Gönderen Konu: Medyuma Gitmeden Önce Bilinmesi Gerekenler  (Okunma sayısı 512 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Medyuma Gitmeden Önce Bilinmesi Gerekenler
« : 20 Temmuz 2011, 16:34:34 »
Tanıtım Konusu : Bir Medyuma Gitmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Sitenin dili : Php

Sitede Kullanılan script : Wordpress

Site Kuruluş Tarihi : Haziran 2008

Tanıtım Yazısı ve İçeriği : İyi bir medyum bulabilmek için araştırdığınız yerlerde çoğu zaman kötü sonuçla ayrılabiliyorsunuz. Aslında bazı zamanlarda hiç beklemediğimiz yerler inanılmaz etkili olabiliyor.

Öncelikle dikkat etmeniz gereken şey bir medyumun gerçek bir medyum olup olmadığı. Tanıdığınız veya tavsiye aldığınız medyumlara gitmek her zaman değerli olabilir. Ancak bazı zamanlarda insanlar yalan tavsiyelere inanıp çok uzak bölgelere o medyum için gidebiliyorlar. Özellikle internette yazılmış normal bir yorum gibi gözüken şeylere kesinlikle inanmayın. Örnek olarak bu medyum tüm sorunlarımı çözdü veya bu gerçek bir medyum gibi şeylere kanmayın. Her zaman inanabileceğiniz tek insan türü arkadaşlarınız ve etrafınızdaki tanıdığınız insanlardır bunu sakın unutmayın ve başka kimseye güvenmeyin. Gittiğiniz medyumlarda her zaman gerçeği söyleyin ve onlardan size verdikleri tepkileri inceleyin. Eğer içinizi rahat hissetmiyorsanız mutlaka oradan ayrılın çünkü bir medyumun etrafı pozitif bir enerjiyle dolu olmalıdır. Bu yüzden eğer kendinizi o yerde rahatsız hissederseniz o medyumla ilişkinizi kesmelisiniz.

Medyumlar size yardım etmek için vardırlar ancak bazılarıda kötülük için vardır. Yani bir medyuma iyilik için birşeylerde yaptırabilirsiniz kötülük içinde. Peki kötü bir medyumu nasıl anlarım diyorsanız oda sizin içinizde. Ne zaman kendinizi bir medyumun yanında kötü hissederseniz o zaman onun kötü olduğunu düşünebilirsiniz.

Kaynak : http://blog.medyumburak.com/bir-medyuma-gitmeden-once-bilmeniz-gerekenler.html