Gönderen Konu: ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI  (Okunma sayısı 8088 defa)

Çevrimdışı MaS

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 248
  • && JONH CAREW &&
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #24 : 02 Nisan 2007, 20:43:46 »
hüseyin kardeşim senin uzun süre online olmanı goz onunde bulundurdum sana bi gün ek süre verdim kardeşim iice okumamıssın ama darkın itirazını kabul etmiyorum çünkü bir hafta zarfında bi iki saat online olabildi benim bu hafta beş sınavım var ama ben online olmaya çalışcam lig maçlarımı ve turnuva maçlarımı yapmaya çalışıcam yapamassam da hükmen gider ligde de artık ek süreyi sadece masa ve çok onemli işi olana verebiliyoruz bi hafta süre yeterli bi süredir hatta fazladır ama bazı arkadaşların sadece hafta sonu on. olabildiğini goz onunde tutarak bu sureler veriliyor bu yuzden sadece ufuk ve hüseyinin itirazları geçerli sayılabilir.hüseyin kardeşim senin itiraz etmene gerek de yoktur çünkü sizin grupta 2. bilinmeyen olarak tanımlanmıştır

EYVALLAH KARDEŞİM KENDİ ADIMA TEŞEKKÜR EDERİM FAKAT KİŞİLERİN SINAVLARININ OLMASI SENCE ÇOK ÖNEMLİ BİR MEVZUU DEĞİLMİDİR Kİ BÖYLE KONUŞMUŞSUN !!! BU TÜR DURUMLARDA SÜRENİN UZATILMASI KARŞI TARAFINDA KABULÜ DURUMUNDA BİR SORUN ÇIKARACAĞINI SANMIYORUM...

Çevrimdışı DARK

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 162
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 02 Nisan 2007, 20:55:56 »
hüseyin kardeşim senin uzun süre online olmanı goz onunde bulundurdum sana bi gün ek süre verdim kardeşim iice okumamıssın ama darkın itirazını kabul etmiyorum çünkü bir hafta zarfında bi iki saat online olabildi benim bu hafta beş sınavım var ama ben online olmaya çalışcam lig maçlarımı ve turnuva maçlarımı yapmaya çalışıcam yapamassam da hükmen gider ligde de artık ek süreyi sadece masa ve çok onemli işi olana verebiliyoruz bi hafta süre yeterli bi süredir hatta fazladır ama bazı arkadaşların sadece hafta sonu on. olabildiğini goz onunde tutarak bu sureler veriliyor bu yuzden sadece ufuk ve hüseyinin itirazları geçerli sayılabilir.hüseyin kardeşim senin itiraz etmene gerek de yoktur çünkü sizin grupta 2. bilinmeyen olarak tanımlanmıştır

YOK CANIM NE KADARDA UCUZ Bİ AÇIKLAMA YAPMIŞSIN ERDİ GÜLÜNÇ KOMİK VEDE SAÇMA SEN GALİBA BENİM YAZDIKLARIMI OKUYAMIOSUN YADA ANLAMIOSUN YADA ANLAMAK İSTEMİOSUN ADINI SEN KOY BEN SÜREYİMİ GEÇİRDİM YUH ARTIK BEEEE ANLA 1 NİSAN SON GÜNDÜ VEDE BEN GİRDİM HAMACHİYE HALAMI ANLAMIOSUN SAAT BELLİMİ SONGÜNDE SİZ KURAYI KAÇDA ÇEKTİNİZ SÖLESENE SONGÜN ŞU SATTE BİTER DİE Bİ AÇIKLAMA VARMI YOOOOOOKKKKK EEEEEEEEEEEE DAHA NE HAKLA KENDİNİZİ HAKLI GÖRÜOSUNUZ  KOOOMMMİİKKKKKK   HAHAHAHAHAHAHAHA  SÜREMİ GECİRMEDİİİİİMMMMMMMMMMMMM 1 N,İSANDA 2 KEZ ONLİNE OLDUMMMMMMMMMMMM 4 - 5 TANE ŞAHİDİM VVAAAAAAAARRRRRRRRR  >:(  EEEE YUH ARTIK   ANLAYIN BEEEEEE
saygılı ol sevgi bul :)

Çevrimdışı rdgnblt

• 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : 02 Nisan 2007, 21:28:40 »
.pazar ben 2,45 ekadar buralardaydım bi saat girmedim tekrar girdim baya da bi online oldum sitede hiç mi hiç mesajını gormedim bi kaç kez baktım hamachide gormedim 19,30 gibi çıktım 21,30 gibi tekrar girdim sitede son 2 saatte aktif olanlar dahil baktım sen yoktun bir saatten az fazla pc başında amcamın oğlu vardı ve tekrar ben girdim son 120 dk da sen yoktun bir hafta zarfında çok az online olmuşsun 14,00 den sonra da yalan oldu ve senin müsait olacağın daracık saatte herkes online olmayabilir yarım maç dahi yapsaydın onceden, elemezdim emin ol

.turnuva kurasını gece çektik halil çekmek istedi bende çek dedim ve çekti ,12 den sonra sanırım

mastan alıntı:EYVALLAH KARDEŞİM KENDİ ADIMA TEŞEKKÜR EDERİM FAKAT KİŞİLERİN SINAVLARININ OLMASI SENCE ÇOK ÖNEMLİ BİR MEVZUU DEĞİLMİDİR Kİ BÖYLE KONUŞMUŞSUN !!! BU TÜR DURUMLARDA SÜRENİN UZATILMASI KARŞI TARAFINDA KABULÜ DURUMUNDA BİR SORUN ÇIKARACAĞINI SANMIYORUM

sınav onemli bi konudur sınavdan sonra yeterince online olsaydı gene kabul,bi de yeterince vakit ayıramayacaksak lütfen başka turnuvaları bekleyelim
bir gün gözlerimin ta içine bak anlarısn ölüler niçin yaşarmış

Çevrimdışı mehmetsen10

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 56
    • MSN Messenger - mehmet10numara@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • emniyetsporgücü
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : 02 Nisan 2007, 21:39:22 »
erdoğandan alıntı: sınav onemli bi konudur sınavdan sonra yeterince online olsaydı gene kabul,bi de yeterince vakit ayıramayacaksak lütfen başka turnuvaları bekleyelim

yaw erdoğan kardeşim bak yılmaz kardeşimiz sadece bu hafta için mazeretini söyledi.
sınavlar sadece bu hafta var bidahaki sınavlara daha 3 ay gibi bi süre var.
o yüzden ''yeterince vakit ayıramayacaksak lütfen başka turnuvaları bekleyelim'' cümlene katılmıyorum.
kendini yılmazın yerine koy seni böyle şekilde eleseler sen bidaha turnuva olsun ligler olsun hiçbirine katılmazsın.
bence iyi düşün.

ve bu sonuçta bir oyun bi oyun için kalplerimiz kırılmasın.
...

adı konulmamış olsada aslında biz 5. büyüğüz.EMNİYETSPOR

Çevrimdışı rdgnblt

• 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #28 : 02 Nisan 2007, 21:43:35 »
kardeşim ben sırf bi problem çıkmasın die dün bi sürü saat online oldum kimseyi de goremedim turnuva süresi doldu benim en yakın önümüzdeki pazartesiye kadar da bu turnuvada maçım yok kimin varsa onlar yapsın takip etmeye çalışırım
itiraz geçersizdir ve siteyi takip etmediğinin kanıtıdır kuraları ne zaman çektin meselesi satır 5

Çevrimdışı DARK

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 162
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 02 Nisan 2007, 21:55:09 »
kardeşim ben sırf bi problem çıkmasın die dün bi sürü saat online oldum kimseyi de goremedim turnuva süresi doldu benim en yakın önümüzdeki pazartesiye kadar da bu turnuvada maçım yok kimin varsa onlar yapsın takip etmeye çalışırım
itiraz geçersizdir ve siteyi takip etmediğinin kanıtıdır kuraları ne zaman çektin meselesi satır 5

HAHAHAHAHAHAHAH TURNUVA SÜRESİ 1 NİSAN 23:59 DUR YALANMI 23:10 DA GİRDİM HADİ ŞİMDİ NAPICAN 23:10 DGİRDİĞİMİN KANITI ŞAHİDİ VAR  HADİ BUNA NE DİCEN ÇOK MERAK EDİYORUM 2 NİSAN 20:00 DA GİRECEM DEDİM ONUDA YAPTIM YİNE ŞAHİTLERİM VAR EEE ŞİMDİ NOLUCAK HALA KENDİNİ HAKLI GÖRÜOMUSUN ERDİ ??? SONUCDA ÇEYREK FİNAL MAÇLARI YAPILMAMISTI BEKLİYEBİLİRİDNİZ YADA BİZİM GRUP BEKLERDİ SEZERİNHO ZATEN YOK Bİ SEN BİDE SERKANLA 2 MAÇ YAPACAKTI OLUP BİTECEKDİ AMA SEN İSTEMEDİN NEDENSE SÜRE DOLMADAN GİRDİM KARDEŞİM NE DERSEN DE TARİH BELLİ SAAT BELLİ DEĞİL YALANMI DİYEBİLİRSİN BANA E BİZ SENİMİ BEKLİYCEZ GECENİN KÖRÜNE KADAR YADA 23:59 A KADAR HAYIR BEKLEMEZDİNİZ BEN ZATEN ACIKLAMA YAPTIM 2 NİSAN AKŞAMI 20:00 DA YAPARIM DİE O ZAMANDA GELMESEYDİ HAKLIYDIN AMA GELDİM ŞAHİDİM KANITIM VAR KONUSAM YAPTIĞIM ADAMLARLA HAMACHİDEN KOPYALADIM İSTERSEN GÖSTERİM  ???

Çevrimdışı rdgnblt

• 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #30 : 02 Nisan 2007, 22:03:50 »
madem girdin siteye de girseydin >:(
geçersizdir cevap vermicem daha işim gücüm var
gir çıkla olmaz bu iş
giricen maçın varmış durucan maçını yapıcan gene çıkarsın 14 die bişi soledin 14 yalan oldu
bi mesaj atsaydın siteye gene olurdu sende tık yok madem yapmaya hevesli değildin yapmadın işte
onumuzdeki turnuvalarda yaparsın artık
onlara ekstra şart koymak lazım huzursuzluk olmaması için

Çevrimdışı DARK

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 162
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 02 Nisan 2007, 22:16:37 »
EH PEKİ NE DİYEYİM BEN SÖZÜMDE DURURUM OLAĞANÜSTÜ Bİ DURUM OLMAZSA SEN ANLAMAK İSTEMİOSUN OLABİLİR SAĞLIK OLSUN 14:00 DA NEDEN GİREMEDİĞİMİ BELİRTTİM ONUDA GECERLİ GÖRMÜOSUN  MADEM GİRDİN SİTEYEDE GİRSEYDİN DİOSUN EE GİRDİM YAZDIM 2 NİSAN 20:00 DA GELİCEM DİE GELDİMDE PAZAR GÜNÜ SİZ GECE YOKDUNUZ BENDE SİZİN GİRDİĞİNZ SAATLERDE YOKDUM EE EŞİT GİBİ GÖRÜNMÜOMU HATTA SİZİ BİLE ANLAYIŞLA KARŞILADIM YAZDIM SİTEYE YARIN OKULUNUZ VARDIR İŞİNİZ VARDIR DİYE YATMIŞSINIZDIR DEDİM 2 NİSAN 20:00 DA YAPARIZ DEDİM GENEDE OLMAZ DİOSUN HİÇ BİGRUP MAÇINIDA YAPMAMIŞTI AMA YİNEDE OLMAZ DİOSUN GÜNDÜZLERİ SADECE İŞ YERİNDEN YAZIORUM DA DEDİM EVE HER AKSAM 23:00 DA GELİORUM DEDİM HERKES BİLİO GECE GELDİĞİMİ E SINAV HAFTASI DEDİM PC Yİ AÇAMAM DEDİM İŞYERİNDEN TAKİP EDEBİLDİĞİM KADAR TAKİP ETTİM SİTEYİ PATRONUMUN LAP TOPUNDAN :) GECELERİ DERS ÇALISTIM BÜTÜN HAFTA UYKUSUZLUĞUM HAT SAFHADAYDIÇOGUNUZ O SAATLERDE ZATEN UYUYO OLUYODUNUZDAHA NE YAPİM TEK SUCUM 14:00 DA GİREMEMİŞ OLMAM YA SENİN SUCLARIN ONLARA NE DEMELİ BAL GİBİ KURAL HATASI VAR SÜRE DOLMADAN GİRDİM GİRMEDİN DESENE O KADAR ŞAHİDE RAĞMEN NEYSE OLMUYOSA OLMASIN  HEPİNİZE BAŞARILAR DİLERİM KALAN HAYATINIZDA

Çevrimdışı rdgnblt

• 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #32 : 02 Nisan 2007, 23:57:30 »
dark topiği daha fazla meşgul etme git sorunda yaz ben kararım katidir

Çevrimdışı DARK

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 162
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 03 Nisan 2007, 00:24:34 »
sen sorundamı cevaplıyosunki ben sorunda yazim sen nereye yazıosan ben peşine yazıorum  yalanmı hala komiksin yaaw hadi bunuda kabul etme hakzıssın deee  ::) ::)

Çevrimdışı rdgnblt

• 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : 03 Nisan 2007, 10:10:37 »
isveçin yerine devam et tamam turnuva senin olsun 25 gün de ek süre sen ne zaman yarı final maçını yaparsan final o zaman çekilsin

Çevrimdışı rdgnblt

• 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #35 : 03 Nisan 2007, 10:15:28 »
ben daha oynamıyom turnuvayla da ilgilenmiyom