Gönderen Konu: A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI  (Okunma sayısı 9167 defa)

Çevrimdışı daywalkerx

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #60 : 31 Mart 2007, 15:11:40 »
bu arada nijerya ile kalan son maçımı da yaptım

Arjantin 2-0 Nijerya

başabaş bi mücadele oldu.çok iyi kullandı nijerya'yı.ufuk'a kalan maçlarında başarılar.

Çevrimdışı Quadriceps

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 5
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #61 : 31 Mart 2007, 15:15:40 »
Yalnız grup tablosuna baksanıza cok deli oldu

abi eğer ufuq zlatan ı yenerse 2 mactada herkes eştlencek kim cıkcak
herkes birbirine üsütn 2 li averajda :)

zlatan zaten elendi  ::)

Çevrimdışı Quadriceps

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 5
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #62 : 31 Mart 2007, 17:06:01 »
ulen yine zlatanla aynı gruba düştük iyi mi kaderim mi alın yazımmı anlamadım yeter ya  >:( oda yetmiyomuş gibi dywalker da bizim grupta... maşşallah zlatan kardes mac yapmıcam seninle 2-1 yencen nede olsa tarih tekerur edip duruyo ya  >:(
hahahahahah quadriceps kardeşim walla olamaz böle bir şey 3 turnuwadır aynı gruptayız..umutsuzluğa kapılma belki alırsın maç belli olmaz :D başarılar kardeşim...

umutsuzluğa kapılma belki alırsın maç belli olmaz

bu laf şimdi nekadar komik  kaçıyor değil mi?
 >:(
az kalsın fark atıyodum :)

Çevrimdışı daywalkerx

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #63 : 31 Mart 2007, 18:06:25 »
kutay'a kalan world cup maçlarında başarılar

Çevrimdışı ermangs1905

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 78
  • zlatan İBRAHİMOVİC
    • MSN Messenger - erman_ercetin@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #64 : 31 Mart 2007, 21:09:05 »
ulen yine zlatanla aynı gruba düştük iyi mi kaderim mi alın yazımmı anlamadım yeter ya  >:( oda yetmiyomuş gibi dywalker da bizim grupta... maşşallah zlatan kardes mac yapmıcam seninle 2-1 yencen nede olsa tarih tekerur edip duruyo ya  >:(
hahahahahah quadriceps kardeşim walla olamaz böle bir şey 3 turnuwadır aynı gruptayız..umutsuzluğa kapılma belki alırsın maç belli olmaz :D başarılar kardeşim...

>:( >:( >:( quadriceps bu açıklaman biraz sinirimi bozdu inşallah önümüzdeki turnuwada yine aynı gruba düşeriz o zaman görüşçez senle...demek fark atıodun we çok komik kaçıyor he...EET AYNEN BELKİALIRSIN VE 1 MAÇTA ALDIN ZATEN...Bİ DAHA AÇIKLAMA YAPARKEN SÖZLERİNE DİKKAT ET İNSANI EZERCESİNE KONUŞMA...
Sana göre tesadüftür bize göre söke söke,sen rüyanda göremezsin kupa bizim müzemizde..

...FoReVeR GaLaTaSaRaY SK...

Çevrimdışı Quadriceps

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 5
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #65 : 31 Mart 2007, 21:11:28 »

>:( >:( >:( quadriceps bu açıklaman biraz sinirimi bozdu inşallah önümüzdeki turnuwada yine aynı gruba düşeriz o zaman görüşçez senle...demek fark atıodun we çok komik kaçıyor he...EET AYNEN BELKİALIRSIN VE 1 MAÇTA ALDIN ZATEN...Bİ DAHA AÇIKLAMA YAPARKEN SÖZLERİNE DİKKAT ET İNSANI EZERCESİNE KONUŞMA...

Neden bukadar bozulduğunu anlayamadım ezmedim ilk cümleye baktığımda asıl sen beni ezmiş oluyorsun eğer o bir latifeyse bende latife yaptım erman... Önce herkes kendi yazdığına baksın lütfen.

Çevrimdışı ermangs1905

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 78
  • zlatan İBRAHİMOVİC
    • MSN Messenger - erman_ercetin@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #66 : 01 Nisan 2007, 00:13:50 »

Neden bukadar bozulduğunu anlayamadım ezmedim ilk cümleye baktığımda asıl sen beni ezmiş oluyorsun eğer o bir latifeyse bende latife yaptım erman... Önce herkes kendi yazdığına baksın lütfen.
ama başta sen kendin sölüyosun zlatandan korkuorum falan diye..tamam onu geçtik..sonra öle bi sölüyosunki ne kadar komik geliyor sölediklerin falan filan..o imalı konuşmaların beni bozdu..nese önemli diil..bi sonraki turnuwada karşılaşırsak o zaman maçta dökeriz içimizi...we karşılaşçazda rahat ol daha lig maçımız war...
Sana göre tesadüftür bize göre söke söke,sen rüyanda göremezsin kupa bizim müzemizde..

...FoReVeR GaLaTaSaRaY SK...

Çevrimdışı Quadriceps

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 5
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #67 : 01 Nisan 2007, 03:12:49 »
Tamam ya korktuum falan yok kimseden oyun bu sonucta eğlenmeye geliyoruz. Evet lig macımız var 4 gözle bekliyorum.

Hani küçümsediğin adam senin elenmene neden oluyorda onu belirtmek istedim.

Bir sonrakinde dahada büyük konuşma diye.

Çevrimdışı Ufhuq

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4
    • Profili Görüntüle
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #68 : 01 Nisan 2007, 10:25:15 »
    Benm zlatanla 2 macım var ama bugun de son sanırım ins karsılasrz  :)

Çevrimdışı Quadriceps

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 5
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #69 : 01 Nisan 2007, 11:34:02 »
    Benm zlatanla 2 macım var ama bugun de son sanırım ins karsılasrz  :)

inşallah karşılaşırsınız hadi ufukcuum göriim seni başarılar kesin yenersin.  ;)

Çevrimdışı Alikutay

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #70 : 01 Nisan 2007, 11:39:48 »
kutay'a kalan world cup maçlarında başarılar
:D :D :D :D
pes4 ağı iyi oynayan herkezi bekleriz
ağ adı: pes4team
şifre : 123

kutaykozanali@hotmail.com hamachiden her türlü oyunu oynamak isteyenler  ;)

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #71 : 01 Nisan 2007, 13:36:30 »
ya yapmayın Qadriceps ve zlatan...valla ikinizde cok sevdiğim kişilerdensiniz..bir oyun için böle kırmayın birbirinizi..walla pek giremiodum 2 gndür balkeste nette okudum sok oldum..ii arkadastınız da  yapmayın degmez..ikinizdende rica ediorum uzatmayın..
şanlıyız şöhretliyiz.paşayız kralız.reklamız markayız.falanız filanız.kralına değil alayına basarız.tek farkımız körfezli olmamız....

...FoReVeR GaLaTaSaRaY S.K...