007, 18:23:47 »
Msne gelde bi mac yapalım snle omercolak_2@hotmail.com ;)

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
*** FİNAL ***
« Yanıtla #42 : 10 Ağustos 2007, 18:38:58 »
ya sen şişe et takamazsın adam mı şişlicen  maçıda  her zmn msndeyim o zmn yaparız

Çevrimdışı BF08

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2987
  • KİNG BESTFİFA 08
    • Profili Görüntüle
*** FİNAL ***
« Yanıtla #43 : 10 Ağustos 2007, 18:41:16 »
ya sen şişe et takamazsın adam mı şişlicen  maçıda  her zmn msndeyim o zmn yaparız
rahat ol sen  ;)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
*** FİNAL ***
« Yanıtla #44 : 10 Ağustos 2007, 18:41:34 »
izmirli yöneticilere karşı saygılı konuşmadığı için 2 gün ban cezası almıştır

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
*** FİNAL ***
« Yanıtla #45 : 10 Ağustos 2007, 19:17:25 »
izmirli2:5

korsan:1

tebrikler izmirli . şampiyon olacağiz inşallah

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
*** FİNAL ***
« Yanıtla #46 : 10 Ağustos 2007, 19:17:59 »
Korsan bak kardesim.İzmirli sana ne kufur etti ne bir sey yaptı.Ben bu kadar ufak bir seyde banlasaydım ilk once seni banlardım.İzmirlinin banını ben kaldırdım.Herhangi bir sorun olursa

ttturuncu@hotmail.com gel beklerim

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
*** FİNAL ***
« Yanıtla #47 : 10 Ağustos 2007, 19:20:12 »
izmirli yöneticilere karşı saygılı konuşmadığı için 2 gün ban cezası almıştır

mete , izmirlinin göndermiş olduğu mesajlari okudum . kendisini buradaki mesajlarindan dolayi mi banladin . yoksa sizlere özelden küfür ya da herhangi bir hakarette mi bulundu ? eğer sadece bundan dolayi banladiysan haksizsin