Gönderen Konu: Kapalı Alan Rc Model Uçak Adresi  (Okunma sayısı 734 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Kapalı Alan Rc Model Uçak Adresi
« : 29 Mayıs 2011, 16:07:37 »
Tanıtım Konusu : Kapalı alan için bir rc model uçak

Sitenin dili : Php

Sitede Kullanılan script : Wordpress

Site Kuruluş Tarihi : Mart 2011

Tanıtım Yazısı ve İçeriği : Kapalı alan için bir model uçak

Model uçakları uçurmak çok güzel bir hobidir.Ancak bazı zamanlarda dışarıdaki havanın durumu size bu uçakları uçurabilmenize olanak sağlamamaktadır.Bundan dolayı kapalı alan için bir model uçağa ihtiyacınız olabilir.Bazı model uçak kulupleri kapalı alanlarda uçak sürüşüne olanak sağlayabiliyor ancak sizin uçağınız kapalı alanda uçabiliyormu?

Öncelikle bilmeniz gereken model uçaklarda birçok çeşit vardır.Bazı özel uçaklar kapalı alanda uçabiliyor ancak birçoğu kapalı alanda uçamıyor.Küçük modeller kolayca uçabiliyor ancak büyük modellerden bazıları hava sirkülasyonu olmadığı için uçamıyor.Dar alanda uçan uçaklar daha değerlidir.Çünkü onlarda daha fazla dönüş yeteneği ve daha fazla özellik bulunuyor.Büyük uçaklarda ise bu özellik biraz daha az bulunmakta.Birçok büyük uçak kolayca ve hızlı manevra yapamıyor özellikle bizim sahip olduklarımız.

Tabiki hızlı ve harika manevralar yapabilen büyük uçaklarda mevcut ancak onlar benimki gibi fiyatı uygun olan uçaklar değil.Peki bunları nasıl alabiliriz?Bunları internetten veya model ucak satın aldığımız yerlerden araştırarak bulabiliriz.Ancak şundan eminim ki elimizdekilerden daha ucu zunu bulmamız biraz zor olucaktır.Daha fazla manevra,daha fazla güç demek daha fazla para demektir.Bunun sonucunda da ne kadar istediğimize göre o kadar ücret ödemek zorunda kalacağımızdır.Ben bir süre daha havaların düzelmesini beklemek zorunda kalacağım.Maddi durumum düzeldiğinde hemen yeni bir kapalı alan ucağı alacağım

Site : Hobi

Kaynak : http://blog.hobilen.com/index.php/kapali-alan-icin-bir-rc-model-ucak/