Gönderen Konu: A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI  (Okunma sayısı 9172 defa)

Çevrimdışı ermangs1905

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 78
  • zlatan İBRAHİMOVİC
    • MSN Messenger - erman_ercetin@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #12 : 27 Mart 2007, 14:17:48 »
İŞLETME YADA İKTİSAT OLMASI LAZIM..BENİMDE BANK. VE SİGORTACILIKTI HİÇ ÇALIŞMAMIŞTIM VE SINIFTA KALMIŞTIM :) BU SENEDE KAYDIMI YENİLEMEDİM AMA ASKERLİK İÇİN SENEYE YENİLİCEM WE DEWAM EDİCEM...
Sana göre tesadüftür bize göre söke söke,sen rüyanda göremezsin kupa bizim müzemizde..

...FoReVeR GaLaTaSaRaY SK...

Çevrimdışı DARK

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 162
    • Profili Görüntüle
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #13 : 27 Mart 2007, 14:27:13 »
HIMM BENDE 2 YILLIK TURİZM MEZUNUYUM DİKEY GECİŞLE İKTİSAT 3. SINIFDAN BAŞLADIM VEDE 6 DERSİM VAR AMA ACAİP ZOR GELİO DERSLER BANA 4 ÜNÜ GECSEMDE 2 SİNİ BİDAHAKİ SENE 4. SINIF DERSLERİYLE VERSEM DİORUM TABİ O ZAMAN 8 DERS OLACAK NASIL GECECEKSEM  ::) ::) :D EN AZINDAN SON SINIFIM DERİM ÇALIŞİM GECERİM DİYE GAZLARIM KENDİMİ  :D :D :D
saygılı ol sevgi bul :)

Çevrimdışı Quadriceps

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 5
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #14 : 27 Mart 2007, 16:22:33 »
Ukrayna 1-3 Arjantin

Arjantin 1-1 Ukrayna

Zlatan'la iki çekişmeli maç yaptık.Kendi evimde çok zorlandım.Zlatan'a kalan maçlarında başarılar

Tebrikler dostum.

Çevrimdışı Quadriceps

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 5
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #15 : 27 Mart 2007, 20:27:53 »
Ukrayna 3 - 1 İspanya

İspanya 3 - 0 Ukrayna

zlatan la süper 2 mac yaptık. Ancak ilk macta ilkyarı zlatan 2-0 ondeydi ben cok kastığını soyledim ve bastan basladık ben sadece 2. yarıyı 2-0 dan devam edelim dedim ama kabul etmedi 2. mac 1-1 bitti dolayısyla zlatan 3-1
yendi beni

2. mactada 3-0 yendim zlatanı,, kendisine yaptığı iyilik için teşekkür ediyorum.

kalan maclarında başarılar. Kardeşim

Çevrimdışı ermangs1905

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 78
  • zlatan İBRAHİMOVİC
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #16 : 27 Mart 2007, 20:36:49 »
Ukrayna 3 - 1 İspanya

İspanya 3 - 0 Ukrayna

zlatan la süper 2 mac yaptık. Ancak ilk macta ilkyarı zlatan 2-0 ondeydi ben cok kastığını soyledim ve bastan basladık ben sadece 2. yarıyı 2-0 dan devam edelim dedim ama kabul etmedi 2. mac 1-1 bitti dolayısyla zlatan 3-1
yendi beni

2. mactada 3-0 yendim zlatanı,, kendisine yaptığı iyilik için teşekkür ediyorum.

iide kardeşim sen ilk maçın dewre arasında kastığını söledin..dolayısıyla bu durumda o maç iptal olur.kasmanın ne kadar sinir bozucu bişi olduunu bende biliorum.o yüsden o maç geçersizdir benim gözümde.bu yüsden ilk maç 1-1 bitti...
ikinci maçta ise hakkınla oyunu 3-0 a getirdin.67. dakkadan sonra oyun bnde çok kötü bi şekilde kasmaya başladı.bende bu durumu quadriceps kardeşime belirtip çıkma kararı aldım we maç 3-0 şeklinde sonuçlanmasına karar werdik..quadriceps kardeşime kalan maçlarında başarılar..
UKRAYNA 1-1 İSPANYA
İSPANYA 3-0 UKRAYNA

BENİM SİNİR OLDUUM KONU TAMAMEN UKRAYNA TAKIMIDIR.HERKES KADAR ŞANSLI DEĞİLİZ Kİ ARJANTİN,FRANSA,BREZİLYA GELSİN.BU TAKIMLA BU KADAR OLUYO
Sana göre tesadüftür bize göre söke söke,sen rüyanda göremezsin kupa bizim müzemizde..

Çevrimdışı rdgnblt

• 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #17 : 27 Mart 2007, 20:45:32 »
1 0 dan sonra belirtilmeyen kasma skoru geçersizdir
kurallar 11. madde
bir gün gözlerimin ta içine bak anlarısn ölüler niçin yaşarmış

Çevrimdışı rdgnblt

• 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #18 : 27 Mart 2007, 20:46:11 »
yani 2 0 ken solendiyse 2 0 geçerlidir
eğer 2 0 dan once solendiyse iptaldir

Çevrimdışı Quadriceps

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 5
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #19 : 27 Mart 2007, 20:56:36 »
Ukrayna 3 - 1 İspanya

İspanya 3 - 0 Ukrayna

yendi beni

iide kardeşim sen ilk maçın dewre arasında kastığını söledin..dolayısıyla bu durumda o maç iptal olur.kasmanın ne kadar sinir bozucu bişi olduunu bende biliorum.o yüsden o maç geçersizdir benim gözümde.bu yüsden ilk maç 1-1 bitti...
ikinci maçta ise hakkınla oyunu 3-0 a getirdin.67. dakkadan sonra oyun bnde çok kötü bi şekilde kasmaya başladı.bende bu durumu quadriceps kardeşime belirtip çıkma kararı aldım we maç 3-0 şeklinde sonuçlanmasına karar werdik..quadriceps kardeşime kalan maçlarında başarılar..
UKRAYNA 1-1 İSPANYA
İSPANYA 3-0 UKRAYNA

BENİM SİNİR OLDUUM KONU TAMAMEN UKRAYNA TAKIMIDIR.HERKES KADAR ŞANSLI DEĞİLİZ Kİ ARJANTİN,FRANSA,BREZİLYA GELSİN.BU TAKIMLA BU KADAR OLUYO

ok zlatan ukraynadan nefret ettiğini anlayabiliyorum htta söyliyecektim ama sinirli olduğun için söylemedim ayrıca 1. macta ben sırf 2. yarıyı kasmadan oyniyayım diye söyledim inan macı iptal etme gibi bir düşüncem yoktu artniyetim olmadı yani o nedenle mac bence 3-1 yada 2-0 bitmeli yani o oyun senin hakkın 2. yarıyı oynadık 1-1 bitti toplamda aslında 3-1 bitmesi normal bence ;) daha hala cıkma sansın var bende o.lyona uyuz olmuştum.

Çevrimdışı ermangs1905

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 78
  • zlatan İBRAHİMOVİC
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #20 : 27 Mart 2007, 21:28:25 »
Ukrayna 3 - 1 İspanya

İspanya 3 - 0 Ukrayna

yendi beni

UKRAYNA 1-1 İSPANYA
İSPANYA 3-0 UKRAYNA

ok zlatan ukraynadan nefret ettiğini anlayabiliyorum htta söyliyecektim ama sinirli olduğun için söylemedim ayrıca 1. macta ben sırf 2. yarıyı kasmadan oyniyayım diye söyledim inan macı iptal etme gibi bir düşüncem yoktu artniyetim olmadı yani o nedenle mac bence 3-1 yada 2-0 bitmeli yani o oyun senin hakkın 2. yarıyı oynadık 1-1 bitti toplamda aslında 3-1 bitmesi normal bence ;) daha hala cıkma sansın var bende o.lyona uyuz olmuştum.
peki kardeşim zaten erdoan kabul etmiyo..centilmence dawrandıın içinde sana ayrıca teşekkür ediyorum günal kardeşim...

Çevrimdışı Quadriceps

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 5
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #21 : 27 Mart 2007, 22:45:35 »
Nedemek kardeşim zaten hakkın olan sayı idi ;)

Çevrimdışı rdgnblt

• 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #22 : 27 Mart 2007, 23:30:19 »
ukrayna 1 3 arjantin
arjantin 1 1 ukrayna

ukrayna 3 1 ispanya
ispanya 3 0 ukrayna

.........akyolluyu gorurseniz yenin ;D ;D ;D

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #23 : 27 Mart 2007, 23:39:38 »
SAOL KARDEŞİM HÜSEYİNİN BÖLÜMÜ NE ???

BENİM BÖLÜMÜM İKTİSAT KARDEŞİM 4 YILLIK...BU 2. SENEM...1. SINIFI CALISIP GECTİK TE BU SEFER KİTAPLARI BİLE ALMADAN GİRECEGİM SINAVA :D  YA TEKRAR ÖSSYİ DÜSÜNÜP AÖFYİ SALDIM SİMDİ ÖSSDEN UMUDUM KALMADI BELKİ BU HATAMDAN DOLAYI 1 YIL KAYBEDECEM :(
şanlıyız şöhretliyiz.paşayız kralız.reklamız markayız.falanız filanız.kralına değil alayına basarız.tek farkımız körfezli olmamız....

...FoReVeR GaLaTaSaRaY S.K...