Gönderen Konu: MAÇ SONUÇLARİ ( PRİNT ZORUNLU )  (Okunma sayısı 31995 defa)

Çevrimdışı PARTİZAN

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: MAÇ SONUÇLARİ ( PRİNT ZORUNLU )
« Yanıtla #12 : 19 Eylül 2006, 12:40:25 »
SON MACI DA ÖYLESİNE OYNAMISTIK 70 DAKİKADA CIKTIGIM MACI :) NEYSE ARKADAS BİR HIŞIMLA ONUDA YAZMIS YAPTIGIM SON MACLAR OLSUN O ARAKADASLA CÜNKÜ YENMEK VE YENİLMEKTEN ZİYADE ÖNEMLİ OLAN OYUN ZEVKİ AMA BU KASMALAR NEDENİYLE O ZEVKTE KALMIYOR İNSANDA...

Çevrimdışı Malatyasporlu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 19 Eylül 2006, 14:05:38 »
HAMZA KARDEŞİMDEN VE MODLARDAN ÖZÜR DİLEYEREK TURNUVADAN ÇEKİLİYORUM.KARARIMA SAYGI DUYMANIZI İSTİYORUM.SAĞOLUN.

Çevrimdışı cmylmzzz

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 19 Eylül 2006, 15:18:36 »
partizan arkadasımız zaten birşey dememiş ben olanı yazdım kabul edilir edilmes orası yönetime kaldığı için belirttim (öylesine maç yapıyoruz diye girmedik sonuçta buraya yazıcaz diye başladık)
sizde kasıyorsa bendede kasıyor sonuçta

fakat malatyasporlu arkadasımız yaptığını kabul etmeyerek ayip yapmakta
sonucta sende kasıyorsa bendede kasıyor ve oynadığımız 3 mactada kastı
ama sen ilk macta yendiğin için skorları yazmışsın
3. maçta ben enerken cıkıp onu belirtmeyip ss almama izin vermemişsin

bu durumda kasması bir bahane değil yenilmeyi hazmedemeyip çıkmak oluyor

altı üstü eğlence için fifa oynuyoruz onuda skor haline getirip yenilince kasıyor v.s şeklinde bahane yaparak beter yapıyoruz..
Barça harici takımla turnuvaya yada maça davet etmeyin :)

EA'nın Resmi Fifa 07 Yaması (kurulum anlatimli) Tıkla :) http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=13835.0

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #15 : 19 Eylül 2006, 16:42:59 »
HAMZA KARDEŞİM ÖZÜRDİLEYEREK TURNUVADAN ÇEKİLİYORUM TURNUVA FORMATINDA HİÇ Bİ BİLGİLENDİRME GÖREMEDİM YANE KAÇ MAÇ ROVANŞLIMI FLAAN ROVANŞLIYSA ÇOK MAÇ YAPAMAM TEK MAÇLI OLDUĞU İÇİN GİRMİŞTİM HERKESE BAŞARILAR...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #16 : 19 Eylül 2006, 17:13:34 »
HAMZA KARDEŞİM ÖZÜRDİLEYEREK TURNUVADAN ÇEKİLİYORUM TURNUVA FORMATINDA HİÇ Bİ BİLGİLENDİRME GÖREMEDİM YANE KAÇ MAÇ ROVANŞLIMI FLAAN ROVANŞLIYSA ÇOK MAÇ YAPAMAM TEK MAÇLI OLDUĞU İÇİN GİRMİŞTİM HERKESE BAŞARILAR...

amet kardeşim ben tüm bilgileri turnuvamizin formati kısmında verdim . dedim ki herhangi bir fikstür ya da maç programimiz yok dedim . herkes istediği kişi ile istediği kadar maç yapabilir dedim . yenilmek kimseye bir şey kaybettirmez dedim . ne kadar çok maç o kadar çok şans dedim . bu turnuvamizi eglence için açtik bir bakima . kış aylarinda bir çoğumuzun işi gücü oluyor . dolayisiyla kimse çok düzenli ve programli turnuvalari pek kaldiramiyor . benim buradaki asil amacim sizleri kış aylarinda sıkmadan ( saati - saatine maç programi olmadan ) eglenceli bir turnuva düzenlemek . fakat bazi olumsuz durumlar oldu . inan çok üzüldüm . inşallah bundan böyle bu tür tatsiz vakalar olmaz . sen de bu dediklerim üzerine fikrini değiştirmişsindir amet ;) seni sıkacak bir turnuva formatimiz yok .  

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #17 : 19 Eylül 2006, 17:17:37 »
HAMZA 8 - 3 BARUT

FRANSA 8 - 3 ALMANYA

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 19 Eylül 2006, 17:51:38 »

amet kardeşim ben tüm bilgileri turnuvamizin formati kısmında verdim . dedim ki herhangi bir fikstür ya da maç programimiz yok dedim . herkes istediği kişi ile istediği kadar maç yapabilir dedim . yenilmek kimseye bir şey kaybettirmez dedim . ne kadar çok maç o kadar çok şans dedim . bu turnuvamizi eglence için açtik bir bakima . kış aylarinda bir çoğumuzun işi gücü oluyor . dolayisiyla kimse çok düzenli ve programli turnuvalari pek kaldiramiyor . benim buradaki asil amacim sizleri kış aylarinda sıkmadan ( saati - saatine maç programi olmadan ) eglenceli bir turnuva düzenlemek . fakat bazi olumsuz durumlar oldu . inan çok üzüldüm . inşallah bundan böyle bu tür tatsiz vakalar olmaz . sen de bu dediklerim üzerine fikrini değiştirmişsindir amet ;) seni sıkacak bir turnuva formatimiz yok .  

oke aga yaw eyv. kızma yaw ben pek okumadım kuralları herhal kusura bakma ben herkes 8 kişiyle yapsın ve diğer arkilerin maçlarını beklesin gibi bişey sandım topici tıklarıken altta yazodu yaa o yine bi sürü maç yapıcakmışız :D ben 1 hafta falan sürer diyodum o yüne herkes birbiriyle istediği kadr yapabilirmiş kusur bakma yanlış anlamışım ;)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #19 : 19 Eylül 2006, 17:55:11 »
yok canım ne kusuru estağfirullah . ben bunu herkes için yazdim . aslinda benim hatam tam olarak belirtemedim ki böyle tatsiz vakalar oldu . tekrar vurguluyorum :) maç kaybeden hiç bir şey kaybetmiyor . eksili ya da artili avaraj sistemi yok . yenilen puan da kaybetmiyor doğal olarak yani ne kadar çok maç o kadar şans sistemi :) hadi kolay gelsin beyler . bol şanslar ;) iyi eglenceler

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #20 : 19 Eylül 2006, 18:14:13 »
HAMZA 0 - 7 GFB_SEROO

dün gece yaptiğimiz karşilaşmayi serhat kardeşim mükemmel oyunuyla farkli bir şekilde kazandi . kendisini tebrik ederim . maç sonucunu kendisi fifa 06 da ki sorunundan dolayi print edememiş. ben de painte yapiştirdim ancak kaydetmeyi unutmuşum :D bu tür hatalar arada olabilyor . şimdilik hoş görelim :D

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 19 Eylül 2006, 18:21:15 »
Saol kardeşim sende o farka rağmen oyundan kopmadın iyi mücadele ettin senide kutluyorum.İstrersen bi maç daha yapabilirz  ;D ;D

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #22 : 19 Eylül 2006, 18:26:40 »
sen yeterki ister Kardeşim  :D kapım her zaman açıktır  :D

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Eylül 2006, 18:28:54 »